Přímý přenos Arizona vs Oregon Basketball: Jak se dívat onlineGetty Payton Pritchard #3 z Oregon Ducks.

Dvojice těžkých vah Pac-12 se ve čtvrtek sejde, když Oregon (12-3) hostí Arizonu (11-3) v Matthew Knight Arena.

Začátek hry je naplánován na 21:00. ET a budou vysílány na ESPN. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují ESPN. Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos Arizona vs Oregon na vašem počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí přihlašovacích údajů AT&T TV Now.

cvičit tenis sám

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.

Sling TV

Balíček Sling Orange od Sling TV je dodáván s 32 kanály, včetně ESPN. První měsíc stojí 20 $ (poté 30 $ za měsíc), což z něj činí Sling nejlevnější streamovací službu s kanály ESPN, pokud plánujete dlouhodobé udržení:

Získejte Sling TV

Nebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

Balíček Sling TV + Fire Stick

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete Arizona vs Oregon sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodáván s 10 hodinami cloudového úložiště DVR.

Hulu s živou televizí

ESPN je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat živý přenos Arizona vs Oregon na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu , Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Náhled Arizona vs Oregon

Arizona i Oregon mají v plánu bojovat na vrcholu žebříčku Pac-12 a jejich čtvrteční zápas bude pro oba týmy pěkným měřidlem.

Každý ví o zápase. Je to Arizona. Pokud nemůžete pro tuto hru vstát, máte něco špatně, řekl senior Anthony Mathis Duck Territory.

Oregon je 1-1 v konferenční hře, když porazil Utah naposledy 69-64 za 19 body od Paytona Pritcharda, který byl zkrvavený a hrál s vatovým tampónem v nose po úseku. Velcí muži Shakur Juiston a Chandler Lawson uzavřeli hru pro Oregon během 8: 2.

Žádný mistrovský tým není tvořen pouze jednou osobou. Kluci musí posílit a velcí kluci rostou a jsou silní, řekl Pritchard. Utes na mě právě tlačili tak vysoko a jakmile jsme se dostali k jejich obráncům, už nebylo pomoci, takže jsme dostali laloky a skládky a velcí kluci dali gól.

Ducks upustili otvírač Pac-12 v Coloradu-týmu, se kterým se na silnici historicky potýkali.

Jejich břidlice Pac-12 není proti WIldcatům nijak jednodušší.

Skutečně talentovaný tým, který získal dobrou kombinaci skutečných nováčků a několika velmi zkušených hráčů, řekla o Arizoně hlavní trenérka Dana Altmanová. Dva senioři v červené košili, pár grad-transferů z lavičky. Opravdu dobrá kombinace mladých talentů a zkušených hráčů.

Arizona se na silnici odrazila od těžké ztráty St. Remy Martin zaznamenal 20, aby vedl Sun Devils.

Jsem velmi, velmi hrdý a šťastný za náš tým, řekl trenér Arizony Sean Miller 24/7 Sports. V San Francisku jsme měli těžkou zkušenost s hraním St. John’s. Všichni jsme tu hru a svátky, které byly hned za rohem, nezvládli, jak nejlépe jsme mohli.

Myslím, že to byla opravdu dobrá lekce pro náš tým, že musíme hrát správným způsobem, musíme hrát dobře, abychom vyhráli. Vítězství je neuvěřitelně těžké a lidé jsou na Arizonu hrdí. ... Ke cti našeho týmu je, že jsme tvrdě pracovali, abychom byli lepší. Tvrdě jsme cvičili, náš tým měl skvělý přístup.

Miller ví, že jeho Wildcats budou mít plné ruce práce s Pritchardem, který je katalyzátorem Ducks.

Payton Pritchard je Oregonovo srdce a duše, řekl Miller. Střílí 50 procent z pole a průměrně 19 bodů na zápas. Mám pocit, že proti nám hrál 20krát, a ve skutečnosti hrál proti, myslím, osm nebo devětkrát možná.

Oregon je 3,5-bodovým favoritem této hry.


Populární Problémy

Účastí v soutěži lze získat mnoho výhod, jako je vytrvalost, duševní a tělesné cvičení a sociální interakce. Nejdůležitějším přínosem je však získání dovedností zvládání. Přijímání vašeho ...

Novak Djokovič pochodoval do Wimbledonu do čtvrtého kola vítězstvím 6: 4, 6: 3, 7: 6 (7) nad Denisem Kudlou. Navzdory vokálnímu davu na č.

Pokud jste divoška, ​​může vás odrazovat myšlenka na odhalení nebo omezení plavek. Nakupování plavek se může zdát zdrcující, protože nevíte, jaký typ obleku si pořídit nebo jak se správně cítit, když ho budete nosit před lidmi ....

O první várce semifinalistů se rozhodne ve čtvrtek na finále WTA 2015 v Singapuru, z nichž Sharapova a Halep s největší pravděpodobností postoupí.

Jak držet dveře otevřené mincí. Dveře, které se samy zavírají, jsou z nějakého důvodu navrženy tak. Mohou být postaveny tak, aby zabránily šíření ohně a kouře v budově a také udržovaly brouky a hmyz mimo chladné osvěžující ...