Přímý přenos Argentina vs Kolumbie: Jak sledovat Copa America v USA

Přímý přenos Argentina vs Kolumbie

Getty

Ti v USA mohou sledovat živý přenos Argentina vs Kolumbie v angličtině přes ESPN+ nebo ve španělštině přes FuboTV . Další informace o ESPN+, FuboTV a dalších možnostech živých přenosů naleznete níže


Argentina se v sobotu utká s Kolumbií v Itaipava Arena Fonte Nova v brazilském Salvadoru, kde každá strana vstupuje do skupinové hry Copa America.

V USA je začátek zápasu naplánován na 18:00. ET a bude vysíláno dne ESPN+ (angličtina a portugalština) a Telemundo (španělsky).

mezinárodní tenis

Zde je kompletní přehled toho, jak sledovat zápas naživo na vašem počítači, telefonu nebo jiném streamovacím zařízení připojeném k televizi:

Sledujte v angličtině nebo portugalštině: ESPN+

Ačkoli vysílání v anglickém jazyce nebude v USA v televizi, přes ESPN+ můžete sledovat Argentinu vs Kolumbii v angličtině nebo portugalštině “, streamovací služba od ESPN, která také zahrnuje každý zápas Copa America 2019, další živé sporty, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální, exkluzivní obsah za 4,99 $ měsíčně.

Můžete se zaregistrovat do ESPN+ přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Argentina vs Kolumbie na počítači přes ESPN.com, nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

Sledujte ve španělštině: FuboTV

Telemundo (živé na většině trhů) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben mezinárodnímu fotbalu a sportu obecně.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Argentina vs Kolumbie (španělština) na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat zápas naživo, přichází FuboTV s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat zápas na vyžádání do tří dnů od jeho ukončení, dokonce pokud to nezaznamenáte.

Sledujte ve španělštině: Hulu s živou televizí

tenisová technika pro začátečníky

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně Telemundo (na většině trhů).

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Argentina vs Kolumbie (španělština) na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One , Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Sledujte ve španělštině: PlayStation Vue

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují Telemundo (živé na většině trhů).

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou pětidenní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos Argentina vs Kolumbie (španělština) na počítači prostřednictvím webových stránek PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud se nemůžete dívat naživo, PS Vue přichází s cloudovým DVR.


Náhled Argentina vs Kolumbie Copa America

14 argentinských titulů Copa America je na druhém místě po 15 uruguayských, ale La Albiceleste od roku 1993 vše nevyhrálo.

Hvězdný útočník Lionel Messi, který je v seniorském klubu od roku 2005, stále hledá svou první velkou trofej v národním týmu a jeho šance se krátí.

Nevím, jestli budu na příštím mistrovství světa, řekl Messi podle Fox Sports Argentina ESPN . Musím zjistit, jestli moje tělo vydrží.

Dnes se cítím skvěle, fyzicky velmi dobře, ale je mi [téměř] 32 let a nevím, jak to půjde.

badmintonová práce nohou

Může se stát spousta věcí. Doufám, že nemám žádné vážné zranění.

Vítězství Argentiny na mistrovství světa přišlo v letech 1978 a 1986. Messi vedl La Albiceleste k zápasům o titul Copa America v letech 2007, 2015 a 2016 a do finále mistrovství světa 2014. Vedl je také ke zlatu na olympijských hrách 2008, což je druhé po sobě jdoucí první místo na letních hrách.

Chci ukončit svou kariéru tím, že jsem něco vyhrál s argentinským národním týmem, nebo pokud jsem to nezkusil tolikrát, kolik je možné, řekl Messi, podle ESPN.

Nechci, aby na mě zbyl pocit, že se to nestalo a nechávám příležitosti procházet.

31letý argentinský obránce Sergio Aguero se k seniorskému klubu připojil rok po Messiho příchodu.

Aguero řekl, že se více obávám být šampiónem pro Messiho než pro mě Goal.com .

Snad se to jednoho dne stane.

Je to jeho sen a sen všech. Postavil jsem se na jeho místo a chci se pokusit udělat maximum pro to, aby zrušil Copa America.

Je to dlouho, co sem přichází a trpí. Také trpím.

Víme, co může přinést, a zbytek musí být psychicky připraven, aby neselhal.

Obyvatelé skupiny B Kolumbie si nárokovali titul Copa America pouze jednou, v roce 2001. V roce 2016 skončili na třetím místě a v semifinále se dostali k případným vítězům Chile.

Los Cafeteros v rámci přípravy na letošní turnaj vyhrál pár přátelských zápasů 3: 0, když porazil Panamu a Peru.

Kapitán Radamel Falcao skóroval z penalty ve 45. minutě za třetí gól svého boku proti Panamě. Hlavní trenér Carlos Queiroz v poločase nahradil zjevně nemocného útočníka Duvanem Zapatou.

levoruké podání tenisu

Jsem v pořádku, bylo to jen součástí hry, řekl Falcao Goal.com .

Ale není se čeho bát. Bylo to jen klepání.

Zapata se znovu utápěl u kapitána na půli cesty proti Peru, když v přestávce vstřelil branku a zvýšil tak Kolumbii na tři.


Populární Problémy

Skolióza je definována jako abnormální zakřivení páteře. Existují tři hlavní druhy skoliózy - funkční, neuromuskulární a idiopatické. Typ skoliózy, stejně jako její závažnost a její potenciál ke zhoršení s ...

ID Channel vysílá nový dokument s názvem „Kdo zabil sestry Lyonové?“ v sobotu večer. Pokud nemáte kabel, můžete jej sledovat online.

Muay Thai je starověký styl bojových umění, který se datuje do 15. století v Thajsku. Zatímco zápasy Muay Thai v předchozích stoletích byly často brutální boje, dnešní Muay Thai řídí rozhodčí, který sleduje body, ...

Všechny živé akce ze 3. dne French Open 2016 na Stade de Roland-Garros.

Jak na Mountain Board. Už jste někdy cítili spěch sjíždění hory na snowboardu? Přáli jste si někdy, aby bylo celý rok sněhové, jen abyste mohli cítit ten nápor? Nyní s tímto jednoduchým průvodcem nebudete muset jezdit na snowboardu; Já jsem ...

Jak udělat jeskyni pro muže. Mužská jeskyně je zvláštní částí domu věnovanou mužovým vlastním aktivitám, včetně trávení času o samotě nebo se svými kamarády. Mužská jeskyně by měla být naplněna esencí věcí, které vás baví, od fotbalu ...