Wimbledon 2018: 11 nejlepších uchazečů o titul žen

V

Mísa Venus Rosewater - Kdo bude korunován šampionem roku 2018?

Wimbledon, nejprestižnější tenisový turnaj a nejstarší grandslamový turnaj, začíná za necelý týden 2. července 2018.

V posledních několika letech zde dominovala Serena Williamsová. Poté, co vyhrála Australian Open 2017 a odešla na mateřskou dovolenou, se však nenašel jediný hráč, který by od ní dokázal převzít plášť.

V posledních pěti grandslamech bylo vidět pět různých grandslamových šampionů, přičemž čtyři vítězové byli poprvé. Žebříček číslo 1 změnil majitele osmkrát. A stejně jako u předchozích pěti grandslamů ani letos není ve Wimbledonu jasný favorit; zdá se, že všech 15 nejlepších hráčů má stejnou šanci.

Podívejme se na některé z nejlepších uchazečů o titul v roce 2018:


Serena Williamsová

já budu

Serena Williamsová je 7násobná šampionka

Královna se v únoru vrátila k tenisu, aby si zahrála čtyřhru ve Fed Cupu. Plánovala hrát na Australian Open, ale musela odstoupit, protože neměla pocit, že by byla ve fázi, kdy by mohla dát 100 procent.

Serena poté utrpěla předčasné výjezdy v Indian Wells a Miami a přiměla ji vrátit se na Grand Slam na French Open, kde hrála dobře a dosáhla čtvrtého kola. Bohužel pro ni však musela odstoupit od svého velmi očekávaného střetu s Marií Šarapovovou kvůli zranění prsního svalu.

To se teprve uvidí, jestli 7násobný šampion a 2násobný vicemistr budou bojovat o Wimbledon. Ale zůstává uchazečkou, kdykoli a kdekoli hraje, a nebylo by moudré ji počítat, kdyby se zúčastnila.


Venuše W.

Venus Williamsová je pětinásobná šampionka

Venus Williamsová

Nestárnoucí Venus Williamsová je pětinásobnou šampionkou a čtyřnásobnou dvojkou. Zdá se, že Wimbledon v sobě přináší to nejlepší, ale ve věku 38 let může realisticky projít celou cestu?

V roce 2017 dosáhla finále a v první sadě dobře bojovala, než ve druhém sestoupila krotce (pravděpodobně kvůli únavě a nemoci). Jak to bylo patrné v loňském roce, když dosáhla dvou finále Slam a semifinále, může jít znovu do hloubky, pokud to její zdravotní stav dovolí.

Vítězka, kterou je Venuše, nikdy nepoužila svou nemoc jako výmluvu. Pro letošní mistrovství je solidním tmavým koněm.

Populární Problémy

Dnes večer je finálová epizoda 17. série „Project Runway“. Získejte přehled o tom, jak sledovat finále 2019 online prostřednictvím živého přenosu.

Federer se několikrát během své kariéry vrátil ze zápasového bodu dolů.

Zde je návod, jak sledovat živý přenos zápasů Chandler vs Pitbull, Lima vs MVP a všech bojů Bellator 221 online.

Jak vyrobit ochrannou výbušninu. Ačkoli je zodpovědná občanská neposlušnost základním kamenem demokracie, bohužel i ty nejmírumilovnější a nejlépe míněné protesty mohou být násilné. S policejními obušky, slzným plynem, tasery a dokonce i kolegy ...

Po delší odmlce je konečně čas na Masters. Takto můžete sledovat streamování turnaje na svém zařízení Roku, Firestick nebo jiném zařízení.

Doufáte, že k tomu nedojde, ale nevyhnutelně se to stane-dostanete menstruaci při pečlivě naplánovaném útěku. A nejen to - je ještě těžší, než obvykle. Nenechte si touto nepříjemností zničit cestu do zahraničí, do kempu nebo ...