Argentina oznamuje daviscupový týmArgentinský daviscupový tým. Kapitán Daniel Orsanic je 4thzleva

Buenos Aires, 4. července (IANS) Kapitán argentinského daviscupového týmu Daniel Orsanic oznámil hráče, kteří se ve čtvrtfinále tenisového turnaje střetnou se Srbskem.

Součástí týmu jsou Leonardo Mayer (svět č. 21), Diego Schwartzmann (64), Federico Delbonis (73) a Carlos Berlocq (121). Orsanic pokračuje s týmem, který v únoru vyhrál proti Brazílii 3: 2 během prvního kola nejvýznamnější mezinárodní týmové akce v mužském tenise, uvádí Xinhua.

Argentinský kapitán doufal, že se spolehne na Juana Monaca (35), ale bývalý hráč top 10 ve čtvrtek oznámil, že kvůli zranění pravého zápěstí bude muset ze soutěže odstoupit. Mistr US Open 2009 Juan Martin del Potro také zmešká turnaj kvůli zranění zápěstí, kvůli kterému měl v poslední době opravnou operaci.

Osmadvacetiletý Mayer proto povede jihoamerický tým ve dvouhře, zatímco Schwartzmann bude č.2. Je pravděpodobné, že Delbonis a Berlocq se zúčastní čtyřhry, nicméně to se může změnit v závislosti na výsledcích z prvního dne série.

Argentina bude hostit Srbsko od 17. do 19. července v Tecnopolis.

Očekává se, že evropský tým, který turnaj vyhrál v roce 2010, bude zahrnovat světovou jedničku Novaka Djokoviče. Jihoamerická strana dosáhla finále v letech 1981, 2006, 2008 a 2011, ale nikdy nevyhrála turnaj.

Populární Problémy

Rajat Jain poskytuje analýzu nejlepších bekhendů v moderním tenise.

Nejnovější speciální funkce 'CMT Crossroads' Halsey a Kelsea Ballerini. Zde je návod, jak sledovat show online bez kabelu.

Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat online seriál „Brat Loves Judy“ streamovaný online.

Rafael Nadal nedávno hovořil o tom, jak je mnoho dospělých, kteří přicházejí do jeho akademie zdokonalovat své dovednosti. Nadal také zmínil, že akademii navštěvuje každý den, aby získal představu o tom, jak se vzdělávací programy vyvíjejí.