Jak požádat svého přítele o francouzský polibek

Zatímco o to požádáte svého partnera Francouzský polibek se může zdát zpočátku komplikované nebo dokonce děsivé, francouzské líbání může být velmi zábavný a obohacující zážitek. Je to způsob, jak si vybudovat romantické a hlubší pouto se svým přítelem. Tak na co čekáš?tenisová superstar Adidas

Metoda 1 ze 3: Žádost o francouzský polibek

 1. Obrázek s názvem Požádejte svého přítele o francouzský polibek Krok 1

  1 Začněte pomalu. Měli byste se nejprve pokusit dostat svého přítele do romantické nálady a snížit tlak několika pomalejšími, zahřívacími polibky. Udělejte z nich pár měkkých pecků, až bude jasné, že má náladu líbat.
  • Možná, že vás váš přítel začne francouzsky líbat, aniž by se vás zeptal, zda se vám zdá, že jste během prvních polibků dostatečně vnímaví. Nejlepší přístup je chvíli počkat a zjistit, zda se to nestane samo. Budete vědět, že vás chce políbit, když navážete oční kontakt, a jeden nebo oba se přiblížíte k druhému.
  • Nakloňte hlavu na stranu a rozevřete rty. Při líbání jemně nakreslete jeden ze rtů svého přítele mezi své vlastní, aby se vaše rty trochu spojily. Nebojte se trochu zaklonit hlavu, protože to bude signalizovat obnovený zájem.
  • Dalo by se říci: „Pojďme pomalu“, aby to bylo vašemu příteli jasnější, zvláště pokud nemá zkušenosti s líbáním nebo vy.
  • Svou nervozitu můžete uznat také slovy: „Hej, jsem trochu nervózní. Jste také? ' Možná ocení vaši upřímnost. Pamatujte, že může být stejně nervózní jako vy.
  • Pokud je to zkušenější líbající se muž, může mu to náladu zlepšit tím, že mu řeknete něco jako: „Miluji líbání zpočátku pomalu“.
 2. Obrázek s názvem Požádejte svého přítele o francouzský polibek Krok 2

  2 Třete si jazyk po rtech svého partnera. Protože francouzské líbání zahrnuje líbání jazyky, když si přejedete jazykem partnerovy rty, dá mu to signál, že jste s francouzským líbáním v pořádku.
  • Udělejte to lehce, protože to bude pro vašeho partnera romantické a trochu škádlivé. To je dobré. Někdy se váš přítel může cítit nejistě a hledá, jestli vám to nevadí.
  • Dalo by se říci něco jako: „Máš opravdu pěkné rty“, když si je protíráš jazykem a krátce mu hledíš do očí.
  • Neváhejte a potom jemně zatlačte špičku jazyka do partnerových úst. Pokud má váš partner nějaké zkušenosti, pravděpodobně poté váš jazyk přesune hlouběji do vašich úst.
 3. Obrázek s názvem Požádejte svého přítele o francouzský polibek, krok 3

  3 Požádejte ho, aby vás francouzsky políbil. Mohl jsi prostě vyjít a zeptat se! Pamatujte, že je pravděpodobně také nervózní.
  • Pokud budete zpočátku líbat pomalu a něžně, více okusovat než francouzské líbání, můžete udělat malý krok zpět, podívat se mu hluboce do očí a říci: „Rád bych tě francouzsky hned políbil, ale já“ Jsem nervózní, protože jsem to nikdy předtím nedělal. Mohl bys mi ukázat, jak? '
  • Nebo můžete říct něco jako: „Chcete si vyzkoušet francouzské líbání? Rád bych to s vámi zkusil. '
  • Pokud se obáváte zápachu z úst, nezapomeňte si před začátkem líbání dát mátu nebo si vyčistit zuby nebo nastříkat do úst osvěžovač!
 4. Obrázek s názvem Požádejte svého přítele o francouzský polibek Krok 4

  4 Dejte mu vědět, jestli je to poprvé. Pokud jste opravdu nervózní, protože jste nikdy předtím francouzsky nepolíbili, můžete mu to říct. Najděte si správné místo a čas, kdy jste oba sami a cítíte se spolu dobře.
  • Ze začátku vám to může připadat trapné, ale pravděpodobně ocení vaši upřímnost a může ho to vzrušit, když si myslí, že bude první osobou, která vás políbí ve francouzštině. Je dobré mít tento rozhovor, než se skutečně líbáš. Najděte neformální způsob, jak to říct.
  • Například když jedete v autě nebo jíte společně večeři, můžete říci: „To se mi těžko říká, ale nikdy předtím jsem nepolíbil Francouze! Možná mi později ukážeš, jak na to. ' Neberte to přehnaně vážně. Konverzaci můžete také zahájit otázkou tím, že se ho zeptáte, jestli ví, jak francouzsky líbat.
  • To by ho mohlo nalákat, aby vám ukázal, jak francouzsky líbat. Pamatujte, že nejlepší vztahy jsou každopádně postaveny na základu silné komunikace. Nejlepší je však počkat, až spolu trochu budete chodit, než budete mít tento rozhovor.
 5. Obrázek s názvem Požádejte svého přítele o francouzský polibek Krok 5

