Statistika roku, č. 1: Novak Djokovič nyní vyhrál třetinu grandslamů, na kterých kdy hrál

Tento týden jsme odpočítávali našich pět nejlepších statistik tohoto roku a dnes jsme na č. 1 – a je to fuk.Celý týden jsme odpočítávali našich pět nejlepších statistik roku, od Barbory ​​Krejčíkové historické top 3 sweep v Dubaji se stala Coco Gauff první americký teenager, který vyhrál US Open v tomto století a Carlos Alcaraz ukončení 21leté vlády Velké 4 ve Wimbledonu na Iga Swiatek zlepšení k 4:0 ve finále Grand Slamu .

Dnes konečně dorazíme na číslo 1 – a je to šílené.Z překonání grandslamových rekordů na dosažení nových milníků č. 1 v žebříčku a další, Novak Djokovič nám dal G.O.A.T. statistika po G.O.A.T. letošní statistika. Ale bylo jeden zejména statistik, že v roce 2023 dosáhl toho, co by mohlo být úžasnější než ostatní.

Djokovič vyhrál letos Australian Open, Roland Garros a US Open vyhrál přesně třetí z grandslamů, které ve své kariéře odehrál – 24 ze 72 . On také došel do finále přesně polovina z grandslamů, které ve své kariéře odehrál – 36 ze 72 .

Pro představu, jak neuvěřitelné to je, pamatujte, že každé z těchto losování začalo se 128 hráči. Takže být posledním mužem, který stojí ve 128 třetině času – a být alespoň jeden z posledních dvou mužů stojících polovinu času – je prostě směšný.DJOKOVIC DOSAŽENO HLAVNÍCH VÝSLEDKŮ PO KOLECH :

  • Vyhrál 24 ze 72 odehraných majorů (33,3 %)
  • Dosáhl finále ve 36 ze 72 hraných majorů (50,0 %)
  • Dosáhli do semifinále ve 47 ze 72 odehraných majorů (65,3 %)
  • Dosáhli čtvrtfinále v 57 ze 72 hraných majorů (79,2 %)

Djokovič také vyhrál 23 ze 48 majorů, které hrál od začátku roku 2011, což je téměř polovina.Naproti tomu další dva členové Velké 3 – Rafael Nadal a Roger Federer – vyhráli 32,8 % (22 z 67) a 24,7 % (20 z 81) grandslamů. oni mají kdy hrál, resp.

A je toho víc.

Djokovič má vyhrál 23 ze 48 majorů, které hrál od začátku roku 2011 . To je skoro polovina z majorů, které hrál za posledních 13 let.

Vyhrál také sedm z 10, které hrál od začátku roku 2021.

A to je pro našich 5 nejlepších statistik roku 2023 vše. Uvidíme se v roce 2024!

Populární Problémy

Kvitová vede 4: 1 na zápasy, ale Bartyová při svém posledním setkání zvítězila.

Naomi Osaka vstoupí do Roland Garros 2021 s tím, že poprvé ve své kariéře dosáhne druhého týdne antukového Slamu.

Taktiky povídání: Proč Del Potro nezvládl Djokoviče jako Nadala v Šanghaji

Jak se cítit a vypadat hezky. Je pravděpodobné, že jste svým největším kritikem, pokud jde o to, jak vypadat a cítit se hezky. Naštěstí můžete bojovat se svými negativními myšlenkami a osvojit si zdravé návyky, které vám pomohou přijmout vaši skutečnou ...

Jak zajistit, aby hra byla pro kočku věrná. Zjednodušení hry pro vaši kočku je snadné. Hračky jako péřové hůlky, lasery a automatizované myši mohou stimulovat lovecké instinkty vaší kočky. Tyto hračky můžete použít k obohacení doby hraní o ...