Živý přenos z turnaje Atlantic Sun 2019: Jak se dívat onlineGetty Eli Pepper a Lipscomb Bisons získali osivo č. 1 v turnaji Atlantic Sun.

Tipy na basketbalový turnaj mužů Atlantic Sun 2019 v pondělí.

Všechny hry ve čtvrtfinále (4. března) a semifinále (7. března) bude výhradně na ESPN+ , zatímco mistrovská hra (10. března) bude na ESPN a lze ji živě streamovat několika různými způsoby. Zde je kompletní přehled toho, jak sledovat každou hru online:

Jak sledovat turnaj Atlantic Sun 2019 online

Čtvrtfinále a semifinále: ESPN+

Žádný z těchto šesti zápasů (čtyři čtvrtfinále a dvě semifinále) nebude vysílán na národní úrovni v televizi kdekoli v USA, ale stále můžete sledujte živý přenos všech her na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím ESPN+ , nová služba digitálního streamování od ESPN (není vyžadován žádný kabel), která má exkluzivní pokrytí desítek univerzitních basketbalových her - a několika dalších sportů - každý týden.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi ESPN+ , a poté můžete sledovat živý přenos her na počítači přes ESPN.com nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One, nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

Šampionát: Více možností

Šampionát je v neděli 10. března v 15 hodin. ET a bude vysílán na ESPN. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ESPN na vašem počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání:

PlayStation Vue : PS Vue – který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny obsahují ESPN.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi (vyberte Spustit streamování v pravém horním rohu) a poté můžete sledovat živý přenos mistrovské hry na počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Hulu s živou televizí : Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně ESPN.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos šampionátu na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Sling TV : ESPN je součástí balíčku kanálů Sling Orange.

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos šampionátu na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Náhled turnaje A-Sun 2019

Turnaj Atlantic Sun určí automatickou nabídku konference na turnaj NCAA. Protože North Alabama nedávno přešla z divize II na divizi I, nejsou způsobilí pro velký tanec, takže pokud vyhrají konferenční turnaj, nabídka půjde na Lipscomb nebo Liberty, pokud tito postupují dále než první.

Lipscomb a Liberty uzavřely konferenční hru s dvojicí výher a skončily se shodnými značkami Atlantic Sun 14-2 a sdílely titul základní části.

Týmy proti sobě šly 1: 1, takže Lipscomb vytáhl semeno turnaje č. 1 díky lepšímu NET hodnocení.

Získali jsme právo hrát doma, řekl hlavní trenér Lipscombu Casey Alexander Tennessean . To způsobuje, že se lidé objevují a dělají svou část.

Dodal: To je to, pro co pracujete. Myslím, že je to nejtěžší v jakémkoli sportu a na jakékoli úrovni; být nejlepší ve vaší lize. Protože to je dlouhodobé měřítko úspěchu.

V pátek Bisons překonali North Alabama 87-75 za 22bodovým výkonem staršího útočníka Roba Marberryho, který během 21 minut z pole vystřelil 10 z 12, přidal blok a krádež.

Cítil jsem, že naše energie byla docela dobrá, celou hru, řekl Alexander, podle The Tennessean. Nadále máme příliš mnoho prázdných ofenzivních věcí, které mám pocit, jako bychom si je vytvářeli sami, a poté defenzivně příliš mnoho poruch. Když se ale podíváte na celou hru, měl jsem pocit, že je blíže tomu, co chceme, aby byla.

Flames potřeboval v pátek vítězství, aby se mohl podělit o titul v základní části konference, a proto držel NJIT 36 procent střelby z pole při výhře 57-51.

Za prvé, jsem opravdu hrdý na tu skupinu mladých mužů v šatně, řekl hlavní trenér Liberty Ritchie McKay. Augusta Free Press . My (trenérský personál) jsme měli požehnání je vést, a to bylo obrovské, způsob, jakým jsme to dnes večer museli udělat. Jsem hrdý na to, že jsem se vydal na cestu proti opravdu dobrému týmu NJIT a bojoval proti nepřízni osudu a nepříjemným potížím. Kredit dostává mnoho lidí, včetně našich hráčů a našich trenérů. Kredit patří také Flames Nation. Byli jsme 14-1 doma a měli jsme druhou největší průměrnou návštěvnost za posledních osm let. Miluji směr, kterým se ubíráme, a jsem nadšený, že jsme spolu-šampióni, ale očividně máme o co hrát.


Populární Problémy

Croissanty jsou tradiční francouzské pečivo, které si nejlépe vychutnáte při snídani čerstvé a samotné nebo v doprovodu kávy. Pokud jste někdy jedli rohlík, víte, jak mohou být nepořádní! Existuje mnoho způsobů, jak jíst obyčejný croissant na ...

Jak odstranit gumu z oblečení. Fuj, máš gumu po celém oblečení! Vyzvedli jste si, kolik můžete, ale ta obávaná guma tam pořád je. Naštěstí existuje mnoho triků a technik, které můžete zkusit odstranit gumu z ...

Conor McGregor a Dustin Poirier dokončují svoji trilogii v sobotu na UFC 264. Zde je návod, jak nakupovat a sledovat PPV prostřednictvím ESPN Plus.

8 nejlepších tenistů světa sestoupilo do Singapuru na finále Tour, přičemž každý doufal, že získá prestižní trofej.

Sledovat, jak se brouk snaží zvrátit se ze zad, může některým lidem připadat hrubé. Věděli jste však, že tato chyba vyžaduje značné množství síly, aby se obrátila zpět? Můžete použít podobnou techniku ​​jako bojující ...

Sezóna 8 Homeland je konečně tady. Zde se dozvíte, jak sledovat show naživo bez kabelu prostřednictvím streamování.