Australian Open 2015: Šarapovová, Serena vyhrávají semifinálové zápasy a připravují finále trháku

Po 11 dnech scintilační tenisové akce, při které došlo k mnoha neuvěřitelným zápasům, máme naše dvě finalistky v losování žen - světovou jedničku Serenu Williamsovou a světovou dvojku Marii Šarapovovou. Obě ženy dnes v semifinále porazily své krajanky.

Poznámka: Finále můžete sledovat živě na Sony Liv Sports tady .

Semifinále 1: Maria Šarapovová mlátí krajanku Jekatěrinu MakarovouSemeno č. 2 se při jejím podání roztřeseně rozjelo, když Makarova útočila od slova. Šarapovová kopala hluboko od 15 do 40 dolů, aby po 10 minutách konečně udržela své podání. V další servisní hře a 10 pak dostala Makarovou pod tlakthsemeno se uchýlilo k tomu, aby to vydrželo, čímž předávalo časnou výhodu Šarapovové.

Pětinásobná vítězka Slamu vedla 4: 1, než semeno č. 10 přerušilo podání Šarapovové v sedmé hře, aby se vrátilo k podání v první sadě. Šarapovová ale udeřila zpět, přerušila podání Makarové a získala osm z posledních devíti bodů, aby první sadu zabalila za 48 minut.

dobré boty na hraní tenisu

Makarova zaznamenala podprůměrné 58% procento prvního podání a v nevyrovnané první sadě se dopustila 14 nevynucených chyb. Šarapovová se naopak dopustila 15 nevynucených chyb, ale zasáhla 15 vítězů proti pouhých 5 Makarové.

Druhá sada byla jednosměrná a Šarapovová vyhrála první tři hry, které zahrnovaly dvojitou přestávku podání. Na šampionku 2008 se nedalo dívat, protože při svém prvním podání získala 93% bodů a dopustila se jen 11 nevynucených chyb. Makarová nevyužila dvě příležitosti do brejku a při svém prvním podání se snažila získat více než 55% bodů.

Makarova na svých pěti předchozích setkáních vzala Šarapovové jen jednu sadu a její dnešní výkon ukázal proč. Šarapovová hrála superagresivní tenis a Makarová na to neodpověděla, protože se nedokázala vzpamatovat z brzkého nezdaru v úvodním setu.

Výsledek zápasu: Maria Šarapovová porazila Jekatěrinu Makarovou 6-3, 6-2.

všechny bílé tenisky pro děti


Semifinále 2: Serena Williamsová překonává výzvu Madison KeysMadison Keys dosáhla svého prvního grandslamového semifinále poté, co porazila Venus Williamsovou ve třech těsných setech. Do zápasu proti Venusově mladší sestře Sereně Williamsové ale nastoupila se zraněním stehna, které si přivodila ve druhé sadě čtvrtfinále.

Zdálo se však, že to devatenáctileté dívce nebrání, když se v agresivním tenisu zlomila v první servisní hře Williamsové. Williamsová vypadala trochu zaskočená silou svého mladšího soupeře a mohla se vrátit až později v sadě, aby poslala sadu do tiebreaku.

Keysová v jističi zachránila dva setboly, ale byla to právě Williamsová, která na svůj třetí setpoint proměnila vedení po setu na lásku po 45 minutách. Mladý Američan se dopustil 18 nevynucených chyb proti pouhých 9 Williamsovým.

jak sledovat domácí běh derby online

Druhý set nebyl tak těsný jako ten první, když Williams dvakrát přerušil podání Keysových. Keysová při svém prvním podání získala pouhých 52% bodů a nedokázala proměnit své dvě příležitosti v brejkbodu. Nevynucené chyby ublížily mladé Američance, když se dopustila 21 chyb proti Willaimsově 7.

Keys v sedmém maratónském zápase zachránil sedm mečbolů, ale Williamsová při své příležitosti devátého mečbolu podala eso k uzavření zápasu.

Výsledek zápasu: Serena Williamsová porazila Madison Keys 7-6 (5), 6-2.Populární Problémy

Koncert City of Lover od Taylor Swift bude mít televizní debut v neděli na ABC. Pokud nemáte kabel, můžete jej sledovat online.

Zde je návod, jak sledovat živé přenosy Manchester United vs Manchester City online, pokud jste ve Spojených státech.

Jak motivovat autistického teenagera nebo dospělého ke cvičení. Autismus je velmi komplexní vývojové postižení. Ačkoli je každý autistický jedinec jedinečný, existují určité charakteristiky, které pokrývají většinu autistické populace ...

Kolébka lakrosové koule vyžaduje praxi. Některým lidem tato technika přijde zcela přirozená, zatímco jiným trvá trochu déle, než ji pochopí. Základní myšlenkou je udržet míč v kapse při běhu pomocí kombinace ...

Dlouholetý trenér a přítel Rogera Federera Severin Luthi nedávno poskytl aktualizaci plánu fitness a tréninku švýcarského maestra.

PSG a Marseille se ve středu setkají na turnaji Trophee des Champions 2021. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos ze zápasu, pokud jste v USA.