Jak se dívat na „Gossip“ Doctime Series online zdarma

Cindy Adams v GOSSIP,

Zobrazit čas Cindy Adams v GOSSIP, '104'.

Poslední dokumentární sérií, která se dostane do televize, je Gossip, která má premiéru v neděli 22. srpna ve 20 hodin. Východní a tichomořské časy v Showtime.

Pokud nemáte kabel nebo nemáte Showtime, zde je několik různých způsobů, jak sledovat Gossip naživo nebo na vyžádání online zdarma:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Showtime Now

Veškerý obsah Showtime a obsah na vyžádání můžete sledovat prostřednictvím bezdrátové streamovací služby Showtime, která je dodávána s 30denní zkušební verzí zdarma:

nastavit tenis

Zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do streamovací služby Showtime, Gossip můžete sledovat živě nebo na vyžádání v aplikaci Showtime , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), Samsung Smart TV, LG Smart TV, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, Facebook Portal TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webové stránky Showtime .


Showtime kanál Amazon Prime

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat veškerý obsah Showtime naživo a na vyžádání přes Prime Channels . Amazon Prime i Showtime Channel si můžete zdarma vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:

Sledujte Showtime na Amazon Prime

Jakmile se zaregistrujete na Prime Showtime Channel, Gossip můžete sledovat živě nebo na vyžádání v aplikaci Amazon Video , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecastu, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5 , různé chytré televize, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači přes web Amazon .


FuboTV

Showtime je k dispozici jako doplněk na hlavní balíček více než 100 kanálů FuboTV. Do vaší bezplatné sedmidenní zkušební verze lze zahrnout balíček hlavních kanálů i doplněk Showtime:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Gossip můžete sledovat živě nebo na vyžádání v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .


AT&T TV

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. Showtime je k dispozici pouze v balíčku Premier nebo jako samostatný doplněk k jinému balíčku, ale můžete si vybrat jakýkoli balíček a jakýkoli doplněk, který chcete, s bezplatnou 14denní zkušební verzí.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení v televizi (Roku, Fire Stick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, Gossip můžete sledovat živě nebo na vyžádání v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecastu, Samsung TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhonu, telefonu Android, iPadu nebo Androidu tableta.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .


Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému „Showtime je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí. Pokud jste novým předplatitelem, můžete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi pravidelného Hulu plus doplněk Showtime:

Bezplatná zkušební verze Hulu

Jakmile se zaregistrujete, Gossip můžete sledovat živě nebo na vyžádání v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, Nintendo Switch, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .


Náhled „Gossip“Hrát si

Gossip (2021) Official Trailer | SHOWTIME Dokumentární série GOSSIP, kterou režírovala nominantka Emmy® a BAFTA® Jenny Carchman (ČTVRTÝ ESTÁT), oslavuje historii bulvárních reportáží za poslední půlstoletí, po koupi New York Post Rupertem Murdochem a kariéře její legendární fejetonistky Cindy Adams. Sledujte premiéru 22. srpna v 8/7c na SHOWTIME. #SHODocs #Gossip Přihlaste se k odběru… 2021-08-10T19: 03: 31Z

Gossip je omezená dokumentární série, ve které hraje Queen of Gossip Cindy Adams a pochází od výkonných producentů Briana Grazera a Rona Howarda. Čtyřdílná série oslavuje historii bulvárních reportáží za poslední půlstoletí, po koupi New York Post Rupertem Murdochem a kariéře její legendární fejetonistky Cindy Adams, podle tiskové zprávy Showtime.

Pokračuje:

Gossip se ponoří do světa bulvární žurnalistiky, která se v New Yorku proslavila koncem 70. let a vzala svět útokem. Nejvýznamnější fejetonisté ve městě - Liz Smith, George Rush, Richard Johnson a zejména Queen of Gossip Cindy Adams - si vybudovali kariéru hlásáním a vytvářením ikon - dokonce se někdy sami stali celebritami. Díky popularitě drbů Adams a její kolegové spisovatelé postupem času pomohli přetvořit žurnalistiku a stanovit agendu toho, kdo se stane slavným pro nadcházející desetiletí.

Každá epizoda zřetelně rozebírá a pojednává o tom, jak se drby a její správci vyvíjeli v jiném desetiletí, odrážejí největší loupeže a skandály-od rozvodu Donalda Trumpa po Paris Hilton-a zkoumání jejího dvojitého ostří: Gossip může inspirovat komunitní příbuznost, ale může být vyzbrojen, aby sundal kohokoli na jeho pěšině.

Kromě své práce producentky a spolurežisérky ve filmu Čtvrtý majetek nominovaném na cenu Emmy a BAFTA® a jeho společníkovi The Family Business: Trump and Taxes for Showtime, Carchman režíroval non-fiction projekty We Are Witnesses , Osvěťte nás a jeden národ pod psa. Mezi její producentské počiny patří také Long Strange Trip, Public Speaking, Citizen Jane: Battle for the City a Koch.

Popis premiéry epizody se škádlí, Když Rupert Murdoch koupil The New York Post, byl vytvořen nový druh rubriky: Strana šest; jeho pověst vedla k většímu počtu čtenářů a dala jeho reportérům moc; Kariéra Cindy Adams začíná stoupat, což vede k začátku nové éry.

Poté, 29. srpna, přichází druhá epizoda, jejíž popis zní: Zahájení „A Current Affair“ pohání impérium Ruperta Murdocha; Vliv New York Post znal malé meze, přesto Murdoch musí papír prodat kvůli federálním pravidlům USA; Síla Cindy Adams stále roste.

bodování badmintonu

Drby se vysílají v neděli ve 20 hodin. Východní a tichomořské časy v Showtime.


Populární Problémy

Někdy je prostě mnohem pohodlnější cvičit doma místo v přeplněné, zpocené posilovně. Pokud sdílíte tento sentiment, kupte si nějaké ruční závaží (kterým se také říká činky) a vyzkoušejte tyto cviky pro celé tělo ....

Packers and Saints se setkají v neděli večer ve fotbale. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.

S novou dohodou ESPN-UFC si mnozí kladou otázku: Zahrnuje ESPN Plus události UFC PPV? Zde je přehled toho, jak to všechno funguje.

Zde je pohled na 10 nejlepších semen pro muže a ženy v Coupe Rogers - respektive v Torontu a Montrealu.

Serena Williamsová se připravuje na další výzvu k titulu na Australian Open, ale bude to zatím nejkomplikovanější pokus její kariéry.

Mocnost FCS North Dakota State přebírá v sobotu Butlera na Target Field. Tady je, jak se na hru dívat.