Přímý přenos AMAs 2020: Jak sledovat online zdarma

Taraji P. Henson je hostitelem 2020 American Music Awards na ABC.

ABC Taraji P. Henson je hostitelem 2020 American Music Awards na ABC.

Moderuje Taraji P. Henson, v neděli 22. listopadu ve 20 hodin se v přímém přenosu bude vysílat American Music Awards 2020. ET/PT na ABC.

Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak zdarma sledovat živý přenos cen American Music Awards 2020:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ABC (živě na vybraných trzích) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, American Music Awards 2020 můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos ABC (živě na vybraných trzích) a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete vyzkoušet s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, můžete 2020 American Music Awards sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .


Hulu s živou televizí

Můžete sledovat živý přenos ABC (živě na vybraných trzích) a více než 65 dalších televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete 2020 American Music Awards sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který poskytuje máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).


Náhled na ocenění American Music 2020Hrát si

American Music Awards 2020 | Nominovaní American Music Awards, největší světová přehlídka udělovaná fanoušky, se koná ve více než 200 zemích a teritoriích po celém světě. Nominovaní jsou založeni na klíčových interakcích fanoušků - jak se odrážejí v žebříčcích Billboard - včetně streamování, prodeje alb a digitálních skladeb, rozhlasového vysílání a společenské aktivity. Tato měření sleduje Billboard… 2020-10-30T19: 31: 26Z

Hvězdně obsazená řada American Music Awards 2020 zahrnuje Bebe Rexha s Doja Cat, Dan + Shay, Lewis Capaldi, Machine Gun Kelly a The Weeknd s Kennym G. Slavnosti pořádá Taraji P. Henson.

Tisková zpráva od ABC škádlí:

Bebe Rexha, 10násobná zpěvačka Bebe Rexha, certifikovaná na platinové diamanty, se připojí k multinominee Doja Cat pro funky a divoký výkon, který bude znamenat další spolupráci, kterou musíte vidět na pódiu AMA.

Dvojnásobný držitel ceny Grammy a třikrát nominovaný na AMA 2020 Dan + Shay předvedou své silné vokály při svém debutu na AMA.

Multiplatinový skotský písničkář Lewis Capaldi, nominovaný na cenu Grammy, se poprvé představí na AMA, když předvede jeden ze svých hitů v žebříčku hitparád. Letos se uchází o tři ceny, včetně nového umělce roku.

Machine Gun Kelly, čerstvý z debutového alba č. 1, uvede Microsoft Theater na své vůbec první představení American Music Awards.

Fanoušci budou ohromeni The Weekndem, umělcem s certifikací diamantů RIAA a letošním nejlepším kandidátem s osmi nominacemi, když předvede své dosud největší a nejdivočejší představení-ztvárnění In Your Eyes s Kenny G a světovou televizní premiéru hry Save Your Tears.

Fáze AMA 2020 bude naplněna globálními superhvězdami a představeními zahrnujícími všechny hudební žánry včetně Bad Bunny s Jhayem Cortezem, Bell Biv DeVoe, Billie Eilish, BTS, Dua Lipa, Jennifer Lopez a Maluma, Katy Perry, Lil Baby, Megan Thee Stallion, Nelly a Shawn Mendes, kteří si užijí velkolepou hudební noc. Umělci a moderátoři budou i nadále vyhlašováni ve dnech před největší světovou přehlídkou cen hlasovaných fanoušky, protože AMAs slibuje, že fanouškům poskytne zábavu, na kterou celý rok čekali.

Ceny American Music Awards budou přenášeny živě z Microsoft Theatre v Los Angeles a jsou k vidění ve více než 200 zemích a teritoriích po celém světě. Nominovaní jsou založeni na klíčových interakcích fanoušků - jak se odrážejí na žebříčcích Billboard - včetně streamování, prodeje alb a digitálních skladeb, rozhlasového vysílání a společenské aktivity. Tato měření sleduje společnost Billboard a její datoví partneři MRC Data a Next Big Sound a odrážejí časové období od 27. září 2019 do 24. září 2020. Vítěze AMA volí výhradně fanoušci.

Vysílání American Music Awards 2020 v přímém přenosu v neděli 22. listopadu ve 20 hodin. ET/PT na ABC.


Populární Problémy

Druhá polovina 1. sezóny seriálu Top Gear America pokračuje v pátek epizodou o ultimátním řidiči. Hostitelé se pokoušejí předběhnout řidiče IndyCar.

Paul Annacone, Andy Roddick a Jim Courier nedávno diskutovali o návratu Rogera Federera na videochatu. Zejména Federerův bývalý trenér Annacone je ohledně návratu Švýcarů docela optimistický.

The Chiefs and Saints se potkají v potenciálním Super Bowlu v neděli. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos hry online.

Souboj o titul muší váhy mezi Deivesonem Figueiredem a Alexem Perezem je na titulcích UFC 255. Zde je vše, co potřebujete vědět k nákupu PPV.

Leží vám kolem domu stovky starých, ošoupaných a snad i špinavých tenisových míčků? I když je snadné je hodit, je skvělé najít pro ně nové využití a jak se brzy dozvíte, existuje spousta možností. Tento...