Alex de Minaur a Dan Evans si vybrali Rafaela Nadala jako svého tenisového vzpěrače, Dominic Thiem a Andrey Rublev jdou za Martonem Fucsovicsem

Rafael Nadal na US Open 2018 v New Yorku

Rafael Nadal na US Open 2018 v New Yorku

Rafael Nadal, Marton Fucsovics, Feliciano Lopez a Jo-Wilfried Tsonga patřili k oblíbeným možnostem, když byli hráči ATP vyzváni, aby si vybrali svého „tenisového vzpěrače“.

Vzhledem k tomu, že v Tokiu právě probíhají olympijské hry, tým digitálních médií na turné ATP se některých hráčů zeptal, kdo z jejich současníků by byl dobrým vzpěračem. A Rafaela Nadala, který je známý svými mohutnými bicepsy a působivou silou jádra, vybrali dva hráči - Alex de Minaur a Dan Evans.

Marton Fucsovics, přezdívaný pro svou působivou postavu „Ironman“, byl další populární volbou; Andrey Rublev i Dominic Thiem hlasovali pro Maďarsko. Zajímavé je, že Fucsovcis nedávno zaregistroval jedno z největších vítězství své kariéry, když porazil Rubleva ve čtvrtém kole Wimbledonu.

Marton Fucsovics

Marton Fucsovics

Alexandrovi Zverevovi, který na olympiádě v Tokiu postupuje do semifinále, chvíli trvalo, než odpověděl, než znovu jmenoval Feliciana Lopeze a Fucsovicse. Lopez, známý jako jeden z nejschopnějších mužů na pánském turné, si vybral také Denis Shapovalov.

Jo-Wilfried Tsonga si mezitím vybral světovou jedničku Novaka Djokoviče a Němce Philippa Kohlschreibera.

Mezi další hráče, jejichž jména byla vhozena do klobouku, patřili Aslan Karatsev (pro jeho silné nohy), Tennys Sandgren, Jan-Lennard Struff, John Millman a Karen Khachanov.

Rafael Nadal se příští týden vrací na turné do Washingtonu

Rafael Nadal na US Open 2019

Rafael Nadal na US Open 2019

Rafael Nadal je připraven se vrátit na turné ATP na příštím týdnu Citi Open ve Washingtonu DC. Nadal nehrál od semifinálové prohry Roland Garros s Novakem Djokovičem; Španěl odstoupil z Wimbledonu a olympijských her s odvoláním na duševní vyčerpání po vyčerpávajícím plánu antukových kurtů.

Nadal vzal zástupný znak do Washingtonské události, turnaje ATP 500. Jako nasazení hráči ve 48členném losování se k němu přidají Felix Auger-Aliassime, Alex de Minaur, Grigor Dimitrov, Milos Raonic, Jannik Sinner, Aslan Karatsev a Karen Khachanov.

Rafael Nadal se stala hvězdnou atrakcí turnaje , což způsobí vyprodání vstupenek během několika minut od jejich dostupnosti. Španěl má svůj první zápas na Citi Open odehrát ve středu 4. srpna.

Rafael Nadal bude příští měsíc usilovat o zisk 21. grandslamového titulu ve dvouhře na US Open. Vzhledem k tomu, že Nadal, Djokovic a Federer mají shodně po 20 grandslamových titulů ve dvouhře, US Open slibuje, že bude pro fanoušky tenisu humdingerem.

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat dnešní basketbalové utkání Akron vs BGSU. Vítěz převezme první místo na MAC East.

Jak zasáhnout pomalý softball. Pokud jste v softballu Slowpitch noví, zde je několik kroků, jak zlepšit své odpaly. Pomůže to procvičit se skutečnými nadhazovači i v odpalovací kleci. Vyberte si pálku. Ujistěte se, že je to legální ...

Box

Jak tvrdší úder. Pokud jste někdy bojovali, pravděpodobně jste vymysleli mnoho věcí, kvůli kterým byste se měli trápit. 'Zná útočník nějaké bojové umění?' 'Schovává útočník zbraň?' Zeptali jste se sami sebe: ‚Jsou mé útoky ...

Okouzlení dámy je prvním krokem k navázání vztahu nebo schůzce. Pokud chcete dámu okouzlit, musíte ji přimět, aby se cítila výjimečně, nebrat se příliš vážně a relaxovat, zatímco si ji získáváte. Všechno je to o pohledu ...

Monica Seles bude oceněna na US Open