Internationaux de Strasbourg 2021: Analýza, náhled a předpověď dvouhry žen

Bianca AndreescuDo French Open zbývá už jen pár dní a hráči se hrabají v přípravách na poslední chvíli na červené špíně.

Internationaux de Strasbourg-událost WTA 250-poskytne uchazečům o titul Roland Garros skvělou příležitost zdokonalit své dovednosti na vysilujícím povrchu a získat tak potřebnou důvěru před svou kampaní v Paříži.Šampiónka US Open 2019 Bianca Andreescuová, která je v čele pole, se poprvé od svého běhu do finále v Miami na začátku dubna vrací do akce. Jessica Pegula bude pokračovat v honbě za svým prvním titulem v sezóně jako druhá nasazená na tomto turnaji.

Světová jednička 34 Jekatěrina Alexandrová a lstivá kazašská Julia Putintsevová zaokrouhlují první čtyři semena.

Hlavní losovací akce začíná 23. května, finále je naplánováno na 29. května. Pokud jde o tuto poznámku, zde je podrobný pohled na to, jak by se losování mohlo rozvinout:opěrný popruh horní paže

Horní polovina: Bianca Andreescu, Yulia Putintseva, Sorana Cirstea zabalené ve stejné sekci

Julia Putintseva

Naočkovaní hráči: (1) Bianca Andreescu, (4) Yulia Putintseva, (6) Zhang Shuai, (8) Magda Linette

Předpokládané semifinále: Bianca Andreescu vs. Julia PutintsevaTmavý kůň: Sorana Cirstea

Pozitivní test na COVID-19 narušil pro Biancu Andreescu velkolepý návrat do formy. Dvacetileté hráčce bylo zakázáno hrát v Madridu a protokoly jí nedovolily ani účast v Římě. Kanaďanka tak bude toužit naplno využít její jedinou příležitost hrát na antuce, než se vydá do francouzské metropole.

Nejlepší nasazená žena by měla mít proti kvalifikaci relativně pohodlný otvírák, ve druhém kole na ni čeká další kvalifikace. Od čtvrtfinálové fáze se ale věci mohou zkomplikovat.

Hra o trůny sezóna 8 epizoda 3 stream online

Andreescu by se mohla setkat tváří v tvář Soraně Cirstea, která je na tomto povrchu nebezpečnou vyhlídkou, pokud najde svůj rytmus. Bývalá čtvrtfinalistka French Open ukázala, že je stále velkou silou, se kterou je třeba počítat, když získala svůj první titul po 13 letech v Istanbulu minulý měsíc.

Sorana Cirstea

Rumun bude muset před potenciálním zápasem s Andreescuem nejprve bojovat s Venus Williamsovou a bojujícím šestým semenem Zhang Shuai.

výuka stolního tenisu

Čtvrtá nasazená Julia Putintseva je další hráčkou, která by mohla být pro Andreesca výzvou, pokud se losování odehraje podle očkování. Kazachstanka byla dvakrát ve čtvrtfinále French Open a ví, jak se v hliněném hřišti orientovat.

V této sezóně dosáhla posledních osm na zelené antuce v Charlestonu, ale v následujících turnajích tento běh nezopakovala. Přesto bude volatilní Putintseva tvrdým oříškem.

Šestadvacetiletá žena bude muset nasměrovat každou unci svého bojovného ducha, protože nemá přímočarou remízu. Putintseva možná překoná lidi jako Rebecca Petersonová, Jil Teichmann a bývalá šampionka Alize Cornetová, aby si vyzkoušela potenciální semifinálový střet s Andreescem.

