Zenga TV streamuje US Open na mobilních zařízeních

Nové Dillí, 27. srpna (IANS):standardní velikost rukojeti tenisové rakety

Mobilní televizní kanál Zenga TV Tuesday získal exkluzivní práva na závěrečný tenisový turnaj roku, US Open, který se právě hraje v New Yorku.Událost je licencována společností Zenga Media Pvt. Ltd. od Seven3Sports, který ji licencoval od Ten Sports. Díky této iniciativě mohou uživatelé Zenga TV sledovat živé tenisové akce na svém mobilním zařízení a také poslouchat živé komentáře. Tato služba bude kromě poplatků za spotřebu dat zcela bezplatná.

Aby mohli noví uživatelé sledovat zápasy, musí si stáhnout aplikaci Zenga nebo jednoduše navštívit http://m.zengatv.com.

Náš mobilní streaming vám má dát svobodu sledovat akci naživo a na cestách, řekl generální ředitel Zenga TV Abhishek Joshi.kde koupit pádla na stolní tenis

Populární Problémy

ATP Challengers: Somdev, Amritraj vypadli v prvním kole

Zde je kompletní přehled o tom, jak sledovat hry Hawks online bez kabelu v letech 2019-20, ať už jste v Atlantě nebo mimo trh.

Závěrečný turnaj kalendáře ATP je tu, aby korunoval světovou jedničku končící rok 1. Bude to Djokovič nebo Nadal ?.Dnes večer jsou Emmy 2019. Získejte přehled o tom, jak sledovat celou přehlídku cen online prostřednictvím možností živého streamování bez kabelů.

Jak na skateboard. Skateboarding je jedním z nejpopulárnějších a nejznámějších pouličních sportů. Ať už se chcete naučit základy plavby kolem, nebo se chcete naučit kickflip jako profesionál, můžete se naučit, co potřebujete, abyste mohli začít. Z...