`` Omdlím! `` - Tenisové hrdinky na střeše Carola a Vittoria při setkání s Rogerem Federerem

Roger Federer

Roger Federer

Před pár týdny navštívil švýcarský svět č. 4 Roger Federer italské město Ligurie natočte reklamu se dvěma mladými dívkami . Dotyčnými mladými dívkami byly Vittoria Oliveri (13) a Carola Pessina (11), ale mnohé by je znaly lépe jako střešní tenisovky.

Včera značka těstovin Barilla zveřejnila video na oslavu a předvedení celkového zážitku mladých dívek, když se setkaly a natáčely s Rogerem Federerem.

„Kdybych ho potkal, skočil bych na něj“ - Vittoria Oliveri na Rogera Federera

Oba začínající tenisté Vittoria a Carola jsou vidět na začátku videa, jak diskutují o Rogeru Federerovi, přičemž Švýcaři poslouchají ze zákulisí. Dívky netušily, že v rozhovoru se představí Švýcaři, natož aby stál pár stop od nich.

Vittoria je z těch dvou větší Federerova fanynka a svoji lásku ke Švýcarům vysvětlila slovy:

Můj oblíbený tenista je Federer, protože se mi líbí, jak je na hřišti. Je vždy koncentrovaný. Kdybych ho potkal, skočil bych na něj. Nebo bych byl hvězdný.
Vittoria a Carola s Rogerem Federerem

Vittoria a Carola s Rogerem Federerem

výsledková listina středoškolského tenisu

Roger Federer slyšel všechno, co dívky mluví, ale rozhodl se počkat na správný okamžik, kdy je překvapí. Vittoria a Carola poté pokračovali v diskusi o tom, jaké vlastnosti by chtěli popíjet ze svých oblíbených hráčů.

Jejich konverzace se brzy změnila na a Federer-Nadal diskuse:

Vittoria: Kdybych měl udělat jednu z nejlepších Rogerových střel, vzal bych jeho bekhend.
Carola: Chtěla bych mít Federerovu eleganci při hraní a Nadalovu sílu.
Vittoria: Ale Nadal a Federer jsou nepřátelé.
Carola: Ano, ale mají také přátelství. Pokaždé, když hráli proti sobě.
Vittoria a Carola jsou velkými fanoušky Rafaela Nadala a Rogera Federera

Vittoria a Carola jsou velkými fanoušky Rafaela Nadala a Rogera Federera

V tu příhodnou chvíli vstoupil dvacetinásobný grandslamový šampion Roger Federer a obě dívky nechal ve stavu totálního šoku a šílenství. Švýcarský maestro je pozval na střešní tenis a nechal je také natočit vlastní video ze zážitku.

Duo vytáhlo rakety a začalo obchodovat se švýcarskými hity napříč střechami, ale ne dříve s naprostým potěšením vykřiklo:

Nemůžeme tomu uvěřit. Federer je na naší střeše. Hraje s námi tenis. Je to neuvěřitelné, omdlím. Babička! Federer je na naší střeše. Šampión!

To byl velmi zvláštní moment mé kariéry: Roger Federer

Roger Federer

Roger Federer

Poté, co dívky dokončily střešní tenis s Rogerem Federerem, obědvaly se švýcarskou hvězdou. Není třeba říkat, že to byly těstoviny, které poskytl Federerův sponzor Barilla.

Během své 22leté kariéry Roger Federer oslavil a byl svědkem několika zvláštních okamžiků. Švýcar však byl touto zkušeností zdánlivě docela dojatý, jak řekl:

Pro mě osobně to byl velmi zvláštní moment v mé kariéře tenisového hráče, překvapit fanouška nebo děti. Stejně jako jsem to dnes dokázal s Carolou a Vittorií.
Roger Federer má po celém světě velkého fanouška

Roger Federer má po celém světě velkého fanouška

Toto je druhý případ během několika týdnů, kdy Roger Federer překvapil svého fanouška. Před několika dny překvapil dalšího fanouška - švýcarskou zdravotní sestru -, který sloužil během pandemie.

kolik sad v nás se otevře

Ale zážitek ze střechy stále bere dort, jak shrnul sám Roger Federer:

Bylo to skvělé. Hrál jsem na mnoha skvělých místech po celém světě, ale tohle je pro mě rozhodně zvláštní zážitek. Ukázali jsme, že můžeme hrát kdekoli a bavit se tím. Upřímně jsem se tedy měl nejlépe.

Po natočení videa měli Federer a Barilla pro dívky další překvapení. Dívky projevily svou lásku k tenisu už v dubnu, když poprvé hrály rallye na střeše. Carola a Vittoria neměli kde hrát kvůli přísným karanténním pravidlům, a tak byli nuceni obchodovat s hity na svých střechách.

Zdá se, že jejich oddanost tomuto sportu velmi zapůsobila na Rogera Federera, který pro ně oznámil speciální dárek ve spojení se svým rivalem a přítelem Rafaelem Nadalem.

Ciao Carola a Vittoria, tady je Roger. Překvapení ještě nekončí. Náhodou znám opravdu dobrý letní tábor, který by byl ideální pro vás dvě dívky. Mluvil jsem s Akademií Rafa Nadala a Barillu a chtěli bychom vás tam poslat. Proč tedy nezačnete balit?

Populární Problémy

Jak udělat francouzský toast bez mléka. Francouzský toast je oblíbená snídaně, která se připravuje z vajec, mléka a chleba. Pokud trpíte nesnášenlivostí laktózy nebo jste vegan, standardní recept vám nemusí vyhovovat. Naštěstí existuje mnoho způsobů, jak ...

Ať už jsou vaše stehna na tenčí nebo silnější straně, jste krásně jedinečná taková, jaká jste. Pokud však vaše stehna vypadají příliš tenká na váš osobní vkus, možná vás bude zajímat přidání nějakého svalu a zakřivení ...

Sluneční hodiny jsou zařízení, které pomocí polohy slunce odráží čas. Vzpřímená hůl, nazývaná gnomon, je umístěna tak, aby vrhala stín na předem označenou tvář slunečních hodin. Jak se slunce pohybuje po obloze, pohybuje se i stín. ...

Naučit se lámat prkna holýma rukama se dá zvládnout přímo doma. Začněte úpravou rukou, aby byly připraveny k úderu, a ujistěte se, že je vaše deska správně a bezpečně nastavena. Důvěra ve vaši schopnost ...

Jak zastavit mozkové záchvaty. „Brain zaps“ jsou někdy popisovány jako výboje elektřiny, záblesky bílého světla nebo praskající zvuk ve vaší hlavě. Ať už je popisujete jakkoli, mozkové zápisy jsou velmi skutečným abstinenčním příznakem při ukončení nebo ...