Semifinální predikce: Sorana Cirstea vs Julia Putintseva

Dolní polovina: Jessica Pegula, Ekaterina Alexandrova, Barbora Krejčíková boj o nadvládu

Jessica Pegula

Naočkovaní hráči: (2) Jessica Pegula (3) Ekaterina Alexandrova, (5) Barbora Krejcikova, (7) Shelby Rogers

Předpokládané semifinále: Jessica Pegula vs Jekatěrina Alexandrová

Tmavý kůň: Barbora Krejčíková

Světová jednička 28 Jessica Pegula, která se probojovala do čtvrtfinále Italian Open, bude doufat, že přenese tuto dynamiku do Štrasburku. Američan je uprostřed pohádkové sezóny, když v osmi akcích postoupil do čtyř čtvrtfinále. Páté vystoupení z poslední osmičky v této sezóně vypadá pravděpodobně, vzhledem k části losování, do které byla zařazena.

Poté, co Američanka zahájila kampaň proti Arantxa Rus, mohla se postavit Alison Van Uytvanck. Oba zápasy lze vyhrát pro hráče s vysokým sebevědomím, který naštval Naomi Osaka v Římě před několika dny.

Sedmý nasazený Shelby Rogers má za sebou třízápasovou sérii porážek a neměl by představovat velkou hrozbu pro Peguly, pokud by se oba setkali ve čtvrtfinále.

prodej tenisových raket

Očekává se, že největší test Pegula přijde v semifinále, kde by mohla čelit buď třetí nasazené Jekatěrině Alexandrové, nebo páté nasazené Barboře Krejčíkové. Oba hráči nejsou přírodními antukovými hráči, ale mají schopnost způsobit rozrušení.

Alexandrova se setkala s Pegulou v italském hlavním městě, kde Američan vyhrál ve dvou setech. Rus se však ve Stuttgartu na začátku letošního roku dostal do čtvrtfinále a mohl by být ošidným zákazníkem.

Barbora Krečíková

Barbora Krecikova, především hráčka ve čtyřhře, letos ve dvouhře udělala rychlé kroky, což je patrné z jejího umístění na druhém místě v Dubaji. V Římě také vyřadila vicemistryni French Open Sofii Keninovou, než sestoupila k eventuální šampionce Ize Swiatek v maratónském trojsetu, kde držela mečboly.

Krejčíková se ve Štrasburku bude snažit napravit tím, že se na akci WTA 250 důkladně rozběhne. Aby se to však stalo, Češka musí přinést svou A-hru, protože se musí potýkat s bývalou šampionkou Caroline Garciou již ve druhém kole.

Semifinální predikce: Jessica Pegula vs Barbora Krejčíková

co je tenisový zápas

Předpověď na finále

Sorana Cirstea vs Jessica Pegula

Předpokládaný šampion

Jessica Pegula

Populární Problémy

Chcete -li masírovat bolest hlavy, zkuste pracovat se svaly na samém spodku lebky. Dále přitiskněte konečky prstů na místa nad spánky a několikrát otevřete a zavřete čelist. Poté ukazováčkem přitiskněte na místo nad okem, přímo pod obočí, na kost oční jamky. Můžete také vyvíjet tlak na oblast nad obočím a pohybovat prsty kolem všech míst, kde cítíte nepohodlí.

Kickers a Punters jsou někdy přehlíženi, ale jsou velmi důležitou součástí týmu. Kopání nebo plavení nemusí být příliš těžké, pokud se budete řídit těmito radami. Vždy pracujte na síle nohou. Můžete to udělat spuštěním nebo jinou nohou ...

Rafael Nadal ve čtvrtek ve třetím kole Monte Carlo Masters zaznamenal drtivou výhru nad Grigorem Dimitrovem.

Jak otevřít stojánek Nintendo Switch. Tento wikiHow vás naučí, jak pomocí stojanu hrát Nintendo Switch v přenosném prostředí. Stojan můžete použít k hraní Nintendo Switch bez televize s ovladači Joy-con ...

Zde je návod, jak sledovat dnešní zápas wrestlingu Severní Iowa vs Wisconsin online, pokud nemáte kabel nebo nemáte síť Big Ten.