Roger Federer odmítá jakoukoli roztržku se Stanem Wawrinkou a doufá, že bude vhodný pro remízu Davisova poháruRoger Federer

Mezi Rogerem a Stanem je vše v pořádku

Poté, co Roger Federer v neděli odstoupil z finále turné ATP, řekl, že doufá v účast ve švýcarském Davis Cupu proti Francii a popřel jakýkoli spor se spoluhráčem Stanem Wawrinkou.

Rozhodně nebylo dost dobré včera [pondělí] trénovat švýcarské eso řekl.

hrát badmintonové hry

Během posledních sobotních semifinále došlo k přerušení hřiště u Federerovy manželky Mirky a Federer potvrdil, že si na konci zápasu popovídal s Wawrinkou.

Byl jsem na druhé straně hřiště, docela daleko. Po zápase jsme měli rozhovor. Všechno je v dané situaci naprosto uvolněné. Řekl sedmnáctinásobný grandslamový šampion.

Třiatřicetiletý dodal, že mezi nimi nejsou žádné špatné pocity a že nadále zůstávají přáteli.

Chtěl jsem jen zjistit, zda existují nějaké tvrdé pocity, protože to byl pravděpodobně jeden z nejhlučnějších okamžiků zápasu, kolem 5-4, 5-5 [ve třetím setu]-zjevně tam byl velký hluk. Neexistují žádné těžké pocity. Máme se tu dobře - jsme přátelé, ne nepřátelé. Byla to jedna z těch aktuálních situací. Řekl Federer.

rick and morty sezóna 4 epizoda 2 plná epizoda zdarma

Byla to maličkost a pozornost je věnována Davisovu poháru: Wawrinka

Chat na konci hry mezi těmito dvěma potvrdil i Wawrinka a označil ho za maličkost.

Hovořili jsme o tom hned po zápase. Nejen o tom, ale o mnoha věcech. Víme, jak se s takovou malou věcí vypořádat. Známe se už dlouho. řekl australský šampion z roku 2014.

Nikdy jsme mezi sebou neměli zásadní problémy, protože se dobře známe. V jednom konkrétním tenisovém zápase, zejména v semifinále, může dojít k napětí. Kvůli tisku se to stalo velkým problémem, ale pro nás to vlastně není nic. Trvalo nám pět minut, než jsme si o tom promluvili, přemýšleli o dalším hlavním cíli, který máme: o Davisově poháru tento víkend. přidal.

Když se Federer zeptal na jeho stav zad, Federer řekl, že proces obnovy je pomalý, ale musí se rychle zotavit, než začne kaučuk.

nejlepší ortéza na loketní tendonitidu

Na začátku jsem potřeboval odpočinek, protože potřebujete, aby zánět zmizel. Pak jsou to cvičení a léčba. Je to něco, co jsem měl v minulosti. Mám kolem sebe skvělý tým. Sám také trochu vím, jak rychle se mohu posunout vpřed, ale byl to pomalý proces. Přál bych si, abych mohl být na cvičných kurtech, ale zatím tam nemohu být. Potřebuji se rychle zlepšit. Řekl 33letý muž.

Federer dokonce tweetoval jeho fotografii s týmem Švýcarska.

Přípravy byly dobré: francouzský kapitán

Mezitím švýcarská opozice v gumové Francii dorazila v úterý do Lille a jejich kapitán Arnaud Clement řekl, že se tým připravuje s tím, že Federer půjde v pátek k soudu.

nejlepší tenisky k džínám

Zatím si nemyslíme, že by Roger Federer v pátek nehrál. Připravovali jsme se 10 dní a jsme připraveni hrát švýcarský tým s Federerem a Wawrinkou. Mnoho lidí se ptalo na Federera, ještě předtím, než se v neděli vytáhl. Ale to, co budeme hrát, není Federerův tým - je to švýcarský tým, řekl Clement.

Musíme se co nejlépe připravit do posledního dne, do posledního tréninku, a uvidíme, s kým budeme muset hrát. Ale vím, že udělají vše, co je v jejich silách, aby byl Roger na pátek zcela fit, dodal.

Populární Problémy

Jak vycházet s lidmi. Vycházet s lidmi může být těžké. Někteří lidé se nemohou spřátelit, někteří se na všechno zlobí a někteří lidé mají spoustu přátel, které nechtějí. Nezáleží na tom, co vaše ...

Jak zarámovat podlahu. Podlahy nejmodernějších struktur jsou stavěny uspořádáním jednotlivých kusů rozměrového řeziva do konzistentního, opakujícího se vzoru. Tento proces, běžně známý jako 'rámování tyčí', má za následek strukturu, která ...

Sania Mirza a Martina Hingis se tento týden profesionálně rozešly.

Lidská noha se skládá z 26 kostí a přibližně 100 svalů, šlach a vazů. Je to také část těla, která nese největší váhu, takže není neobvyklé trpět bolestí nohou nebo diagnostikovanými problémy s chodidly v určitém okamžiku ...

Oživující Rafael Nadal vyhrál první dva turnaje v antukové sezóně a v roce 2015 zde byl finalistou.

Zde je několik zajímavých faktů o velkém Nadalovi, které jste možná nevěděli: