Adele Čistá hodnota: 5 rychlých faktů, které potřebujete vědět

adele 25, adele 25 sales, adele songs

Adele měla nabídku na tento domov Malibu na pobřeží oceánu, ale svůj zimní útěk ve slunném LA zatím nenašla. ( TheMLS.com )

hra badminton

Od té doby, co si získala slávu, Adele nepřijala extravagantní životní styl dvacet jedna , ale koupila několik velkých nemovitostí na obou stranách Atlantiku. Většinu času tráví v domě mews, který koupila v Kensingtonu v západním Londýně za 5,65 milionu liber (6,34 milionu dolarů) v roce 2012 a v roce 2014 koupila dům vedle za 5,38 milionu liber (6,04 milionu dolarů) s plány na propojení těchto dvou , podle Daily Mail .

Nejprodávanější umělec také strávil velkou část loňského lovu domů v Los Angeles, útočiště během chladných anglických zim. Podívala se na místa v Pacific Palisades, Outpost Estates (kde žije mnoho známých osobností) a na útesech Malibu, podle Variety . Adele si dříve pronajala dům v Beverly Hills kolem roku 2013.


5. Podepsala svou první nahrávací smlouvu hned po střední školeHrát si

Adele - Hometown Glory Buy/Listen 25: smarturl.it/25Album?IQid=yt Buy/Listen 21: smarturl.it/Adele21Album?IQid=yt Buy/Listen 19: smarturl.it/19Album?IQid=yt Sledujte Adele na: Facebooku - facebooku. com/adele Twitter - twitter.com/adele Instagram - instagram.com/adele Přihlaste se k odběru kanálu Adele VEVO - smarturl.it/SubscribeAdele?IQid=yt Navštivte - adele.com 2009-10-25T06: 58: 27 000Z

Adele absolvovala v roce 2006 školu BRIT School of Performing Arts and Technology a okamžitě podepsala smlouvu s nezávislým vydavatelstvím XL Recordings, a to díky demo, které její přítel zveřejnil na serveru MySpace, podle Rolling Stone. Popové umělkyně Leona Lewis, Jessie J, Amy Winehouse, Katie Melua a Kate Nash také navštěvovaly školu BRIT.

Společnost XL Recordings vychovávala Adele prostřednictvím jejích prvních tří alb, ale možná se blíží podpisu rozsáhlé smlouvy se Sony. Mohla podepsat dohodu o 90 milionech liber (100,98 milionu dolarů), největší transakci, kterou společnost nabídla britskému hudebníkovi, v příštích několika týdnech, podle Mirror .

slouží stolní tenis

Zdroj Sony řekl The Sun (přes Mirror):

Zajistili jsme největší hudební hvězdu celé generace. To je obrovské. Adele skončila dohoda s jejím původním labelem XL a my bychom s ní měli stávající vztah v Americe. Na dohodě pracuje náš label Columbia v USA, ale má hodnotu 90 milionů liber a dává Sony právo vydávat její budoucí hudbu výhradně po celém světě.


Populární Problémy

Jak hrát útok v ping pongu. Ping-Pong je úžasná hra, pokud se hraje profesionálně, učení trvá krátce, ale zvládnutí trvá roky. Výběr herního stylu od začátku vaší cesty je klíčem k vašemu úspěchu. Ping ...

Zde je kompletní průvodce, jak sledovat dnešní hru Panthers vs Saints online bez kabelu.

Keltové a dravci se ve středu sejdou na štědrovečerní bitvu. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelového přihlášení.

IndyCar se vrací v sobotu v Texasu s Genesys 300. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat závod online naživo.

Manchester City se v neděli utká s Birminghamem ve třetím kole FA Cupu. Zde je návod, jak můžete zápas sledovat, pokud jste v USA.

Barcelona a Atletico Madrid se v úterý setkají na klíčovém zápase La LIga. Pokud jste v USA, můžete sledovat přímý přenos ze zápasu zde.