Indian Wells - semifinále žen - předpovědi

Jsme na finálové čtyřce na BNP Paribas Open v Indian Wells, a přestože absence dvou nejlepších žen na žebříčku, Sereny Williamsové a Victorie Azarenkové, vzbudila trochu lesku tohoto takzvaného 'pátého majora', je tu spousta hraní pro ženy, které zůstaly ve slosování. Zde je náš náhled na ženské semifinále.

jak skórujete v badmintonu

(2) Maria Sharapova vs. (13) Maria Kirilenko-Head-to-head Sharapova vede 4-2Šarapovová musí být tou osobou, které se uleví, že nemusí při losování jednat se Serenou nebo Azarenkovou. Rus v poslední době často prohrával s oběma těmito dvěma a bez nich by Šarapovová mohla znovu získat jistotu, která přichází se ziskem velkého titulu. A pokud potřebovala více motivace, vítězství v semifinále ji příští týden posune před Azarenkovou na č. 2 ve světovém žebříčku. Šarapovová hraje teprve třetí akci v sezóně, podlehla v semifinále v Melbourne Sereně a v Dauhá Li Na. Ruska celý týden nepustila ani set, ale ve svém předchozím kole bojovala s Italkou Sárou Erraniovou.

Její soupeřkou v pátečním semifinále je krajanka Maria Kirilenko. Druhá losovaná Maria je na turné už nějakou dobu, ale je to poprvé, co tak daleko postoupila ve velké události. Kirilenko nehraje se silou Šarapovové, ale má rozmanitost a je schopna zamíchat hru útokem na síť. Patří jí 15. místo na světě, je to vůbec poprvé v její kariéře, kdy Kirilenko porazila dva nejlepší hráče 10 ve stejné akci - a oba tito hráči byli v dobré formě - čtvrtá Agnieszka Radwanska a sedmá Petra Kvitová .

Šarapovová vyhrála své poslední dva zápasy - jeden z nich těsně minulý rok ve čtvrtfinále právě tady v Indian Wells. Kirilenko by jí měla dělat potíže, ale Šarapovová by to měla zvládnout a dostat se do finále.

Predikce - Šarapovová vyhraje ve třech setech

(4) Angelique Kerber vs. (8) Caroline Wozniacki-Kerber vede 3: 2

ufc na amazonské ohnivé tyčiPo několika týdnech útlumu německá Angelique Kerberová dosáhla v Indian Wells určité dynamiky dosažením posledních čtyř. Kerber vstoupila do této události poté, co prohrála své zápasy prvního kola v Dauhá a Dubaji, čímž poslala teorie o propadu druháků do rychloběhu. Pokud všechny Němky loni vyhrály na turné, pokud zde Němka dosáhne finále - bude to nejlepší představení v jedné z velkých akcí na turné. To vypovídá o její důslednosti dostat se do pozdějších fází důležitých událostí a o její schopnosti vyhrát ty méně důležité. Když jsou Serena a Azarenka venku, mohla by to být šance Němky přidat do jejího životopisu velký titul. Kerberová celý týden nepustila ani jednu sadu a získala náskok, když Samantha Stosurová odstoupila před čtvrtfinále kvůli zranění pravého lýtka.

Její další soupeřka, bývalá světová jednička Caroline Wozniacki, byla také příjemcem odstoupení ve svém čtvrtfinále-od nejlépe nasazené Azarenkové kvůli zranění kotníku. Wozniacki se snaží vybudovat si vlastní dynamiku. Dane, která loni klesla na 11. místo v žebříčku, začíná znovu vyhrávat zápasy, které by měla vyhrát. To by jí mělo pomoci dostat se alespoň zpět do první osmičky. Dostala se do čtvrtletí v Dauhá a semifinále v Dubaji, kde prohrála s Radwanskou a Kivotvou před ztrátou v prvním kole v Kuala Lampur, kde ji brzdila nemoc.

jak dlouho se tenisový loket hojí

Kerber a Wozniacki hrají podobný protiproudý styl. A toto bude bitva vyhlazování. Kerberová vyhrála poslední tři zápasy - všechny v roce 2012 - ale Wozniackiho velký zápasový zážitek by jí měl v pátek pomoci.

Predikce - Wozniacki vyhraje ve třech setech.

Populární Problémy

Otterboxes jsou jedny z nejtrvanlivějších pouzder na smartphony a tablety, které si můžete koupit - ale stejná odolnost může ztěžovat vyjmutí z vašeho zařízení. Pokud víte, jaký typ případu máte, můžete použít různé tipy a triky k ...

„Rent: Live“ se vysílá na Foxu. Získejte přehled o streamovacích službách pro ty, kteří nemají kabel, a zjistěte, jak můžete sledovat show online při jejím vysílání.

Předčasný odchod z Citi Open ve Washingtonu by byl pro 20násobného vítěze Major Rafaela Nadala obrovským zklamáním, ale Španěl mu to nenechal zabránit, aby si užil svůj čas v

Zde je návod, jak sledovat živý přenos super boje mezi Claressou Shields a Christinou Hammer.

Felix Auger-Aliassime je po svém působivém výkonu v Granby Challengeru oslavován jako tenisový fenomén.

Podíváme se na špičkové tenisty, kteří pocházejí ze sportujících rodin.