Jak sledovat fotbal v Oregonu bez kabelu

Oregonský fotbal bez kabelu

Foto Christian Petersen/Getty Images Rozehrávač Oregon Ducks Anthony Brown

Oregon Ducks jsou čerstvými tituly Pac-12 zády k sobě a jsou připraveny ucházet se o play-off College Football v roce 2021.

V roce 2021 budou hry Oregon vysílány buď na ABC, ESPN, ESPN2, Fox, Fox Sports 1 nebo Pac-12 Network.

Pokud ale nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat živý přenos všech fotbalových zápasů Oregon online:

Poznámka: Heavy může vydělávat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Včetně fotbalových kanálů Oregon : ABC, ESPN, ESPN2, Fox, Fox 4K, Fox Sports 1, Pac-12 Network, Pac-12 Network regionální kanály (ABC a Fox jsou k dispozici živě na většině, ale ne na všech trzích)

Můžete sledovat živý přenos každé hry Oregon s předplatným balíčku FuboTV Starter a doplňkem Sports Plus (celkem 130+ kanálů). Oba mohou být zahrnuty do vaší bezplatné sedmidenní zkušební verze (poté 64,99 $ za měsíc):

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, hry Oregon můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Hry Fox a FS1 můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikaci Fox Sports.

Hry ABC a ESPN můžete sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN.

Hry Pac-12 Network můžete sledovat živě prostřednictvím pac-12.com nebo aplikaci Pac-12 Now.

K sledování prostřednictvím těchto platforem se budete muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete k tomu použít své přihlašovací údaje Fubo.


Vidgo

Včetně fotbalových kanálů Oregon : ABC, ESPN, ESPN2, Fox, Fox Sports 1, Pac-12 Network, Pac-12 Network regionální kanály (ABC a Fox jsou k dispozici živě na vybraných trzích)

video s tipy na raketbal

Můžete sledovat živý přenos každé hry Oregon s předplatným Vidgo (celkem 95+ kanálů). Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale můžete získat svůj první měsíc za pouhých 10 $ (poté 55 $ za měsíc):

Získejte Vidgo

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, hry Oregon můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

Hry Fox a FS1 můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikaci Fox Sports.

Hry ABC a ESPN můžete sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN.

Hry Pac-12 Network můžete sledovat živě prostřednictvím pac-12.com nebo aplikaci Pac-12 Now.

K sledování prostřednictvím těchto platforem se budete muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete k tomu použít své pověření Vidgo.


Sling TV

Včetně fotbalových kanálů Oregon : ESPN, ESPN2, ESPN3 (simultánní hry ABC), Fox, Fox Sports 1, Pac-12 Network (Fox je k dispozici živě na vybraných trzích)

Můžete sledovat živý přenos každé hry Oregon s předplatným balíčku Sling Blue & Orange + Sports Extra od Sling TV (celkem 65+ kanálů). Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale můžete získat svůj první měsíc za pouhých 35 $ (poté 65 $ za měsíc):

loketní ortéza mcdavid

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, hry Oregon můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Hry Fox a FS1 můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikaci Fox Sports.

Hry ABC a ESPN můžete sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN.

Hry Pac-12 Network můžete sledovat živě prostřednictvím pac-12.com nebo aplikaci Pac-12 Now.

nejlepší způsob, jak vyléčit tenisový loket

Chcete -li sledovat prostřednictvím těchto platforem, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete k tomu použít své pověření Sling.


Náhled sezóny Oregon 2021

Mistr Pac-12 z Oregonu Ducks zády k sobě nastoupí na hřiště v roce 2021 s nadějí, že dosáhne play-off College Football. Oregon skončil ve zkrácené sezóně celkově 4: 3 kvůli COVID-19 v roce 2020, vyhrál mistrovský zápas Pac-12 nad USC a dostal se do Fiesta Bowl, kde spadl do státu Iowa, 34-17.

Ducks ’QB Tyler Shough přešel do Texas Tech, takže otěže pod středem nyní budou patřit zkušenému transferovému absolventovi Anthonymu Brownovi, který se střídal s Shoughem během týmových předsezónních her v minulé sezóně.

