Jak používat skříňku

Skříňka je užitečným prostorem pro uložení cenností i osobním prostorem, ve kterém se můžete vyjádřit. Abyste ze skříňky získali co nejefektivnější využití, musíte ji mít pořádek a čistotu. Poté, co dostanete povolení od vaší školy nebo zaměstnanců v tělocvičně, uložte si skříňku, organizujte ji a přizpůsobte si ji tak, aby nejlépe vyhovovala vašemu dni a životnímu stylu.

jak cvičit badminton sám

Metoda 1 ze 3: Nastavení skříňky

 1. Obrázek s názvem Use Your Locker Krok 1

  1 Použijte balicí papír nebo odnímatelný kontaktní papír jakékoli barvy, která se vám líbí. Rozhodněte se pro téma (např. Sport, hudba, tanec), které odpovídá vaší osobnosti. Poté si pořiďte levný balicí papír nebo odnímatelný kontaktní papír, který odpovídá vašemu tématu, a zakryjte tři boční stěny, střechu a vnitřek dveří skříňky. Neobtěžujte se zakrývat dno; zničilo by se to příliš snadno.
  • Než papír založíte, změřte délku a šířku stěn a dveří. Poté pomocí svých měření předřízněte listy papíru tak, aby přesně pasovaly.
  • Kontaktní papír má lepivou podložku jako zadní strana poštovní známky a bude se lepit přímo na stěny bez lepicí pásky. K balení balicího papíru použijte skotskou pásku nebo magnety.
  • Nedělejte si starosti, pokud to není dokonalé. Jakmile svou skříňku naplníte zásobami, nikdo si nevšimne drobných vrásek nebo slz, protože papír jen nakukuje skrz vaše další věci s barvami.


 2. Obrázek s názvem Use Your Locker Krok 2

  2 Kupte si nebo vyrobte kontejnery pro organizaci všech svých zásob. Nejlepší způsob, jak udržet svou skříňku úžasnou, je mít kontejnery pro ukládání různých předmětů. Vypadá to tak hezky, když otevřete skříňku, abyste viděli jen barevné hromádky a ozdobné boxy na boty místo pouhé hromady věcí.
  • Vyberte si několik krabic různých velikostí a tvarů, do kterých se vejdou vaše pera a tužky, kalkulačka, líčení, osobní potřeby a různé školní potřeby.
  • Upravit staré boxy na boty nebo přepravní boxy do skladovacích kontejnerů. Stačí je namalovat nebo zakrýt papírem, aby odpovídaly tématu vaší skříňky.
  • Kromě toho, že krabice na všechno skvěle vypadají, umožní vám také rychle a snadno najít to, co potřebujete.
 3. Obrázek s názvem Use Your Locker Krok 3

  3 Osobní a hygienické výrobky uchovávejte společně v kontejneru. Vložte do skříňky deodorant, malou lahvičku ústní vody, dámské produkty, suchý šampon a/nebo kosmetický balíček, abyste nikdy nebyli připraveni.
  • Uchovávejte ve skříňce malou láhev s vodou, pokud ji nemůžete nosit s sebou.
 4. Obrázek s názvem Use Your Locker Krok 4

  4 V případě nouze si dejte do skříňky mini lékárničku. Nikdy nevíte, kdy budete potřebovat bandaid, antiseptické mléko nebo kompresní zábal. Vedení a malá stavebnice ve vaší skříňce zaručuje, že jste připraveni na jakákoli malá zranění, která vás potkají.
  • Ve škole byste neměli mít ve skříňce žádné léky. Ve většině škol vás dokonce i volně prodejné léky jako acetaminofen nebo ibuprofen mohou dostat do problémů. Ujistěte se, že znáte pravidla vaší školy pro studenty, kteří drží léky.
  • Pro skříňky pro dospělé v tělocvičně si můžete po cvičení nechat nějaké protizánětlivé léky.
  • Nepotřebujete lékárničku v plné velikosti. Stačí zabalit malou nádobu s 5-10 pomůckami na pásek, malou tubu antiseptického krému, kompresní zábal a nouzový balíček ledu. Vše, co potřebujete, by mělo být k dispozici od školní sestry nebo personálu tělocvičny.
 5. Obrázek s názvem Use Your Locker Krok 5

  5 Zavěste do skříňky obrázky přátel, sportu nebo domácích zvířat. Co může být lepšího, než vidět tváře svých nejlepších přátel, zamilovanost celebrit nebo štěně, které na vás zírá pokaždé, když otevřete skříňku? Vystřihněte obrázky do zábavných tvarů nebo je nechte tak, jak jsou, a připevněte je do skříňky, abyste získali osobitý dotek.
  • Můžete také vytvořit zábavu koláž několika obrázků všech vašich oblíbených věcí uvnitř dveří vaší skříňky.
 6. Obrázek s názvem Use Your Locker Krok 6

