Mexican Open, Acapulco: Stan Wawrinka vs Grigor Dimitrov | Kde se dívat, podrobnosti živého streamu a další

Stan Wawrinka

Stan Wawrinka

Stan Wawrinka nastoupí proti Grigoru Dimitrovovi ve čtvrtfinálovém zápase Mexican Open 2020. V čem bude bitva bekhendových specialistů v Acapulcu, by bylo zajímavé sledovat, kdo se dostane na vrchol, aby dosáhl semifinále. Půjde o 12. střetnutí mezi těmito dvěma, přičemž Stan měl na Bulhara náskok 7: 4 a v posledních pěti střetnutích vyhrál.

Naočkuje třetí, Stan, měl docela snadné před čtvrtfinále zápas, když čelil Pedro Martinez. Švýcar vyhrál zápas 6: 4, 6: 4 za hodinu a 30 minut a získal 90% bodů za první podání. Bude se snažit pokračovat ve svém rekordu proti 28letému muži a dostat se do semifinále.

Ve svém zápase s Adrianem Mannarinem musel Dimitrov spotřebovat každou unci své energie, aby zaregistroval vítězství. Poté, co prohrál první set 6: 7 (8: 10), ve druhém polevil a vyhrál 6: 2. Třetí set ho viděl uložit několik mečbolů a odnést hru do tiebreaker. Dvaadvacátý hráč žebříčku se nemýlil a vyhrál třetí set 7: 6 (7: 2) a zápas zvládl za dvě hodiny a 44 minut.


Zde je vše, co potřebujete vědět o plánu ATP Mexican Open 2020:

Turnaj: Otevřený mexický Telcel představený HSBC 2020

Kategorie: ATP 500

Město: Acapulco, Mexiko

Místo: Princezna Mundo Imperial

Povrch: Venkovní tvrdý kurt

Finanční odměna: 1 845 265 dolarů

Termíny turnajů: 24. února- 29. února 2020

jaké slovo symbolizuje nulu v tenise

Rozpis zápasů: (3) Stan Wawrinka (SUI) vs (7) Grigor Dimitrov (BUL) zápas třetího kola (čtvrtfinále) v 7:10 dop. IST v pátek 28. února 2020.


Kde sledovat zápasy v Indii?

Zápasy Mexican Open 2020 budou v Indii přenášeny živě na Sony ESPN a Sony ESPN HD.

Podrobnosti o živém přenosu Mexican Open 2020:

Mexican Open 2020 Live Stream bude k dispozici na Sony Liv. Zápasy lze sledovat také živě Tenisová televize s placeným předplatným.


Sledujte Sportskeeda a získejte plán Mexican Open 2020, Mexican Open 2020 Výsledky , Mexican Open 2020 skóre, Mexican Open 2020 Nejnovější zprávy a aktualizace.

Populární Problémy

Dlaha poskytuje dočasnou imobilizaci, která pomáhá snížit ztrátu krve, bolest nebo nepohodlí při poranění šlach nebo kloubů, vyvrtnutí a zlomenině kostí. Dlahování zranění může také pomoci zabránit dalšímu poškození oblasti, dokud nebude trvalejší ...

Servisní statistiky Rogera Federera jsou na míle před svými kolegy z GOAT kandidátů Rafaelem Nadalem a Novakem Djokovičem. Podání Švýcara je pravděpodobně nejvíce podceňovaným aspektem jeho hry.

Tito hráči letos předvedli řadu slibných výkonů a v roce 2017 by se od nich daly očekávat velké věci.

Akron setkat Central Michigan v rané sezóně MAC fotbalové utkání. Zde je návod, jak hru sledovat.

Jižní Korea a Ukrajina se v sobotu setkají ve finále mistrovství světa hráčů do 20 let. Zde je návod, jak sledovat očekávaný zápas ve Spojených státech.

Jak začít cvičit. Ačkoli téměř každému se líbí myšlenka pravidelně cvičit nebo chodit do posilovny, udržení motivace pravidelně cvičit je jiný příběh. Začít a udržovat trénink může být těžké ...