Abú Zabí 2021: Karolina Plisková vs Anastasia Gasanova náhled, souboj a předpověď

Karolina Plíšková na French Open 2020Zápas podrobnosti

Svítidlo : Karolína Plíšková vs. Anasatasia Gasanova

Datum: 9. ledna 2021Turnaj : Abu Dhabi WTA Tennis Tennis Open 2021

Kolo : Kolo 32 (druhé kolo)

Místo : Abu Dhabi, Spojené arabské emirátyKategorie : WTA 500

Povrch : Venkovní hardcourt

vikingská sezóna 6 část 2 epizoda 1

Odměna: 565 530 $Živé televizní vysílání: USA - Tennis Channel

Karolina Pliskova vs Anastasia Gasanova náhled

Třetí nasazená Karolina Plíšková se v sobotu utká s kvalifikantkou Anastasií Gašanovovou ve druhém kole Abu Dhabi Women’s Tennis Open 2021.

Bývalá světová jednička Plíšková zahájila ve čtvrtek sezonu, když porazila Despinu Papamichail ve dvou setech. Česká hráčka obvykle začíná svou sezónu dobře a bude se snažit navázat na vítězství v prvním kole a zahájit výzvu k titulu na nové akci WTA 500 v Abú Dhabí.

Plíšková však přichází do sezóny 2021 na konci ohromného roku. Osmadvacetiletá obhájila korunu v Brisbane v loňském roce, ale ve zbytku sezony se zúčastnila pouze jednoho finále-v Římě. Dokončila sezónu jako světová č. 3 pouze díky systému zmrazených žebříčků.

Plíšková, vyzbrojená novým trenérem v Sascha Bajin, se bude snažit na podzim příštího měsíce nabrat na síle. Další překážkou, kterou musí v Abú Zabí překonat, je ruská hráčka Anastasia Gasanova.

Anastasia Gasanova na Australian Open 2015 juniorských mistrovství

Světová č. 292 Gasanova se na turnaji WTA objevuje jen sporadicky, ale je hlavním pilířem akcí ITF. Se třemi vítězstvími ve třech po sobě jdoucích dnech v Abú Zabí se v sobotu pokusí dosáhnout velké výhry na úkor světové trojky.

Karolina Plíšková vs Anastasia Gasanova proti sobě

Druhé kolo střetnutí v Abú Zabí je první mezi Karolinou Plíškovou a Anastasií Gasanovou, takže jejich vzájemný souboj momentálně stojí 0: 0.

Karolina Pliskova vs Anastasia Gasanova prediction

Karolina Pliskova at the 2020 Brisbane International

Vzhledem ke svému solidnímu výkonu v prvním kole a značné převaze v žebříčku přichází Karolina Plíšková do zápasu jako drtivá favoritka před Anastasií Gasanovou.

Navzdory své rezavosti Plíšková učinila prohlášení prostřednictvím svého výkonu v prvním kole. A jako každý rok, vypadá to jako dobrá sázka na získání brzkého titulu na začátku sezóny 2021.

Aby Gašanová měla šanci na rozrušení, bude muset čelit velkému podání a tvrdým úderům svého soupeře testováním jejího pohybu a obrany. Všechny znaky však ukazují na snadnou výhru Plíškové.

Předpověď : Karolina Plíšková vyhrát ve dvou setech.

Populární Problémy

US Open získává na síle, dnes večer začíná druhý den 16. kola. Dvě bývalé světové jedničky budou dnes na kurtu.

Podle svého obhájce hledá reparace v „milionech“.

V sobotu večer má premiéru nový celoživotní film „Sejdeme se znovu na Štědrý den“. Zde je návod, jak jej můžete sledovat online zdarma.

Jak navštívit most Golden Gate. Golden Gate Bridge je oblíbenou turistickou atrakcí v kalifornské oblasti San Francisco. Návštěva mostu je zábavná, snadná a levná. Výhled na most můžete získat z celé zátoky ...