Abu Dhabi Women’s Tennis Open 2021: Maria Sakkari vs Coco Gauff preview, head-to-head & prediction

Maria Sakkari

Maria Sakkari

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: Maria Sakkari vs Coco GauffDatum: 8. ledna 2021Turnaj: Abu Dhabi WTA Tennis Tennis Open 2021

Kolo: Kolo 32 (druhé kolo)doba reakce na tenis

Místo: Abú Dhabí, Spojené arabské emirátyKategorie: WTA 500

Povrch: HardcourtLáska v tenise znamená

Odměna: 565 530 $Živé televizní vysílání : USA - Tennis Channel


Maria Sakkari vs Coco Gauff náhled

Je to jen pár dní od začátku nové sezóny WTA, ale věci se už na Abu Dhabi Women’s Tennis Open zahřívají. Čeká nás úchvatný zápas druhého kola, když v pátek Cori 'Coco' Gauff zamkne rohy s Marií Sakkari.

Coco Gauff a Maria Sakkari zaznamenali ve svých úvodních kolech důrazná vítězství. Američanka ale byla obzvláště působivá při demontáži ostříleného hráče ITF Ulrikke Eikeriho 6-0, 6-1.

Sakkari ze své strany zvládla výzvu vycházející hvězdy Anastasie Potapové se solidní výhrou 6: 4 a 6: 2.

Podání Řeky bylo v jejím zápase v prvním kole absolutně na penězích. Sakkari je obdařena velkorysým množstvím surové síly a zdá se, že nyní pracovala na nalezení požadovaných úrovní přesnosti při svém doručení.

online stream světových sérií

Pětadvacetiletá hráčka se proti Potapovové udržela důsledně, vypálila sedm es a získala 90% bodů za první podání.

Coco Gauff

Coco Gauff

komprese pro tendonitidu lokte

Coco Gauffová mezitím získala pouhých 17 bodů za své podání proti Eikeri, dovršila domů za 69 minut. Norové toho moc nemohli udělat, protože Gauff hrál bezchybný tenis a stíhal všechno, co jí Eikeri poslal.

Kurty v Abú Zabí letos hrají rychle, jak uvádějí někteří hráči - včetně samotné Marie Sakkari. Teoreticky by to mělo pro Sakkariho hru znamenat větší užitek, ale Gauff má schopnost dělat věci pro Řeky složité díky její brilantní obraně.


Maria Sakkari vs Coco Gauff proti sobě

Maria Sakkari vede Coco Gauff 1: 0 v jejich vzájemném rekordu.

Ti dva se proti sobě postavili v úvodním kole Western & Southern Open 2020. Řek vyhrál ve dvou setech se skóre 6-1, 6-3.


Predikce Maria Sakkari vs Coco Gauff

Maria Sakkari

Maria Sakkari

jak být skvělý tenista

Ve své době je Maria Sakkari jednou z nejmocnějších tvůrkyň záběrů na turné WTA, které dokážou chodit od špičky až k patě, jako třeba Serena Williamsová. Coco Gauff by se mohl snažit vrátit Sakkariho jedovaté údery země vzhledem k jejich naprostému tempu.

Šestnáctiletá je dobře vybavená na obranu, ale Sakkari má palebnou sílu, aby ji důsledně zasáhla.

Aby mohla Gauff čelit této hrozbě, bude muset být proaktivní ve svých návratových hrách. Američanka je obecně solidní vracející se osoba a bude muset přinést svoji A-hru do tohoto oddělení, aby otestovala Sakkariho puchýřkovitou službu.

Vytažení nevynucených chyb z řečtiny by mohlo Gauffovi otevřít jednu nebo dvě. Po zvážení všech věcí se zdá, že Sakkari je favoritem na vítězství v tomto zápase.

Předpověď: Maria Sakkari vyhrát ve dvou setech

Populární Problémy

Jak zabránit tomu, aby pes olízl ránu. Pokud má váš pes otevřenou ránu, ať už po operaci nebo nedávné nehodě, bude chtít ránu olíznout instinktem. Bohužel lízání může ránu znovu otevřít a vést k infekci. Kužel nebo ...

Zde je několik různých způsobů, jak můžete zdarma sledovat živý přenos nedělní tříbodové soutěže NBA online.

Svatby, večírky a rodinná setkání jsou díky malému dortu, který si každý může vychutnat, o něco jasnější. Nejen, že jsou tyto dorty nádhernou dekorací, jsou také lahodnou pochoutkou, na kterou se mohou vaši hosté těšit. Když...

Rezavé nebo pošpiněné šperky mohou vypadat matně a ne tak hezky jako nové šperky. Rez vypadá načervenalé a vločkovitě a obvykle se projevuje na bižuterii, zatímco matný vzhled je matný a obvykle ovlivňuje stříbrné šperky. Můžete vyčistit své rezavé ...

Zde je 5 hráčů, kteří mohou příští týden učinit prohlášení v Basileji :.

Dnes večer je premiéra filmu American Idol v roce 2019. Podívejte se, jak sledovat 17 epizod seriálu online prostřednictvím živého přenosu.