Australian Open 2018: 15letá Marta Kostyuk překonala rekord Martiny Hingisové a stala se nejmladší ženou, která dosáhla 3. kola

Kostyuk je na 521. místě na světě

Kostyuk je na 521. místě na světě

Jaký je příběh?

Australian Open se po dvou kolech intenzivních tenisových bitev pěkně formuje a losování je pro některé špičkové hráče této akce teprve náročné. Pro jednoho teenagera však byly šance zpočátku náročné.

Patnáctiletá Marta Kostyuk se zapsala do historie na Aussie Open poté, co se od roku 1997 stala nejmladší ženou, která se po vítězství 6-3 7-5 nad Olivií Rogowskou dostala do třetího kola grandslamového závodu. Poté, co triumfovala, ukrajinská mládež tomu nemohla uvěřit a její reakce ukázala, jak moc to pro ni a její trenérský tým znamenalo.

V případě, že jste nevěděli ...

Kostyuk byla loňskou juniorskou šampionkou v Rod Laver Arena a získala zástupný vstup do hlavního slosování, ale její světový žebříček 521 ukazuje, že nikdo nečekal, že vpluje do třetího kola grandslamu.

Srdcem věci

Kostyuk ve své bitvě ve druhém kole prokázala obrovskou zručnost, což ukazuje, že do turnaje má daleko k pushoveru. Její triumf ve dvou setech měl okamžiky lesku, které zdůrazňovaly kvalitu, kterou má ve velmi mladém věku.

Kostyukovo vítězství z ní udělalo nejmladší ženu, která dosáhla posledních 32 v Melbourne, protože jedna Martina Hingisová v roce 1996 tento čin stihla.

Co bude dál?

Kostyukova nezapomenutelná cesta bude ještě těžší, když se v posledních 32 turnajích utká s ukrajinskou Elinou Svitolinovou, kde slíbila, že si tuto chvíli užije, ale také se pokusí předvést svůj nejlepší tenis, jaký měla v předchozích dvou kolech.

Autorský záběr

Když si myslíte, že jste všechno viděli, tenisový svět stále přináší nová překvapení. Bude zajímavé sledovat, jak daleko může tento teenager postoupit na Australian Open.

Populární Problémy

R. Kelly poskytl rozhovor s Gayle Kingovou, která se vysílá ve více částech. Zjistěte více o rozhovoru a podívejte se, jak jej sledovat online.

Tenis - USA otevřeno na výhru 50 milionů dolarů

Německou tenisovou hvězdu Alexandra Zvereva obvinila jeho bývalá přítelkyně Olga Sharypova z domácího násilí. Zverev obvinění odmítl, ale Gavrilova věří, že je důležité podpořit oběť - v tomto případě Sharrypovou

Zde je návod, jak sledovat Jaguars vs Bills online bez kabelu

Namočit něco je snadné; stačí přidat tekutinu. Je to aspekt vysychání, který může být složitý, zvláště pokud to, co se snažíte osušit, je velký a objemný prachový peř. Pokud se však vyzbrojíte pokyny k nejbližšímu ...