Rafael Nadal spotřebuje v průměru 172 kg ovoce ročně, najezdí více než 100 000 km

Rafael Nadal je o svých zvycích na hřišti i mimo něj velmi konkrétníRafael Nadal získal neuvěřitelných 19 grandslamových titulů a chybí mu jen rekordní počet Rogera Federera ve výši 20. Ale za jeho obrovský úspěch vděčí nejen svým světovým dovednostem a talentu, ale také skvělé pracovní morálce. mimo hřiště.

Život profesionálního sportovce vyžaduje v zákulisí obrovskou dávku disciplíny a obětí. To platí i pro Rafaela Nadala a nyní odhalil část rutiny, která mu pomáhá být na hřišti v nejlepší formě.Rafael Nadal se v současné době těší na obhajobu koruny French Open

kde koupit tenisové rakety

MAPFRE, společnost, která sponzoruje Tour Rafa Nadala “(který se obnovil předevčírem po dlouhém zpoždění způsobeném COVID-19), nedávno zveřejnil video, kde je vidět Nadal, který popisuje jeho pravidelné návyky a také jeho dietní volby.

Rafael Nadal zdůrazňuje důležitost rutiny v jeho životě

Mnozí poukázali na to, jak je Rafael Nadal během svých zápasů vybíravý a dokonce vybíravý. Všechno od láhve s vodou po ručník musí být v dokonalé klidové poloze. Kromě toho musí mít před každým podáním zastřižené vlasy, stažené šortky a třený nos.Nejde o pokus zdržet hru, ale o způsob, jak udržet jeho rutinu.

Lidská bytost musí mít rutiny a jistotu při opakování stejných věcí, “vysvětlil Rafael Nadal. „Řídím se věcmi, které si opravdu myslím, že jsou důležité. Moje rutina před hraním každého tenisového zápasu je úplně stejná.

Rafael Nadal si dává zejména záležet na tom, kde má své lahve.jak získat tenisové body

Toto chování pomáhá udržovat Rafaela Nadala ve správném prostoru, který v něm vzbuzuje smysl pro pořádek a disciplínu. Díky tomu je pro něj snazší nasměrovat energii a plně se připravit na své zápasy.

Rafael Nadal dále rozvedl, jak mu jeho metody pomáhají, slovy:

Snažím se je každý den dokonale opakovat. Dává mi to sebevědomí a klid v duši, když vím, že se mi věci budou dařit, nebo alespoň že dělám vše pro to, aby vše dobře dopadlo.

Rafael Nadal věnuje terapii každý rok v průměru 568 hodin

Ovoce je velkou součástí stravy Rafaela Nadala

Ve videu Rafael Nadal také odhalil několik zajímavých faktů o jeho každodenním životě. Španěl se každé ráno probouzí a nastavil si dva alarmy. Má také ve zvyku dát si tři sprchy každý den.

Rafael Nadal je rodinný muž, který rád tráví čas s každým členem své rodiny. To je ale obtížný úkol, protože Španěl tráví každý rok v průměru 238 dní mimo domov. V této souvislosti se uzavření pro Mallorcan stalo příjemným rodinným odpočinkem.

Když je Nadal mimo domov, obvykle hraje nebo cestuje. Jeho cesty se každoročně kombinují na více než 100 000 kilometrů, což je samo o sobě velmi vyčerpávající výkon.

2 tenisové rakety

Rafael Nadal má jeden z nejtěžších tréninkových režimů na turné

Dieta je také důležitou součástí Nadalova života, protože si musí neustále udržovat fyzickou úroveň. Výživa je zásadní pro rychlé zotavení po jeho zápasech a trénincích.

Rafael Nadal je známý tím, že ročně zkonzumuje v průměru 172 kilogramů ovoce. To je ekvivalent k jídlu asi 3-4 jablek normální velikosti denně.

Aby Nadal pomohl při zotavení ze svých vyčerpávajících zápasů a tréninků, využívá také služeb několika fyzioterapeutů. V průměru stráví 568 hodin ročně jen proto, aby přijal terapii na svém těle.

Populární Problémy

Jak nosit Gingham Print. Gingham tisk může být zábavná a roztomilá stylová volba pro různé příležitosti. Pokud jde o navrhování vašeho outfitu, trochu experimentujte s barvami a vzory. Gingham lze spárovat s více ginghamem, ale také ...

Paramount+ je oficiálně naživo a my jsme pro vás připravili podrobného průvodce, jak jej sledovat na streamovacím zařízení Roku nebo Roku TV.

Vítěz US Open v roce 2009 a vicemistr v Indian Wells v roce 2013 Juan Martin del Potro shromáždil kolem Philippa Kohlschreibera 3-6 6-3 6-4.

Basketbal Notre Dame a Michigan State se v sobotu setkají na přesvědčivém nekonferenčním zápase. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos ze hry.

Průvodce, jak sledovat fotbalové zápasy Penn State naživo na počítači, telefonu, Roku nebo jiném streamovacím zařízení bez kabelu.