Miami Open Day 5 Recap, Frances Tiafoe vs David Ferrer Preview

Bautista Agut v akci 7. den letošního Miami OpenSedmý den letošního Miami Open začal tím, že Roberto Bautista Agut porazil Fabia Fogniniho v těsném a napínavém střetnutí-skončil 6: 4, 6: 4. Agut se má utkat s Novakem Djokovičem o čtvrtfinále.

pravidla podání v tenise

Jejich poslední setkání, zpět v Dauhá, proběhlo ve prospěch Španělů a on se bude snažit přenést část této důvěry do záludného střetnutí se světovou jedničkou v pondělí.Naopak obhájce titulu Open John Isner zvítězil nad Agutovým krajanem Ramosem Vinolasem, když vyhrál 7-5, 7-6. Ramos předvedl dobrý boj, než vypadl z turnaje proti nepředvídatelnému Američanovi.

Miloš Raonic, 12. semeno turnaje, prohrál ve dvou setech proti vzrušujícímu britskému hráči Kyle Edmundovi. Přestože ani jeden z nich nebyl na tom nejlépe s řadou nevynucených chyb, byl to právě Brit, který zásadně prokázal větší vytrvalost a sebevědomí - setkal se ve čtvrtém kole s výše uvedeným Johnem Isnerem.

kolik stojí tenisová raketa

Ferrer vs Tiafoe: Náhled zápasu

Hvězdou turnaje byl doposud španělský veterán David Ferrer, který byl až dosud dokonalým ztělesněním odvahy a vytrvalosti.Frances Tiafoe se v pondělí poprvé v kariéře utká s Davidem Ferrerem

Poté, co prohrál první set proti Alexandru Zverevovi, vrátil se silnější a těžší, aby zvrátil deficit a vyhrál ve třech setech během svého druhého kola thrilleru. Nyní je připraven čelit vzrušující mladé Američance Frances Tiafoe o místo v posledních 16 letech - což bude první setkání mezi touto dvojicí.

Dvacetiletý Tiafoe tvrdě bojoval, aby porazil dalšího talentovaného mladíka v srbském soupeři Miomirovi Kecmanovicovi 7-6, 7-6. Trvalo dva dlouhé tiebreaky, než výzvu zvládl, v jednom z dosud nejzábavnějších zápasů turnaje.Co potřebuje Tiafoe k vítězství?

Když se vrátíme k zápasu proti Ferrerovi, není pochyb, že musí prokázat stejnou drzost a odhodlání vyhrát ošklivě, jako to udělal proti Kecmanovicovi. Ferrer bojuje o každý bod, což by mohlo potenciálně vyzkoušet temperament mladíka, pokud začne pomalu s nevynucenými chybami.

Jediným způsobem, jak porazit Ferrera, je trpělivost: čekat na vhodnou chvíli, aby se vrátil. To se Zverevovi nepodařilo, protože jeho důraz byl kladen spíše na trefení vítězů a uzavírání zápasu - zejména poté, co závodil dopředu s výhodou prvního setu.

jak se píše tenis

Pokud Tiafoe replikuje chyby Němce, bude od sebe oddělen Ferrerem. Pokud však může počkat a odehrát co nejvíce rally, je tu skvělá příležitost, jak naštvat vynikajícího Španěla na závěrečném Miami Open své kariéry.

Populární Problémy

Váš průvodce sledováním Andi Mack online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav, nejlepších sezón a epizod.

Jak se připravit na den, kdy získáte rovnátka. Ortézy jsou nástroj, který ortodontisté používají k narovnání zubů, uzavření mezer a vytvoření rovnoměrnějšího vzoru úsměvu a kousnutí. Jako každá lékařská procedura nebo nářadí, rovnátka jsou závazek ...

Louisville basketbal otevírá sezonu exhibicí proti Bellarmine v úterý. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online.

Jak nainstalovat Homebrew Channel na Wii U. HomeBrew Channel můžete nainstalovat do svého Wii U pomocí jednoduchého využití internetového prohlížeče. To vám umožní instalovat aplikace homebrew, například programy, které vám umožní spouštět hry ...

Letošní finále WTA uvidí několik nových vzrušujících talentů soupeřících o titul spolu s několika zavedenějšími hráči.