Přímý přenos Alabama vs Tennessee: Jak se dívat online zdarma



Getty Najee Harris z Alabama Crimson Tide.



Alabama přišla s obrovskou výhrou minulý týden v č. 3 Georgia a Tide se bude snažit udržet věci v pohybu, když zamíří do Knoxville, kde se v sobotu utkají s Tennessee.



Hra začíná v 15:30. ET a budou vysílány na národní úrovni na CBS. Pokud ale nemáte kabel, podívejte se na online přímý přenos Alabama vs Tennessee:



jak hrát raketový míček
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Amazon Prime

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat živý přenos CBS na kanálu Prime CBS All-Access . Amazon Prime i CBS Channel si můžete zdarma vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:

Bezplatná zkušební verze Amazon Prime CBS



Jakmile se zaregistrujete do All-Access Channel Prime CBS, můžete sledovat Alabama vs Tennessee naživo v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta. Nebo můžete sledovat na počítači přes web Amazon .




FuboTV

Můžete sledovat živý přenos CBS (live na většině trhů) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma



Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Alabama vs Tennessee můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .



co trefíš v badmintonu

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Alabama vs Tennessee naživo v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


CBS All-Access

To je nakonec stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, pouze místo na Amazonu budete sledovat digitální platformy CBS. Přímý přenos z vašeho místního kanálu CBS můžete sledovat prostřednictvím služby CBS All-Access, která je dodávána se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Bezplatná zkušební verze CBS

Jakmile se zaregistrujete do CBS All-Access, můžete sledovat Alabama vs Tennessee naživo v aplikaci CBS na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS All Access.

jak se připravit na tenisový turnaj

Náhled Alabama vs Tennessee

Alabama odpověděla na zvonek v tom, jaký byl dosud jeho největší zápas v této sezóně, a ve druhém poločase se stáhl proti náročnému gruzínskému týmu 41: 24. Quarterback Mac Jones prošel na 417 yardů a čtyři přistání, zatímco běžel zpět Najee Harris odskočil na 152 a 1 přistání.

Alabama dosáhla v této sezóně v průměru jen stínu pod sedmi přistáními na zápas, což je třeba poznamenat, že se hrálo proti všem soupeřům SEC.

jaká velikost tenisové rakety pro 10 let

Myslím, že tento týden se každý hráč, každý tým musí vždy rozhodnout, jak chce zvládnout úspěch, řekl hlavní trenér Alabamy Nick Saban. Některé týmy zvládají úspěch dobře. Některé týmy mohou reagovat pouze tehdy, když se stane něco špatného, ​​což je trochu více podobné lidské povaze. A doufejme, že se snažíme, aby naši hráči navázali na dynamiku, kterou jsme vytvořili v tom, co jsme dělali minulý týden, a nadále tvrdě pracovali, abychom mohli i nadále dobře hrát i v budoucnosti.

Tennesee vyhrál své první dva zápasy v sezóně, ale poslední dva prohrál, poslední prohra s Kentucky 37: 7. Quarterback Jarrett Guarantano měl strastiplný výlet, přihrával na 88 yardů se dvěma zastaveními - oba se vrátili na druhou stranu pro přistání. Guarantano má na kontě šest obratů za poslední dva týdny a hlavní trenér Jeremy Pruitt řekl, že je to otevřená soutěž o startovní místo QB.

Zopakovali jsme několik kluků a budeme v tom pokračovat, jak týden pokračuje, řekl Pruitt. Když se přiblížíme, pravděpodobně to zúžíme na to, kdo přesně bude dostatečně zdravý a kdo je připraven hrát.

Týmy Saban's Alabama jsou vždy připraveny, takže mluvily o několika situacích.

Myslím, že (Brian) Mauer pravděpodobně bude hrát, řekl Saban. K (Jarrettovi) Guarantanovi máme velký respekt. Oba v minulosti proti nám hráli. Myslím, že oba jsou velmi schopní a dobří sportovci. Mohou to hodit oba. Myslím, že je důležité, abyste mohli kapsu zatlačit a ovlivnit tyto lidi. Snaží se dělat hodně výbušných her, zvláště když hrajete pokrytí uprostřed pole. Hodně hodím míč po poli. Budou si vědomi ochrany. V tom, co dělají, jsou velmi dobří.

Alabama je favoritem zápasu na 22,5 bodu.


Populární Problémy

Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat online epizody 4. série „Sněžení“.

Kyrgios vyhrál svůj zápas prvního kola na Japan Open proti Američanovi Ryanovi Harrisonovi a přišel na pomoc nemocného fanouška.

Dámská remíza - Indian Wells

Zde je vše, co potřebujete vědět, abyste mohli sledovat živý přenos 2019 Arnold Palmer Invitational online.

Jak zabalit kulatý dárek. Balení dárků může být zábava, ale jde to ztěžka, když balíte podivně tvarované předměty, zejména kruhové. Nemají okraje, takže je těžké vědět, kde složit papír, aniž by se pomačkal nebo ...