Wimbledon 2019: Simona Halep vs. Elina Svitolina, semifinále, náhled a předpověď

Simona Halepová (L) a Elina SvitolinaŽenské semeno č. 7 a bývalá světová jednička Simona Halepová se v jejím čtvrtfinálovém střetnutí v prvním setu s Číňankou Zhang Shuai utkaly 1: 4. Nicméně se pozoruhodně vzpamatovala, aby snesla úvodní set a následně i zápas ve dvou setech 7-6 (7-4), 6-1, aby si podruhé v kariéře rezervovala semifinálové místo ve Wimbledonu.

Rumunka, která minulý měsíc spíše utrpěla předčasný odchod na French Open, když ji ve čtvrtfinálové fázi omráčila americká teenagerka Amanda Anisimova, bude nyní v nadcházejícím semifinálovém střetnutí na SW19 čelit Ukrajince Elině Svitolinové.Simona Halepová

V All England Clubu Halep zatím vypadal neúprosně. Při svém druhém wimbledonském semifinále prohrála jen osamělý set a překonala záludné soupeře, jako je Victoria Azarenka a senzace dospívajících žen, Cori Gauffová po cestě, když se dívá na svůj potenciální historicky první wimbledonský titul svého proslulého kariéra.

kde mohu sledovat moana

Na druhé straně, set set Svitolina a 5: 5 ve druhém setu zjistila, že ve druhém kole byla šťastným útěkem, když její soupeřka, ruská Margarita Gasparyan, byla kvůli náhlé křeči nucena odejít do důchodu. Čtyřiadvacetiletá Ukrajinka popadla štěstí oběma rukama a poté pochodovala, ve svých dalších třech kolech upustila jen set, aby postoupila do svého vůbec prvního wimbledonského semifinále.Ve skutečnosti je její nadcházející vystoupení v semifinále na SW19 jejím vůbec prvním případem, kdy se dostala do posledních čtyř na jakémkoli Grand Slam Major v její dosavadní kariéře.

Záznam hlava na hlavě

Svitolina na svých sedmi dosavadních setkáních na turné WTA těsně překonala Halepovou a vedla 4: 3. Všechny jejich předchozí střety se však odehrály buď na antuce, nebo na tvrdých kurtech a jejich nadcházející semifinálové zúčtování ve Wimbledonu je jejich vůbec prvním setkáním na travnatých kurtech.

Ve svém jediném vhazování na úrovni grandslamových turnajů zvítězila Halepová nad Ukrajinkou ve třech setech 3-6, 7-6 (8-6), 6-0 na French Open, ještě v roce 2017.Ve Wimbledonu se Halep těší celkově lepšímu rekordu než Svitolina a bude se těšit, že si poprvé ve své kariéře najde místo ve wimbledonském finále ve snaze získat vůbec první titul v All England Clubu.

Elina Svitolina

Svitolina, která měla neuvěřitelný rok 2018, kde získala čtyři tituly včetně finále WTA na konci roku, však v roce 2019 zatím nedokázala zabalit ani jeden titul.

Svitolina, která se v minulosti nikdy nepotkala ani ve čtvrtfinále v All England Clubu, se už nyní těší pozoruhodnému úspěchu na letošním Wimbledonu a doufala, že na právě probíhajícím mistrovství získá svůj vůbec první grandslamový titul.

ženatý na první pohled proud

Poté, co jsme se postavili proti sobě v rozhodujících okamžicích různých velkých turnajů v poslední době, mezi těmito dvěma špičkovými semeny už nějakou dobu panuje rivalita. Jejich rivalita bude znovu obnovena, až se tyto dvě ženy postaví na kurty, aby si ve čtvrtek v semifinále našly místo ve finále Wimbledonu.

Halepová je bezpochyby šampionkou hráče, ale také je náchylná se dusit při velkých příležitostech. Může sedmá nasazená Halepová zvítězit nad Svitolinovou, aby dosáhla svého prvního wimbledonského finále, nebo bude Ukrajinka pokračovat ve své dominanci nad Halepovou, aby vytvořila okamžik historie ve své kariéře a našla si místo ve svém vůbec prvním finále Grand Slam Major?

Sbor na SW19 v 10. den mistrovství, Wimbledon odemkne všechny odpovědi, protože očekávání, vzrušení a očekávání stoupají vysoko v návaznosti na semifinále žen v All England Clubu.

Předpověď: Elina Svitolina vyhrát ve třech setech.

Populární Problémy

Jak zastavit suché tažení. Suché zvedání je pocit, který cítíte, když se chystáte zvracet, ale z vašich úst nic nevychází. Tento stav se běžně vyskytuje u těhotných žen, ale může se stát každému. Ve většině případů můžete zastavit ...

Ohlédnutí za třemi nejlepšími výkony Rafaela Nadala ve finále French Open.

Váš průvodce streamováním Christophera Robina online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a toho, jak byl přijat.

Gael Monfils stáhl své jméno z turnaje Dominica Thiema z osobních důvodů. Navzdory vypuknutí COVID-19 v tenisovém světě Thiem neplánuje svůj turnaj zrušit.

Jak udělat francouzský uzel jednoduchým způsobem účesu. Francouzský uzel je klasický, jednoduchý účes, který je ideální do práce, do školy nebo na den s přáteli. I když to vypadá elegantně a naleštěně, ve skutečnosti je to velmi jednoduché. S...