10 největších ženských tenistů

1. Steffi Graf

Steffi Graf

Steffi Graf

Hlavní body kariéry

Grandslamové tituly: 22

Tituly dvouhry v kariéře: 107

tenisová masáž ramen

Kariérní výhra %: 89

Týdny jako svět č. 1: 377

Tituly finále turnaje: 5

Zaznamenejte 31 grandslamových finále

Kalendářní rok Slam v roce 1988

jak si vybrat velikost gripu tenis

Zaznamenejte 186 po sobě jdoucích týdnů jako č. 1

Série vítězných 66 zápasů

Olympijské zlato v roce 1988

Nadřazenost Steffi nad ostatními hráči lze snadno pochopit podle jejích čísel. Dvaadvacetinásobný grandslamový šampion je jediným hráčem v historii, který vyhrál každého majora alespoň čtyřikrát. Její konzistence a přizpůsobivost na různých površích nemá obdoby nejen v ženském okruhu, ale v celém tenise.

alabama vs ole miss live streaming

Graf se svým neobvyklým bekhendem a skokovým forhendem držela místo WTA č. 1 rekordních 377 týdnů. Steffi předvedla monumentální show z let 1988-89, když v klusu vyhrála pět grandslamových titulů, které také sestávají ze série 66 výher.

Čestná uznání:

Kim Clijstersová, Maria Šarapovová, Evonne Goolagong, Arantxa Sanchez Vicario, Hana Mandlíková.

Populární Problémy

Francouzská čtyřhra Pierre Hugues-Herbert a Nicolas Mahut porazila 8. nasazeného Jamieho Murraye a Johna Peersa 6: 4, 6: 4, aby včera na US Open vyhrála čtyřhru mužů.

2-1 Cardinals cestují na východ, aby se utkali s Panthers ve 4. týdnu akce NFL. Zde je návod, jak sledovat streamování hry online, pokud nemáte kabel.

Jak vyztužit kůži. Chcete -li vyztužit kůži, musíte změnit její strukturu na molekulární úrovni. To se obvykle provádí kombinací tepla s vodou nebo voskem, ale existuje několik různých způsobů, jak toho můžete dosáhnout. Namočte kůži do ...

Pokud žijete v USA, zde je několik způsobů, jak můžete sledovat živý přenos sobotního zápasu Manchester United vs Leeds online.

Ljubicic je považován za jeden z motivačních faktorů návratu Rogera Federera do formy.

Patriots se ve čtvrtek utkají s týmem Washington Football v předsezóně. Zde je několik způsobů, jak můžete sledovat hru živě online, pokud nemáte kabel.