Aryna Sabalenka po setkání s Victorií Azarenkovou v Montrealu QF: „Rád proti ní hraji, vždy je to skvělá bitva“

'/>

Aryna SabalenkaAryna Sabalenka postupuje do čtvrtfinále National Bank Open po pohodlném vítězství 6: 1, 6: 3 nad domácí nadějí Rebeccou Marino. Marino ve svých předchozích zápasech vyslala zvučná jména jako Madison Keys a Paula Badosa, ale v 16. kole neměla odpověď na sílu svého soupeře.

Sabalenka snášela vyčerpávající začátek své montrealské kampaně, když musela bojovat o Sloane Stephensovou v těsném trojsetu. Ale Bělorus se ve čtvrtek proti Marinu podíval v pohodě a zápas zabalil za méně než hodinu.Ve čtvrtfinále na ni čeká veteránka a krajanka 'rel =' noopener noreferrer '> Victoria Azarenka. Osmá nasazená Azarenková ve třetím kole porazila Marii Sakkari ve finálovém tiebreaku.

Oba Bělorusové se spolu potkali už třikrát a je to Aryna Sabalenka, která vede proti sobě 2: 2.

Victoria AzarenkováSabalenka na své pozápasové tiskové konferenci přiznala, že hrát Azarenkovou je vzhledem k její postavě vždy ošemetné. Třiadvacetiletý mladík věří, že Azarenková by byla také pod tlakem, protože oba pocházejí ze stejné země.

„No, už jsme hodně hráli. Je to skvělá hráčka. Vždy je to proti ní ošemetný zápas, “řekla Sabalenka. 'Ale možná samozřejmě proto, že jsme ze stejné země, může být na oba malý tlak.' Nevím, jak se cítí. Mám pocit, že je to možná malý tlak. Ale rád hraji proti ní. Vždy je to velká bitva. Těším se na tento zápas. '

Světová trojka také hovořila o svém zápase třetího kola proti Rebecce Marino, která měla výhodu podpory davu. Sabalenka poukázala na to, jak je pro ni důležité od začátku se soustředit, a tvrdila, že je s výhrou spokojená, protože její soupeřka neměla „co ztratit“.

„Byl jsem soustředěný od začátku do konce. Dnes pro ni nebylo co ztratit. Dav ji podporoval, “řekla Sabalenka. 'Byla v dobré kondici a v dobré náladě.' Byl jsem trochu agresivní od začátku do konce. Dnes jsem se opravdu soustředil. '
`` Ale ano, je nebezpečné hrát proti hráčům, pro které není jako ztratit, '' dodala. 'Takže ano, jsem opravdu šťastný z této výhry.'

„Čtyřhra je dobrá pro zlepšení mé zpáteční hry a volejů“ - Aryna Sabalenka

Elise Mertens a Aryna SabalenkaAryna Sabalenka hraje v Montrealu také čtyřhru s Belgičankou Elise Mertensovou. Tyto dvě singlové hvězdy si tento týden poprvé od Miami Open spojily ruce, ale na minulost mají spoustu šťastných vzpomínek.

Duo okusilo grandslamový úspěch už dvakrát; společně vyhráli US Open 2019 a Australian Open 2021.

Aryna Sabalenka ve čtvrtek tvrdila, že hrát čtyřhru je dobrý způsob, jak do její hry ve dvouhře přidat nové vrásky. Podle Bělorusky jí čtyřhra pomáhá lépe hrát na síti a zároveň zlepšuje návrat podání.

'No, mám pocit, že během zápasů ve dvouhře můžu hrát mnohem blíže k síti, takže proto hraji čtyřhru, abych našel tuto hru na síti,' řekla Sabalenka. 'Čtyřhra, je to dobrá hra na zlepšení mé zpáteční hry.' Ale hlavně kvůli salvám. '

Populární Problémy

'Lodge 49' se vrací do své druhé sezóny v pondělí. Zde je návod, jak sledovat nové epizody v přímém přenosu online bez kabelu.

Ons Jabeur se ve čtvrtek ve druhém kole na Ostrava Open utká s Jelenou Ostapenkovou. Ostapenko vede hlavou nad Jabeurem 1: 0, když v roce 2015 porazil Tunisana.

'Wendy Williams: The Movie' je nejnovější celoživotní životopisný film, který měl premiéru v sobotu večer. Zde je návod, jak se na film můžete podívat, pokud nemáte kabel ani doživotní.

Zde je návod, jak dnes v noci sledovat živý přenos z 10. epizody 2. série Yellowstone. Vysílá se finále, čímž se sezóna 2 blíží ke konci.

Se sedmi potenciálními týmy turnajů NCAA by turnaj Pac-12 měl být thrillerem. Zde je návod, jak sledovat každou hru online bez kabelu.