Na obrázcích: Nejprve se podívejte na Rafaela Nadala na jeho nové luxusní jachtě

Rafael Nadal je známý milovník jachet

Rafael Nadal je známý milovník jachetPřestože je tenis široce uznáván jako drahý sport, je také velmi obohacující. Pokud se vám podaří dosáhnout vrcholu tohoto sportu, jako má Rafael Nadal, dá se toho hodně získat.Španěl je jedním z nejbohatších hráčů na turné , s laskavým svolením jeho obrovských výher v podobě prize money a dohod o schválení. A malý zlomek Nadalova bohatství má šel ke koupi své nové jachty - Velký bílý.Rafael Nadal zahájil svůj nový nákup tím, že nedávno provedl focení na palubě lodi.

Rafael Nadal se zúčastnil propracovaného focení na své nové superjachtě

Rafael Nadal se zúčastnil propracovaného focení na své nové superjachtěRafael Nadal loni v červenci zadal objednávku „Velké bílé“. Letos v červnu ho dostal jako dárek k narozeninám, protože chtěl se svou rodinou strávit dovolenou na Baleárských ostrovech.Nadal dnes oficiálně představil svou novou superjachtu, když přepravní společnost zveřejnila fotografie Rafaela Nadala na palubě lodi „The Great White“.

tenisové boty on-line

Moře je součástí mého života: Rafael Nadal

Rafael Nadal je samozvaný milovník moře, které brázdí se svými jachtami. Nadal dříve vlastnil „Beethoven“ z Monte Carlo Yachts 76, který prodal, aby jej nahradil obrovským „velkým bílým“.Rafael Nadal na své jachtě

Rafael Nadal na své jachtě

Pokud jde o jeho náklonnost k vodě, Nadal kdysi řekl:

Jako někdo z ostrova, stejně jako já, je moře součástí našich životů a není tajemstvím, že moře miluji. Pokaždé, když jsem doma na Mallorce, snažím se jít ven a najít tu dobu, kdy si můžu jen užívat čas na lodi.
Pohled zezadu na Rafaela Nadala

Pohled zezadu na novou superjachtu Rafaela Nadala

Great White je 24metrová super jachta o výkonu 1200 koní, kterou vyrobila společnost Sunreef Yachts. Rafael Nadal má blízko k prezidentovi této společnosti - Francis Lapp - který popsal dodávku jako „nezapomenutelný zážitek“.

Lapp také prozradil, jak jeho společnost pomohla splnit dlouholetý sen Rafaela a jeho manželky:

'Můj tým v Gdaňsku vynaložil veškeré úsilí na vytvoření jachty, o které Rafa a jeho manželka Maria snili.' Jsem přesvědčen, že se budou skvěle bavit se svými přáteli a rodinou na palubě.
Rafael Nadal s Francisem Lappem

Rafael Nadal s Francisem Lappem

Společnost si je dobře vědoma lásky Rafaela Nadala k oceánu a při stavbě jedné z nejlepších jachet na světě nenechala kámen na kameni. Tato absolutní krása stála Španěla 6 milionů dolarů, což je pouhý zlomek jeho čisté hodnoty téměř 200 milionů dolarů.

Sunreef Yachts vyjádřil své spojení se svým celebritním klientem slovy:

Rafael Nadal je od dětství vášnivý pro jachting a využívá každou příležitost vyrazit s přáteli a rodinou do moře. Myšlenka postavit přizpůsobený katamarán byla nějakou dobu součástí plánů superhvězdného sportovce.
Rafael Nadal se zúčastnil rozsáhlého focení na palubě svého nového plavidla

Rafael Nadal se zúčastnil rozsáhlého focení na palubě svého nového plavidla

tenisky z bílé látky

Rafael Nadal sám navrhl svou novou super jachtu

Rafael Nadal jako vášnivý jachtař věnoval velkou péči navrhování rozsáhlých interiérů své lodi. Konečný výsledek je docela velkolepý, jak je vidět na fotografiích a videu.

Španěl je proslulý svou pozorností k detailům v tenise, a proto není překvapením, že se při navrhování své jachty řídil stejným principem.

Rafael Nadal uvnitř Velké bílé

Rafael Nadal uvnitř Velké bílé

Super jachta je dílem představivosti a kreativity. Nejde jen o technický zázrak, ale také o umělecké dílo.

Rafael Nadal a tým společnosti Sunreef skutečně vytvořili mimořádný stroj, jak je vidět na obrázcích níže.

Rafael Nadal si v této televizi může užít všechny druhy pořadů, filmů a sportů

Rafael Nadal si v této televizi může užít všechny druhy pořadů, filmů a sportů

tenisky na zavázání barviva

Mezi skvělé vlastnosti super jachty patří šatna, sklopná stropní televize, sportovní koutek se dvěma 77palcovými televizory, vnitřní a venkovní jídelna a vodní skútr v skryté garáži.

Rafael Nadal

Rafael Nadal

Není třeba říkat, že zařízení pro život a odpočinek jsou také nejmodernější. Rafael Nadal navrhl domov mimo domov, který je synchronizován s jeho luxusním životním stylem.

Rafael Nadal sám navrhl interiéry své superjachty

Interiér své superjachty navrhl sám Rafael Nadal

Populární Problémy

Před svým oficiálním uvedením do tenisové síně slávy Goran Ivaniševič v rozhovoru pro Tennis.com tvrdil, že koučování Novaka Djokoviče není nic jiného než „snadná“ práce.

Roger Federer a Novak Djokovič se zapojili do kampaně „Společné vítězství“ v boji proti koronaviru. Federer okamžitě přijal žádost jeho přítele Guga Kuerten o pomoc v boji proti hladu v Brazílii.

Absint je dříve zakázaný lihovina, která se vyrábí z Artemisia absinthium (pelyněk) a dalších bylin. Je také známá jako la fée verte (zelená víla). V 19. století se absint stal velmi oblíbeným nápojem v ...

Jak se správně opálit. Blíží se léto rychle a vy chcete být bronzoví, ne zbledlí ve tílkách a krátkých šortkách? Nebo je možná polovina ledna, ale chcete být na svatbu lehce opálení? Ať už ...