5 největších finále dvouhry mužů ve Wimbledonu všech dob

#4 Jimmy Connors vs John McEnroe (1982)

Jimmy Connors s trofejí Wimbledon 1982

Jimmy Connors s trofejí Wimbledon 1982

jak sledovat domácí běh derby online

Jimmy Connors a John McEnroe, přestože byli krajany z USA, sdíleli mrazivý vztah. Obhájce titulu McEnroe byl nejlepším semenem a vítěz z roku 1974 Jimmy Connors byl druhým semenem, které se zúčastnilo wimbledonského mistrovství 1982.

Tento zápas byl bezpochyby nejintenzivnějším wimbledonským finále v historii. Connors, nejkonkurenceschopnější tenista své generace, by pro vítězství udělal cokoli a hry s myslí začaly ještě předtím, než turnaj začal tím, že Connors komentoval McEnroeův styl hry.

Před finále 1980, duo se setkal dvakrát ve Wimbledonu, v obou případech v semifinále. Oba zápasy se hrály ve vysokém tempu a oba hráči se snažili navzájem dostat pod kůži. Toto finále bylo klasikou všech dob.

holenní dlahy tenis

Connorsovo podávání a voleje podporovaly jeho stálezelený návrat a základní údery země. Dva klíčové body v tie-breaku 4. sady rozhodly o výsledku zápasu a oba získali Connors. Posun hybnosti umožnil Connorsovi vyhrát 5. set a vzít zápas 3–6, 6–3, 6–7 (2–7), 7–6 (7–5), 6–4.

Populární Problémy

Zde je pět turnajů, které Rafael Nadal vyhrál ve dvou setech.

Existuje spousta jednoduchých kroků, které můžete udělat, abyste vybrali zdravé porce pro své děti. Velikost porcí se bude lišit v závislosti na věku vašeho dítěte. Například dítě ve věku od 2 do 3 let bude potřebovat pouze polovinu doporučené velikosti porce ...

Mats Point: Wawrinka bekhend snese Nadala, říká Wilander

Zjistěte vše, co potřebujete vědět o pojmu zpětný pohyb v tenise. Poskytujeme jasnou definici, příklady zpětného pohybu ve větě a odpovědi na běžné otázky.

'The Affair' se vrací do své páté a poslední sezóny v neděli. Zde je návod, jak sledovat nové epizody online nebo na vyžádání online bez kabelu.

Jak se zbavit prsou člověka cvičením. Muži mohou v oblasti hrudníku vyvinout tuk nebo přebytečnou tkáň, které mnoho lidí říká „mužská prsa“. Může to být způsobeno přírůstkem hmotnosti nebo jinými faktory. Pokud se vám ve vašem ...