  6 Doplňte své oblíbené citáty nebo texty písní, které vás inspirují v těžkých dnech. Některé dny mohou být dlouhé a těžké; někdy vám malá motivace může pomoci se přes ně dostat! Zavěste text písně, svou oblíbenou báseň nebo motivační citát do skříně pro ty dny, kdy potřebujete malé vyzvednutí.
  • Citáty si můžete vytisknout, koupit rámované výtisky nebo si je vyrobit sami pomocí řemeslných potřeb.
 7. Obrázek s názvem Use Your Locker Krok 7

  7 Zavěste malé zrcátko pro rychlou kontrolu vlasů nebo make -upu. Pomocí magnetů nebo oboustranné lepicí pásky nalepte na vnitřní stranu dveří skříňky malé zrcátko. Tímto způsobem, kdykoli se zastavíte u své skříňky, můžete zkontrolovat své vlasy nebo make -up a zkontrolovat, zda vám od oběda v zubech neuvízlo žádné jídlo.
  • Můžete si buď vybrat malé zrcadlo o rozměrech 7,6 cm x 3 palce (7,6 cm), nebo můžete zvětšit a ozdobit okraje zrcadla dalšími obrázky nebo samolepkami pro zábavný a slavnostní vzhled.
  • Před zakoupením zrcátka změřte vnitřek dveří skříňky, abyste se ujistili, že dostanete takové, které se hodí.
 8. Obrázek s názvem Use Your Locker Krok 8

  8 Nalepte ozdobné magnety na vnitřní stranu dveří skříňky. Barevné, zábavné magnety slouží ve vaší skříňce ke dvěma účelům: dodávají zábavu a osobnost a drží věci na stěnách a dveřích skříňky. Pomocí magnetů zvedněte podšívku balicího papíru, obrázky, citáty nebo zrcadlo.
  • Můžete si koupit drahé ozdobné magnety nebo udělejte si vlastní z levných magnetů. Chcete -li si vyrobit vlastní, získejte na jednu stranu magnetu balíček levných magnetů nebo rolku magnetické pásky a horké lepicí perličky, flitry, pěnu nebo cokoli jiného, ​​na co si vzpomenete.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Uvedení skříňky do provozu

 1. Obrázek s názvem Use Your Locker Krok 9

  1 Kupte si zámek, pokud vám nebyl poskytnut. Součástí je mnoho skříněk kombinované zámky vestavěný. Pokud vaše skříňka žádný nemá a žádný zámek vám nebyl poskytnut, kupte si levný kombinovaný visací zámek s číselníkem z jakéhokoli domácího obchodu nebo od online prodejce. Jsou velmi bezpečné a stojí jen pár dolarů.
  • Pro svou skříňku můžete použít špičkové technologie a zvolit visací zámek, který se odemyká pomocí bluetooth v telefonu. Je to dobrá volba, pokud máte spoustu problémů s zapamatováním si kombinace skříněk. Tyto zámky však stojí mezi 50 až 60 dolary a přestože vypadají skvěle, pro většinu lidí nejsou nutné.
 2. Obrázek s názvem Use Your Locker Krok 10

  2 Zapamatujte si nebo zapište si kombinaci, abyste ji neztratili. Když poprvé získáte svůj nový zámek, je těžké si novou kombinaci skříněk zapamatovat. Zapište si čísla na kryt notebooku nebo plánovače, na vnitřní stranu batohu nebo je uložte do telefonu. Jen se ujistěte, že je nikdo jiný neuvidí.
  • Napište čísla do kódu, kterému by nikdo kromě vás nerozuměl. Napište si například čísla, jako by byla matematickým problémem, do svého matematického sešitu. Pokud je vaše kombinace 22, 3, 20, napište ji jako 22x3x20 = 1320 a pouze vy budete vědět, že je to vlastně kombinace vaší skříňky.
  • Pokud kombinaci ztratíte nebo zapomenete, budete se muset zeptat školy, zda vám zámek dala, nebo kontaktovat výrobce zámku a vyzvednout si kombinaci.
 3. Obrázek s názvem Use Your Locker Step 11

  3 Naplánujte si návštěvu své skříňky několikrát denně. Mnoho lidí považuje za užitečné zastavit se u své skříňky třikrát denně: první věc ráno, v době oběda a na konci dne. Vytvořte si plán, který odpovídá vašemu rozvrhu a zváží, jaké zásoby potřebujete mít u sebe pro každou třídu.
  • Při sestavování plánu budete chtít zvážit, kde jsou jednotlivé třídy ve vztahu k vaší skříňce a kolik potřebného vybavení pro jednotlivé třídy potřebujete. Pokud máte například velmi těžkou učebnici přírodovědných předmětů, naplánujte si ji po této hodině odložit do skříňky, abyste ji nemuseli nosit po zbytek dne.
  • Pokud vaše škola povoluje ve třídě batohy, můžete návštěvy své skříňky ještě více omezit tím, že si do batohu zabalíte materiály několika tříd.
 4. Obrázek s názvem Use Your Locker Step 12