Oregon je nabitý talentem na útočné i obranné straně míče. Kachny jsou nejen zkušenou skupinou, ale také se opět pyšní špičkovou náborovou třídou, která přidává na hloubce jejich týmu.

Mario Cristobal vstupuje do své čtvrté sezóny jako hlavní trenér Oregonu. Cristobal vedl Ducks v sezóně 12-2 v roce 2019, která vyvrcholila vítězstvím Rose Bowl.

Oregon zahájí sezónu 2021 v sobotu 4. září, když bude hostit Fresno State. Ducks poté odcestují do Columbusu, kde se utkají s předsezonním státem č. 4 v Ohiu v kritickém zápase rané sezóny s národními důsledky.

Podívejme se podrobně na to, co Ducks přinesou na hřiště v této sezóně, když se podívají zpět do play -off College Football poprvé od roku 2014:

Rekapitulace 2020

Oregon šel ve zkrácené základní části Pac-12 v roce 2020 na 3: 2 a do mistrovské hry Pac-12 se dostal poté, co byl Washington nucen odstoupit kvůli špičce COVID-19 v jejich programu.

Ducks měli několik klíčových hráčů, kteří se kvůli minulé sezóně odhlásili kvůli pandemii COVID-19, včetně ofenzivního boje s Penei Sewell, který byl draftován Detroitem Lions celkově jako sedmý v draftu NFL 2021.

Oregon měl v průměru 31 bodů a 413 yardů na zápas a v roce 2020 povolil 28 bodů a 406 yardů na zápas.


Urážlivý výhled

Ofenzivu Ducks povede Anthony Brown, který se bude připravovat na šestou vysokoškolskou sezónu. 6-2, 226 liber QB hodil více než 4700 yardů a 40 přistání na Boston College před příchodem do Eugene hrát za Oregon, kde se otočil a hodil na 164 yardů a dva TD se dvěma spěchajícími skóre v posledních dvou hrách v roce 2020.

Brown bude mít v této sezóně k dispozici nepřeberné množství zbraní, včetně 6-5 druhých přijímačů Devon Williams (vedl Ducks na yardech v roce 2020) a senior wideout Jaylon Redd (vedl tým s 25 úlovky v roce 2020). Útočníci budou přidávat běžecké zády juniorů Travis Dye a CJ Verdell, kteří kombinují nejlepší 1–2 údery na zemi v zemi.


Obranný výhled

Oregon bude v této sezóně sportovat talentovanou skupinu obránců v čele s obranným koncem Kayvonem Thibodeauxem a obráncem Noahem Sewellem. Thibodeaux o hmotnosti 6–5 a 250 liber je návrhem prvního kola, který během prvních dvou sezón zaznamenal 12 pytlů a 77 soubojů, zatímco Sewell vychází ze sezóny, kdy byl vyhlášen nejlepším obráncem nováčku Pac-12.Populární Problémy

Kvůli zranění nohy spojenému s častým zpožděním deště bylo pro Rafaela Nadala velmi náročné hrát proti Rogeru Federerovi. Nadal řekl, že během jejich epického finále ve Wimbledonu 2008 nemohl proti Federerovi ovládat nohu.

Jak hrát Scramball. Scramball je hra jako dodgeball, jen tam nejsou žádné týmy. Je to každý sám za sebe. Stará pravidla hry říkají, že máte 6 hráčů a 6 náramků (kdo má všechny náramky, vyhrává). Ale toto...

Hry

Rozhovory se dvěma vedoucími pracovníky Sony odhalují, proč nebude podpora Blu-ray PlayStation 4 Pro 4K 4K.

Proslulý tenisový trenér Roger Rasheed věří, že přítomnost Rogera Federera v rozhovoru GOAT (Greatest Of All Time) není jen o číslech, ale také o jeho vlivu na tenis.

Serena Williamsová během své předturnajové tiskové konference ve Wimbledonu hovořila o celé řadě témat, včetně těla odtržených hráčů Novaka Djokoviče, PTPA a klíče k její dlouhověkosti.

USA budou v červenci hostit vítěze Chorvatska a Belgie.