  5 Buď trpělivý. Co když váš přítel není připraven na francouzské líbání? To je v pořádku. Každý musí jít svým vlastním tempem.
  • Váš přítel by mohl být jen nervózní, takže se do toho příliš nehrajte, pokud vás přítel francouzsky nepolíbil, pokud nechodíte už měsíce ven. V takovém případě se můžete zeptat, proč se váš přítel tak cítí.
  • Pokud je vztah nový, můžete nechat francouzské líbání přirozeně. Nechte svého přítele, aby se ujal vedení, a pokud není připraven pracovat na budování vašeho pouta a spojení sdílením společného času a skvělých rozhovorů, než aby nutil líbání.

Metoda 2 ze 3: Francouzský polibek tvého přítele

 1. Obrázek s názvem Požádejte svého přítele o francouzský polibek, krok 6

  1 Navlhčete si rty. Olízněte si rty, aby nebyly příliš suché. Pokud vaše rty vypadají vlhké, bude mít větší pravděpodobnost, že vás bude chtít políbit. Použijte tyčinku nebo balzám na rty.
  • Pravděpodobně bude nejlepší, když po většinu polibku zavřete oči. Pro většinu lidí je trochu zneklidňující, pokud na ně osoba, se kterou se líbají, neustále zírá. Při francouzském líbání otevřete rty.
  • Nakloňte hlavu na jednu stranu, aby vaše nosy do sebe nenarážely. Obvykle je dobré začít s jinými polibky, než hned francouzský polibek mu.
 2. Obrázek s názvem Požádejte svého přítele o francouzský polibek, krok 7

  2 Začněte ho nejprve francouzsky líbat. Nikdy nezapomeňte, že nejste jediný, kdo je nervózní nebo trochu nejistý. On asi taky! Pokud tedy nápovědu nepřijímá, ale zdá se, že vás políbí, můžete iniciovat francouzský polibek sami.
  • Začněte jemným zatlačením špičky jazyka do partnerových úst, abyste posoudili jeho zájem. Pokud se neodtáhne, je to váš signál.
  • Nyní jazykem najděte špičku jeho jazyka. Jemně o něj otřete jazykem. A je to! Líbáš se francouzsky!
 3. Obrázek s názvem Požádejte svého přítele o francouzský polibek, krok 8

  3 Prohlubte polibek. Jakmile zahájíte francouzský polibek vzájemným dotykem jazyků, pokud jsou oba vnímaví, můžete polibek prohloubit.
  • Francouzské líbání je velmi intimní a způsob, jak se spojit se svým přítelem. Jednoduše přesuňte jazyk hlouběji do partnerových úst, abyste získali větší kontakt. Dobrý polibek je dlouhý, ve kterém se dotýkají oba jazyky.
  • S trochou větší síly mu strčte jazyk do úst. Pokud je pro vás tak vášnivý jako vy s ním, pravděpodobně také přesune jazyk hlouběji do vašich úst a dotkne se jeho jazykem jeho.

Metoda 3 ze 3: Zvládnutí umění líbat

 1. Obrázek s názvem Požádejte svého přítele o francouzský polibek, krok 9

  1 Líbejte mu citlivá místa na obličeji. Nechcete donekonečna líbat jen Francouze. Čas od času to rozdělte trochou smyslného líbání jinými způsoby.
  • Někteří muži nebo chlapci mají například velmi citlivé ušní boltce. Zkuste mu políbit ušní lalůček, čelist a krk a uvidíte, jak zareaguje. Obejmout ho.
  • Pokud se to vašemu příteli líbí, můžete se mezi tak smyslným líbáním a francouzským líbáním pohybovat tam a zpět. Pravděpodobně to bude považovat za velmi vzrušující!
 2. Obrázek s názvem Požádejte svého přítele o francouzský polibek, krok 10