  4 Uspořádejte si zásoby podle svého plánu pro rychlý přístup. Pokud ve skříni ještě není, přidejte poličku. Na horní polici uspořádejte všechny své knihy, pořadače a zásoby, které potřebujete pro první část dne. Na dno dejte vše potřebné pro druhý díl. Tímto způsobem budete přesně vědět, co potřebujete, můžete to uchopit a jít.
  • Pokud si ve skříňce necháte pár bot navíc, uložte je dole, aby neznečistily všechno ostatní.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Čištění skříňky

 1. Obrázek s názvem Use Your Locker Krok 13

  1 Udržujte svou skříňku čistou pravidelnou údržbou. Odolejte pokušení zanechat malé nepořádky, které plánujete později uklidit. Rychle se přidávají k velkým nepořádkům! Místo toho vyhoďte útržky papíru, staré domácí úkoly a zbytky oběda, jakmile je již nebudete potřebovat. Díky tomu bude vaše skříňka skvěle vypadat (a vonět).
  • Pokud máte ve skříňce oblečení do tělocvičny, vezměte si je alespoň jednou týdně domů, abyste je vyprali.
 2. Obrázek s názvem Use Your Locker Step 14

  2 Skříň důkladně vyčistěte 3-4krát ročně. I když svou skříňku budete udržovat v čistotě tím, že budete denně vyhazovat odpadky, stále se zapráší a časem se v ní nahromadí malý nepořádek. Třikrát nebo čtyřikrát ročně si vyhraďte čas na vyprázdnění všeho a skříňku vytřete papírovými ručníky a čisticím prostředkem ve spreji. Poté vše vložte zpět do správných kontejnerů.
  • Ponecháním malého balíčku čisticích ubrousků ve skříňce je rychlé a snadné setření.
 3. Obrázek s názvem Use Your Locker Krok 15

  3 Deodorizujte svou skříňku závěsným osvěžovačem vzduchu. Oblečení do tělocvičny, jídlo, káva a tenisky zanechávají ve skříňce nepříjemné pachy. Zakryjte je levným závěsným osvěžovačem vzduchu. Vyberte si vůni a tvar, který odpovídá vaší osobnosti.
  • Osvěžovač vzduchu měňte každých pár týdnů, aby vaše skříňka voněla svěže.
  • Vytvořte si vlastní skříňkový deodorant kombinací 0,5 šálků (120 ml) jedlé sody a 10 kapek esenciálního oleje jakékoli vůně v malé nádobě s otvory v horní části.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Než si skříňku přizpůsobíte, poraďte se se svými školními úředníky nebo zaměstnanci tělocvičny, protože některá místa mají svá pravidla a omezení a můžete se dostat do potíží s jejich porušováním.
 • Neztrácejte čas ani peníze zdobením vnější strany skříňky. Když kolem něj chodí lidé a narážejí na něj, cokoli, co navenek položíte, bude velmi rychle strženo nebo poškozeno.
 • Pokud sdílíte skříňku, buď ji společně ozdobte a uspořádejte, nebo vymyslete plán, jak skříňku rozdělit, abyste měli oba stejný přístup do prostoru.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Věci, které budete potřebovat

Nastavení skříňky

 • Vyjímatelný balicí papír nebo kontaktní papír
 • Kontejnery pro skladování zásob
 • Výrobky osobní hygieny
 • Mini lékárnička
 • Ozdobné magnety
 • Obrázky
 • Inspirativní citáty, básně nebo texty písní
 • Zrcadlo

Používání skříňky

 • Zámek (pokud již není k dispozici pro vás)
 • Kopie vašeho rozvrhu
 • Školní nebo tělocvičné potřeby: Knihy, sešity, převlékání, obuv do tělocvičny

Čištění skříňky

 • Pytel na odpadky
 • Papírové ručníky a čistič nebo mýdlo
 • Osvěžovač vzduchu

Populární Problémy

Váš průvodce sledováním Silver Surfer online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav, nejlepších sezón a epizod.

Nová japonská anime série „Fena: Pirate Princess“ má premiéru v sobotu večer na Adult Swim. Takto můžete sledovat online streamování nových epizod.

Zjistěte vše, co potřebujete vědět o pojmu bod zlomu v tenise. Poskytujeme jasnou definici, příklady jejího použití ve větě a odpovědi na běžné otázky.

Jak předcházet bolestem kolen během cvičení. Bolest kolen může být zdrojem bolesti nebo nepohodlí, zvláště pokud se snažíte udržovat aktivnější životní styl. Když na ně přiberete, můžete přijít na to, že vás bolí nebo ztuhnou kolena, ...

Rafael Nadal ve druhém kole Citi Open 2021 zaregistroval ve středu výhru 6-2, 4-6, 7-6 (1) nad Jackem Sockem.