Atlanta Open 2021: Nick Kyrgios vs Cameron Norrie náhled, head-to-head & prediction

Nick Kyrgios

Nick Kyrgios

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : Nick Kyrgios vs (3) Cameron Norrie

Datum: 29. července 2021

Turnaj : Truist Atlanta Open 2021

Kolo : Druhé kolo (16. kolo)

Místo : Atlanta, Spojené státy

nejlepší notebook pro streamování twitch

Kategorie : ATP 250

Povrch : Venkovní tvrdé

Odměna : 555 995 dolarů

Živé televizní vysílání : USA - ESPN a tenisový kanál

Náhled Nick Kyrgios vs Cameron Norrie

Nick Kyrgios se probojoval kolem šampiona Hall of Fame Open Kevin Anderson v prvním kole Atlanta Open v úterý. Kyrgios bude ve druhém kole čelit dalšímu nedávno korunovanému šampionovi ATP ve formě Camerona Norrieho.

Kyrgios porazil Andersona 7-6 (4), 6-3, důkladně pobavil dav svou taškou triků, která obsahovala tweener a pár podpaží.

Rtuťový Australan porazil 15 es a získal 86% bodů za první podání na dominantním podání. Ještě důležitější je, že nepřiznal ani jeden bod zlomu Proteanovi. Ve skutečnosti Kyrgios ztratil pouhých 14 bodů na své podání v 10 hrách.

Kyrgios má na Atlantu hezké vzpomínky, když vyhrál událost v roce 2016. Australan je ale od roku 2019 bez titulu a doufá, že tento týden přepíše tuto statistiku.

co znamená v tenise láska?

Cameron Norrie mezitím před pár dny zvedl svůj vůbec první titul na okruhu ATP Tour v Los Cabos. Norrie předtím prohrál tři finále v roce 2021, ale nakonec zlomil svou kachnu tím, že porazil Brandona Nakashimu v mexickém městě.

Cameron Norrie

Cameron Norrie

Norrie vyhrál 16 z posledních 20 zápasů, přičemž jeho jediné porážky v tomto období přišly Roger Federer, Matteo Berrettini, Rafael Nadal a Stefanos Tsitsipas. Je vysoce sebevědomý a bude si představovat své šance na zničení zábavného Kyrgia.

Nick Kyrgios vs Cameron Norrie proti sobě

Vzájemný souboj Nicka Kyrgiase a Camerona Norrieho je nerozhodný 1: 1. Oba hráči se poprvé postavili proti sobě v Atlantě v roce 2018, přičemž Kyrgios odešel do penze a končil 5: 7, 0: 3.

Příště Kyrgios a Norrie zamkli rohy na poháru ATP 2020, kde Aussie vyhrál 6-2, 6-2.

Predikce Nick Kyrgios vs Cameron Norrie

Přes veškerý úspěch, kterého se Cameron Norrie v letošním roce těší, stále existují v jeho hře do očí bijící nedostatky, které mohou odhalit velcí hitteři jako Kyrgios.

rakety vs válečníci live stream zdarma

Australan má masivní podání a forhend a dokáže vybombardovat svými servisními hrami. Má také skvělý dotek a je schopen zasáhnout obratné kapky a řezy.

Největší silou Norrie je jeho schopnost zůstat solidní od základní čáry a vrátit míče zpět do hry. Bude -li mít z Kyrgiosu úspěch, bude toho muset hodně udělat.

Zdá se, že Kyrgios je v Atlantě velmi motivovaný, což je pro jeho protivníky vždy nebezpečné znamení. Dokud bude jeho podání pálit, měl by být schopen uhasit výzvu Britů a postoupit do třetího kola.

Předpověď: Nick Kyrgios vyhrál ve třech setech.

Populární Problémy

Dnes večer má premiéru nový dokumentární seriál A&E „Invisible Monsters: Serial Killers in America“. Zde je návod, jak jej můžete sledovat online, pokud nemáte kabel.

Nejlepší hráči baseballu jsou v úterý večer v Denveru na utkání hvězd MLB 2021. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos ze hry.

USA Jessica Pegula se ve čtvrtfinále Western & Southern Open 2020 utká s Belgičankou Elise Mertensovou. To slibuje, že bude skvělým setkáním mezi dvěma nejformálnějšími hráči právě teď na turné.

Jak vyrobit padák na hračky. Padáky jsou skvělý způsob, jak se seznámit s gravitací a odporem vzduchu. Jsou také skvělým způsobem, jak trávit čas, zvláště když začnete experimentovat s různými váhami a velikostmi. Pokud už víte ...

Jak nakrmit dvojčata. Krmení dvojčat může být problém, ať už je kojíte nebo krmíte umělou výživou. Chcete -li pomoci celé vaší rodině odpočívat a přizpůsobit se tomuto novému životnímu stylu, vytvořte rutinní plán krmení, který sahá od mléka až po tuhé ...

Four Square je zábavná hra na hřišti, kterou může hrát téměř každý. Vše, co potřebujete, je křída nebo páska na výrobu čtverců, míč, který se bude odrážet, a minimálně 4 hráči. Zkuste si pohrát se standardními pravidly, nebo si to pro zábavu rozmíchejte! Značka 4 ...