Australian Open 2018: Andy Murray trollí Nicka Kyrgiose o nejnovějším příspěvku na Instagramu

Zadejte titulek

Zadejte titulek

ošetření tenisového lokte doma

Jaký je příběh?

Nick Kyrgios vyvolal zájem nejen u fanoušků, ale také u jeho krajana Andyho Murraye, který jako každý jiný přítel nenechal kámen na kameni, když se drze vyhrabal u australské tenisové hvězdy na Instagramu.Kyrgios bědoval melbournským vedrem během Australian Open, když na Instagram zveřejnil svoji fotku. Andy Murray však měl jiné představy.Bratři #Kingin

Příspěvek sdílený uživatelem Mikuláše (@k1ngkyrg1os) 22. ledna 2018 v 23:59 PSTV případě, že jste nevěděli ...

Australian Open odstartovalo od 10. ledna 2018 a bude pokračovat až do 28. dne v měsíci. Je smutné, že tenisoví fanoušci však letos nebudou svědky Andyho Murraye ve formě.Bývalá světová jednička a pětinásobná finalistka Australian Open musela kvůli dlouhodobému zranění kyčle zavolat a odstoupit z 2018 Open. Tenisová hvězda se nyní zotavuje po operaci a je vidět, jak svůj čas využívá na sociálních sítích.

jak udržet skóre pro tenis

Srdcem věci

Andy Murray a Nick Kyrgios spolu vždy sdíleli dobrý vztah, přičemž jejich pouto se zjevně dostalo do popředí způsobem, jakým na sebe oba navzájem kopou. Poté, co byl Murray viděn trollovat Kyrgiose za jeho nedávný příspěvek, byli fanoušci Instagramu ve smíchu.Australská hvězda zveřejnila svůj bez trička se psem, jak leží na gauči. Murrayův komentář využívající příležitost trollovat Nicka zněl: „Polštář strategicky umístěn tak, aby zakryl střevo?“Zadejte titulek

Andy Murray našel jedinečný způsob trollování Kyrgios

Tento trendový příspěvek a Murrayův veselý komentář nechali fanoušky na rozkolech a také ukázali pouto, které oba sdílejí. Australská hvězda prokázala obrovskou podporu svému uzdravujícímu se příteli, který se nemohl zúčastnit prvního letošního grandslamu.

Co bude dál?

Díky tomu, že fanoušci získali přehled o neustálých trollech na stránkách Instagramu toho druhého, vypadá to, že od těchto dvou tenisových hvězd je na cestě mnoho dalších komentářů.

opěrná ortéza na tenisový loket

Autorský záběr

Navzdory soupeření na hřišti, do kterého se zapojují všichni sportovci a ženy, je vždy osvěžující vidět další stránku svazků, které sdílejí mimo hřiště, díky sociálním médiím.

Populární Problémy

Top 10 programů Florida a Michigan se setkávají v Peach Bowl 2018 v sobotu odpoledne. Zde je návod, jak sledovat hru bez kabelu.

Jak posílit ramena doma. Nemusíte dělat žádné těžké zvedání nebo chodit do posilovny, jen abyste posílili ramenní svaly a zlepšili rozsah pohybu. Silná ramena jsou nezbytná, pokud chcete dělat jakýkoli jiný druh ...

Novak Djokovic porazil v neděli ve finále Wimbledonu Matteo Berrettiniho, aby zpečetil svůj 20. grandslamový titul. S výhrou Srb remizoval s Rogerem Federerem a Rafaelem Nadalem na 20 Majors.

Dominic Thiem utratil 11,1 milionu dolarů z prize money a dohod o schválení. Roger Federer je nejlépe placeným tenistou na světě, za ním následují Novak Djokovič a Rafa Nadal.

Chcete vylepšit hod? Zjistěte vše, co potřebujete k dokonalému hodu tenisovou hrou, včetně techniky, umístění, výšky, tipů, cvičení a dalších!