Ankita Raina ve finále tenisového turnaje žen ITF

Ankita Raina

Ankita Raina

Pune, 26. prosince (IANS)

Indka Ankita Rainaová se probojovala do finále tenisového turnaje žen za 25 000 $ Mezinárodní tenisové federace (ITF), kde v pátek porazila na kurtech Deccan Gymkhana odvážnou Rumunku Cristinu Eneovou 6-1, 3-6, 6-3.

jak spát s tenisovým loktem

Ankita se také stala teprve šestým Indem, který se do 14 let historie turnaje dosud dostal.

Pouze jednomu Indovi se podařilo vyhrát tento turnaj a Ankita se pokusí získat její jméno v knize rekordů, když v sobotu na summitu narazí na britskou Katy Dunne.

Tehdejší národní šampionka Radhika Tulpuleová získala titul v zahajovacím roce v roce 2001, když porazila Archanu Venkatramanovou ve třech setech.

Pro čtvrtou nasazenou Ankitu to nebyl snadný zápas, jak by naznačovala skóre. Ale Ind stál pevně, aby udělal známku.

Ankita měla skvělý začátek zápasu, když snadno vyhrála první set

Qualifier Cristina byla ve své nejlepší formě, když se dostala do semifinále poté, co v prvním kole porazila druhou nasazenou Cindy Burgerovou z Nizozemska. Ankita však těmto statistikám projevovala malý respekt, protože hráč se sídlem v Pune pokračoval v první sadě 6-1 za pouhých 35 minut.

all star converse tenisky

Služby Ankity mohly zítra představovat problémy proti Katy Dunne, jak bylo zřejmé ve druhém setu proti Cristině. Rumunka vyslala dvě esa a ukázala, že není připravena se tak snadno vzdát. Šla 3-1 nahoru a poté zlomila Ankitu v páté a deváté hře. Mezi tím Ankita v šestém zápase zlomila Cristinu, ale set patřil velké porci Rumunky.

Při rozhodování došlo k velkému obchodování se servírováním, ve kterém Ankita zlomila Cristinu ve třetím, pátém, sedmém a devátém zápase. Rumunka nebyla připravená se tak snadno vzdát, když se v šestém a osmém zápase bránila a zlomila Inda, ale Ankita získala své služby ve druhém a čtvrtém zápase, aby ukončila soutěž trvající jen asi dvě hodiny.

bodování tenisu ve francouzštině

Bylo to sedm let, co se jakýkoli Ind dostal do finále, a s takovou formou, jakou si Ankita nese, by to byly varovné zvony pro šestou semennou Katy Dunne.

Druhé semifinále vyhrála Katy Dunne

Druhé semifinále bylo krotkou záležitostí a Katy porazila třetí nasazenou Sofii Shapatavovou z Gruzie 6-1, 6-2.

Ruska Anna Morgina a její partnerka Nina Stojanovic ze Srbska mezitím naštvaly nejlepší nasazenou dvojici Anastasiya Vasylyeva z Ukrajiny a Oksana Kalashnikova z Gruzie, aby získaly titul žen ve čtyřhře.

V první sadě byla dvojice Rusko-Srbsko odvezena na dálku, ale ti dva se pevně drželi, aby udrželi tie-break 9-7. Nejlépe nasazený pár udělal šest dvojitých chyb, aby ztratil zásadní body, než sestoupil ve druhém setu 4: 6 a v zápase.

badmintonový kvíz

Výsledek:

Semifinále:

Katy Dunne (BRB) bt Sofia Shapatava (Geo) 6-1, 6-2

Ankita Raina (Ind) bt Cristina Ene (Rou) 6-1, 3-6, 6-3.

Finále čtyřhry:

Anna Morgina (Rus) a Nina Stojanovic (Srb) bt Oksana Kalashnikova (Geo) a Anastasiya Vasylyeva (Ukr) 7-6 (9-7), 6-4.

Populární Problémy

Nejmladší bratr Novaka Djokoviče Djordje Djokovic bude ředitelem turnaje Serbia Open 2021.

Stan Wawrinka utrpěl porážku dvou setů v rukou Kevina Andersona.

Rump steak je hovězí maso, které je ve Velké Británii populární. Rump steak můžete vařit různými způsoby, stejně jako ostatní kusy hovězího masa. Zkuste uvařit řízek na rychlou večeři. Steak můžete také opéct a pak dopéct v troubě ...

Zde je návod, jak sledovat dnešní zápas Lakers vs Mavericks online bez kabelu.

Favoritka titulu Serena Williamsová se ve druhém kole Australian Open utká s kanadskou Eugenie Bouchardovou. Zde je návod, jak sledovat zápas bez kabelu.

Zde je návod, jak v sobotu sledovat zápasy Cowboy vs Gaethje a všechny boje UFC Fight Night z Vancouveru.