Arizona vs ASU Football Live Stream: Jak se dívat bez kabeluGetty

Fotbalové mužstvo Arizona State Sun Devils bude v sobotu hostit Arizona Wildcats, protože soupeři Pac-12 hrají o územní pohár.

všechny informace o badmintonu

Začátek hry je naplánován na 22:00. ET a budou vysílány na ESPN. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují ESPN.

Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verzi

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos Arizona vs ASU na svém počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tablet Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí přihlašovacích údajů AT&T TV Now.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na zvolený balíček kanálů - přichází s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

ESPN je jeden z více než 60 živých televizních kanálů zahrnutých v Hulu With Live TV , který je také dodáván s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů a filmů na vyžádání společnosti Hulu.

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat živý přenos Arizona vs ASU na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu , Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Sling TV

ESPN je jedním z více než 30 živých televizních kanálů, které jsou součástí balíčku Sling Orange Sling TV.

Získejte Sling TV

Přidáno: [Informace o streamu]

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat živý přenos Arizona vs ASU na vašem počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů pro Sling TV.

Pokud nemůžete sledovat živě, cloud DVR je k dispozici jako doplněk.


Náhled Arizona vs ASU

Sun Devils minulý týden utrhli kvalifikaci na čtyřhru a zajistili si mísu, což narušilo domácí zápas č. 6 Oregon Ducks 31-28 pro všechny, ale nekončí šance Ducks dostat se do play-off College Football.

Arizona State má nyní 6–5 v sezóně a 3–5 při hře Pac-12. Skončili 7-6 v každé z předchozích dvou sezón.

průvodce kupujícím tenisových raket

Jsem rád za naše hráče, řekl podle druhého ročníku trenér Sun Devils Herm Edwards Státní tisk . Když jsme byli 5: 1, nezvládli svůj úspěch příliš dobře. To je součást dospívání. Mysleli si, že to bude snadné. Není to lehké.

Dodal: Snažíme se sestavit program. Když hrajete takovou hru proti šestému týmu v zemi, pomůže vám to. Byli jsme unavení ze ztráty.

Rozehrávač Sun Devils Jayden Daniels se připojil na 22 z 32 přihrávek na 408 yardů a 3 přistání. Široký přijímač Brandon Aiyuk provedl 7 úlovků na 161 yardů, oba týmové maxima, přičemž se dostal do 81 yardů touchdownové přihrávky, čímž Arizona State zvýšil na 10 a zbývá 3:54. Spoluhráč Frank Darby navinul 4 chyty na 125 yardů a pár skóre.

Od začátku této sezóny jsem se nemohl dočkat, až je budu hrát, řekl Darby Státní tisk .

Trénoval jsem pro ně od offseason ... Věděl jsem, že na ně znovu narazíme, a když se (quarterback Oregonu Justin) Herbert vrátil, byl jsem jako by to byla hra. Jsem rád, že jsme to nakonec zvládli.

Naděje Arizony na způsobilost mísy byla minulý týden zmařena, protože Wildcats doma klesli na číslo 7 Utah Utes 35-7. Jejich obrana dvakrát obrátila Utes na pády na 1-yardové lajně Arizony na poslední dva državy Utahu v první polovině, čímž vstoupila do půli cesty 14: 0.

Ofenzíva Wildcats zvládla pouhých 196 yardů od rvačky a nedala gól, dokud nezůstal 1:50. Arizona má nyní 4-7 celkově a 2-6 na konferenci.

To je dobrý fotbalový tým, který jsme hráli, řekl hlavní trenér Wildcats Kevin Sumlin 247 Sport . Naše obrana v prvním poločase, nemohli jsme dostat nic útočného. V poločase jsme ztratili dvě skóre s několika čtvrtými zastávkami, které jsme potřebovali získat.

Udělali jsme to, ale dali jsme jim několik krátkých polí, aniž bychom byli schopni ofenzivně přesouvat míč. Všechno to funguje ruku v ruce.

Arizona a Arizona State se setkaly 92krát od roku 1899. Teritoriální pohár, nejstarší trofej soupeření ve školním fotbalu, byl vytvořen toho roku.

Divoké kočky vedou historický duel v pouštní sérii 49-42-1.


Populární Problémy

Jak odebrat bradavkový piercing. Piercing na bradavce je odvážný a výrazný šperk, který můžete mít, a při správné péči může vydržet celý život. Je důležité vědět, jak odstranit šperk v případě, že potřebujete lékařské ...

Během posledních sobotních semifinále došlo k přerušení hřiště u Federerovy manželky Mirky a Federer potvrdil, že si na konci zápasu popovídal s Wawrinkou.

„Intervence“ společnosti A & E je v sezóně 21 zpět v pondělí. Zde je návod, jak streamovat nové epizody online, pokud nemáte kabel.

Jak narovnat prsty na nohou. Prsty na nohou se mohou zkřivit, když jsou vystaveny chronickému tlaku a stresu, což je běžný důsledek nošení obuvi s úzkými špičkami a vysokými podpatky. Vazy a šlachy obklopující klouby se zdeformují, což způsobí ...

Cade Cunningham dělá svůj očekávaný debut v NBA, když Pistons čelí Thunder v Las Vegas v neděli. Zde je návod, jak můžete hru sledovat online.

Je to kletba každého, kdo investuje do sady pěkných ručníků: po opakovaném použití se nakonec stanou stejně drsnými a tuhými jako zbytek ručníků v koupelně. I když může být obtížné dostat ručníky zpět na původní úroveň ...