Andy Murray zaznamenal největší vítězství za posledních 10 měsíců vítězstvím nad Etcheverry na Miami Open

Bývalá světová jednička je nyní ve třetím kole v Miami, což je jeho nejlepší výsledek na podniku ATP od loňského srpna.Sir Andy Murray zaznamenal své největší vítězství za více než 10 měsíců poté, co v sobotu odpoledne naštval 29. nasazeného Tomáše Martina Etcheverryho ve druhém kole Miami Open.

Jeho vítězství 7-6 (0), 6-3 nad světovou třicítkou je jeho první výhrou nad hráčem z Top 30 od doby, kdy porazil 17. Tommyho Paula ve finále Aix-en-Provence Challenger v květnu. 7. loňského roku.Nyní postoupil do třetího kola podniku ATP poprvé od turnaje Masters 1000 v Kanadě loni v srpnu.

Murray prohrál poslední dvě schůzky s Etcheverrym.Murray a Etcheverry ve skutečnosti zahájili svůj zápas druhého kola v pátek, kdy se vyměnilo šest zápasů až do 3 všech, kdy začalo pršet a řízení bylo na noc přerušeno.

Oba se vrátili na kurt v sobotu a po třech dalších drženích získal Etcheverry první setbol, ​​když Murray podával za stavu 4:5, 30:40 – ale trojnásobný grandslamový šampion uhrál jeden z bodů zápasu. zachraň to, navázal na přesný forhend crosscourtem s perfektním drop shotem a poté, co ho Etcheverry získal, vyrazil bekhendový volej do otevřeného kurtu.

Murray držel 5-všech, pak Etcheverry držel 6-5, a pak bývalá světová jednička začala hořet – vyhrál další 15 bodů v řadě držet v lásce pro 6-all, prorazit tie-break v lásce a pak znovu držet lásku v první hře druhého setu.Nakonec dostal jediný brejk zápasu a zvýšil na 4-2 ve druhém setu a odtamtud vydržel, dokud nepřeťal cílovou čáru.

Podání Murrayho bylo trefou dne, když vyprodukoval 10 es na jedinou dvojchybu – také získal neuvěřitelných 15 ze 17 bodů v síti a vybojoval všech sedm brejkbolů, kterým v zápase čelil.

Na Murrayho ve třetím kole v Miami bude čekat 60. Čech Tomáš Machač, který v pátek vyhrál druhé kolo před deštěm, ohromující 6. místo Andrey Rublev ve dvou setech, 6-4, 6-4, první vítězství v Top 10 v kariéře.

Murray a Machac se už jednou střetli, jen před několika měsíci v prvním kole halového turnaje na tvrdém hřišti v Marseille, ve skutečnosti se Machac stal vítězem 7-5, 6-4.

Murray je dvojnásobným šampionem v Miami v letech 2009 a 2013.

Populární Problémy

Sledovat, jak se brouk snaží zvrátit se ze zad, může některým lidem připadat hrubé. Věděli jste však, že tato chyba vyžaduje značné množství síly, aby se obrátila zpět? Můžete použít podobnou techniku ​​jako bojující ...

Jak hrát otazník. Otázky se hrají ve snaze usnadnit dialog mezi velkou skupinou lidí pokládáním otázek. Díky své zvídavé povaze je to skvělý způsob, jak pro děti mezi základními a ...

Denní show s Trevorem Noahem bude v úterý vysílat speciální volební noc 2020. Zde je návod, jak jej můžete sledovat online.

Roberto Bautista Agut odstřelil rozhodčího zápasu poté, co prohrál s Novakem Djokovičem v semifinále Cincinnati. Bautista Agut má pocit, že rozhodnutí zavřít střechu bylo uspěchané a že neplánované pauzy narušily jeho rytmus.

Jak identifikovat síňovou fibrilaci. Fibrilace síní (AFib) nastává, když vám srdce bije nepravidelně. Váš srdeční tep může být nerovnoměrný nebo rychlý. Obvykle to není život ohrožující stav, ale může to vést ke komplikacím, jako je mrtvice nebo ...