Wimbledon 2019: Su-Wei Hsieh rozhoduje Jelenu Ostapenkovou ve dvou setech

Su Wei Hsieh křižoval k pohodlnému vítězství 6-2, 6-2 nad Ostapenkem5 velkých tenisových raket

Su-Wei Hsieh zahájila svou kampaň ve Wimbledonu 2019 skvěle, když v pondělí dominovala poro show Jeleny Ostapenko, aby v prvním kole na hřišti 18 v All England Tennis Club získala vítězství 6-2, 6-2. .

Ti dva se střetli před třemi lety s Hsiehem, který držel vítězství nad Lotyšem. Ostapenko v poslední době vykazoval vážný problém s hledáním konzistence, ale na travnatých kurtech chytil štěstí a vyhrál dva zápasy v Birminghamu i Eastbourne.I když to nepředstavovalo žádné vážné bodové zisky, dostat se na start, který měla na AEC, by se ukázalo jako zásadní pro 22letý postup.

Hsieh však měl s Lotyšem jiné plány, měl jiné plány a přerušil podání Ostapenka poté, co dal dohromady dobrou hru se službami. Konsolidovala výhru dvou bodů zlomu dalším zadržením ve třetím, což dalo Ostapenkovi během odehraných her celkem čtyři body.

Ostapenko potřebovala něco speciálního, aby se vrátila, a ve čtvrté hře to dokázala, když v následující hře zatlačila svého soupeře daleko s velkými vítězi cross-soud. Dalo jí to vítězství potřebné k tomu, aby si mohla zahrát Hsieh.Třiatřicetiletý hráč odpověděl s přestávkou a vybudoval si na něm podání, které zdvojnásobilo rozpětí nad Lotyšem. Konzistence byla dobře v základním plánu Hsieha, který dobře dominoval v sedmé hře, zatímco dvojité chyby drtily Ostapenka, protože Hsieh se ujal vedení 5: 2 a nakonec Ostapenko pod tlakem předal Tchajwancům vítězství 6: 2.

Bývalá semifinalistka si nedala nic k překonání sedmi dvojchyb, které v setu vytvořila, zatímco její soupeřka neudělala žádnou a během osmi her měla jen dvě chyby.

Když plynul druhý set, Hsieh viděla, jak porušuje chyby, aby Ostapenkovi začala dobře. Podařilo se jí prolomit a zachránit tempo ve svůj prospěch, než ho upevnila držením ve třetím.Lotyška věděla, že musí odstranit počáteční problémy a počítat s tím, že bude držet ve hře o tchajwanskou hvězdu. Ve čtvrtém srovnala s dobrým držením, ale byla to poslední hra, kterou získala po celý zápas.

Hsieh byla na vrcholu své hry, když se živila frustrací svého soupeře, aby občas kontroval a udržel své podání na uzdě. Ostapenko v šestém bombardoval těžce vybojovanou hru, ale po uložení bodů do brejku vyhodil dva body výhody.

Hsieh získala další vítězství při podání, které poslalo Ostapenkovou přes okraj a dohadovalo se o volání, které podle ní bylo na řadě. To jí nepomohlo, protože se nevyhnutelné přiblížilo, když Hsieh získala vítězství v osmé hře, když získala 69 mečbolů, aby uzavřela svůj zápas za 69 minut.

Druhé vítězství Hsieh nad Lotyškou nepochybně vzbudí důvěru v Tchajwanky, když ve středním střetnutí druhého kola nastoupí proti Kirsten Flipkensové.

Populární Problémy

Jak se dostat do sprintu (začátečníci). Už jste někdy viděli Usaina Bolta utíkat po trati a říkali si: „Přál bych si, abych mohl běžet tak rychle?“ Pokud se chcete dostat do sprintu, musíte se naučit správnou formu a mechaniku ...

Zde je návod, jak sledovat speciální přenos ABC Royal Divide: Harry, Meghan a The Crown online stream online bez kabelu.

Svázané poprvé na MAC East, Kent State a Miami Ohio se setkávají na důležité sobotní showdownu. Zde je návod, jak sledovat hru naživo online.

Pizza bagety jsou skvělou alternativou k běžné pizze, zvláště pokud máte náhlou chuť, ale nemáte čas utíkat do obchodu. Vyrábějí se snadno, protože polovina práce je již hotová za vás: kůra. Jakmile víte, jak ...

Zde je návod, jak sledovat hry 76ers online bez kabelu v letech 2019-20, ať už jste ve Philadelphii nebo mimo trh.