  2 Staňte se skvělým polibkem. Existuje několik klíčových tipů, jak ze sebe udělat lepšího polibka. Za prvé, nikdo nechce políbit někoho, kdo se nestará o svůj dech. Ujistěte se tedy, že je váš dech svěží a ústa čistá.
  • Popadněte mátu, vyčistěte si zuby, použijte ústní vodu nebo si kupte ty malé proužky osvěžovače úst, které se rozpouští v ústech, nebo osvěžovač úst, který nastříkáte do úst, pokud hledáte něco přenosného.
  • Jděte pomalu. Nemyslete si, že mu musíte bušit do tlamy jako kladivo. Nejlepší líbání obvykle nechává narůst intenzitu a poté se rozplyne, než se znovu postaví. Buďte smyslní. Jdi pomalu.
 3. Obrázek s názvem Požádejte svého přítele o francouzský polibek, krok 11

  3 Snažte se nepoužívat příliš mnoho jazyka. Jednou chybou, kterou začínající líbající se dělají, je, že si myslí, že musí partnerovi strčit celý jazyk do krku.
  • Ty ne. Můžete mu jen trochu strčit jazyk do pusy a nechat ho tancovat. Pak to vrazte dovnitř, ale ne tak daleko, abyste měli pocit, že dáváte svému partnerovi roubík.
  • Kdy dýchat nosem líbání . Snažte se, aby se na něj nedostaly sliny. Až ho budete líbat, namotejte ho zpět na malé zahřívací polibky, než abyste se najednou zastavili.

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak poznám, že můj přítel chce francouzský polibek? Eddy Baller
  Seznamovací trenér Eddy Baller je seznamovací trenér se sídlem ve Vancouveru, Britská Kolumbie, Kanada. Koučování od roku 2011, Eddy se specializuje na budování důvěry, pokročilé sociální dovednosti a vztahy. Provozuje vlastní seznamovací poradenskou a koučovací službu s názvem Conquer and Win, jedinou BBB akreditovanou poradnou pro seznamování ve Vancouveru. Conquer and Win pomáhá mužům na celém světě mít milostný život, který si zaslouží. Jeho práce byla mimo jiné uvedena v The Art of Maniness, LifeHack a POF. Eddy Baller Expert na randění s trenérem Odpověď Nejprve se musíte ujistit, že mu to vyhovuje. Zkuste změřit jeho zájem dotykem jeho paže nebo lehkými polibky.
 • Otázka Jaké největší chyby lidé dělají při francouzském líbání? Dělat to příliš důsledně těžké. Jen málo lidem se líbí něčí jazyk, který jim tvrdě strká do úst na velmi dlouhou dobu. Míchejte rychlost jazyka. Zkuste jemné mezi hlubší líbání.
 • Otázka Kam byste měli dát ruce při francouzském líbání? Dotkněte se svého partnera. Mohli jste se dotknout jejich tváře, ramen nebo si omotat ruce kolem zad.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Zkuste nehoupat jazykem dokola a dokola.
 • Nelíbejte Francouzům svého přítele, dokud nebudete v pohodlném vztahu, ve kterém jste ho předtím políbili.
 • Udělejte to soukromě.
 • Lehčí líbání je nejlepší!
 • Nekoušejte To se většině lidí nelíbí.
 • Zvlhčete rty před líbáním nelepivým balzámem na rty.
 • jestli ty vůbec cítit se nepříjemně, odejít a okamžitě to říct důvěryhodnému dospělému.

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow tvrdě pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravější nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku instruktážního obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.Populární Problémy

Polská teenagerka Iga Swiatek uspořádala mistrovskou třídu, aby v neděli na 4. kole French Open rozrušila nejlepší nasazenou Simonu Halepovou. Swiatek je bývalý wimbledonský juniorský šampion a aktuálně mu patří číslo 54 na světě.„Legacies“ je zpět pro 3. sezónu. Zde je návod, jak můžete sledovat nové epizody streamované online, pokud nemáte kabel.

Jak se zbavit gekonů. Geckové mohou vypadat nenáročně (nebo dokonce jako roztomilý), ale ve velkém počtu mohou být skutečným škůdcem. Pokud jste ve svém domě spatřili více než 1 nebo 2, může být nutné provést gecko ochranu zevnitř ven ....Indie Karman Kaur Thandi je na cestě zpět po několika letech mimo profesionální turné.Chilský Cristian Garin čelí ve čtvrtek kvalifikaci Marcu Polmanovi v osmifinále na Roland Garros 2020. O Garinovi je známo, že je výborným antukovým kurtem, zatímco Polmans všechny překvapil tím, že v 1. kole porazil Uga Humberta.