Australian Open 2019: Simona Halep vs Venus Williams: Kde sledovat a podrobnosti živého přenosu

Simona HalepováJedním ze zápasů, které je třeba sledovat 6. den Australian Open 2019, je souboj třetího kola mezi bývalou dvojkou Venus Williamsovou a světovou jedničkou Simonou Halepovou. Oba okusili grandslamovou slávu a byli na vrcholu světového žebříčku, takže tento zápas bude rozhodně cynosurem všech očí.

Jejich těsný vzájemný rekord naznačuje, že se jedná o velmi zajímavé utkání. Venus má nad Rumunkou náskok 3: 2, ale od roku 2013 nedokázala vyhrát zápas. Halepová od té doby vyhrála na antuce i na tvrdém hřišti.Rivalita se zjevně ubírala cestou současného světa č. 1 od té doby, co si přišla na své. Halep je nyní zralejší a moudřejší hráčkou, než byla v raných fázích svého soupeření se sedminásobným grandslamovým vítězem.

Poté, co Halep v loňském roce definitivně ukončila sucho v Major Trophy v Paříži, nyní opravdu ví, kdy zvýšit svou úroveň - něco, co v prvním kole před Kaia Kanepi předvedla v hojnosti. Bez kouče, jak by teď mohla být, nezapomněla, co ji naučil její bývalý trenér Darren Cahill.

A to jí spolu s vlastními instinkty pomohlo projít testem i v dalším kole, když musela bojovat o další tři sady, aby získala vítězství.Je zajímavé, že i Venus potřebovala tři sady, aby si připsala vítězství v každém ze svých prvních dvou kol. Venuše i Simona jsou tedy vytrvalé v boji a byly by připraveny dát v tomto střetu všechno.

Dokud a dokud nebude 38letá Venuše schopna najít své ohnivé údery a omezit své chyby, měla by být Halepová, o 11 let mladší a s lepší obranou, považována za oblíbenou.

Zde je vše, co potřebujete o zápase vědět:

Zápas: (1) Simona Halepová vs. Venus WilliamsováDatum: 19. 01. 2019.

Kolo: Třetí

Čas: Ne dříve než v 19:00 AEDT nebo 13:30 IST; je to první zápas v Margaret Court Arena ve večerním zasedání.

Kde sledovat podrobnosti:

Indie: Zápasy budou živě předváděny v televizi na Sony SIX, Sony SIX HD, Sony Ten 2 a Sony Ten 2 HD. Zápasy lze také živě streamovat na SonyLiv.

POUŽITÍ: ESPN2 a Tennis Channel.

zlepšit svou tenisovou hru

Austrálie: Kanál 9 - Wide World of Sports, 9Gem a 9Now.

Evropa: Televizní kanál Eurosport a živá streamovací služba Eurosport Player

Všechny zápasy lze také streamovat živě na oficiálním webu Australian Open webová stránka .


Následovat Sportskeeda pro nejnovější zprávy, aktualizace, plán a výsledky z Australian Open 2019

Populární Problémy

Jak hrát jako liška v Super Smash Brothers Melee. Pokud chcete rychlou a všestrannou postavu, Fox je postava pro vás. Fox je široce považován za nejlepší postavu ve hře díky své úžasné kombinační schopnosti, rychlé a silné ...

Western Union je služba pro přenos peněz a zpráv se sídlem mimo Spojené státy, s agenty po celém světě. Každý, kdo má zájem stát se novým agentem, se musí přihlásit a být přijat prostřednictvím sídla společnosti Western Union ....

Jak hodit baseball dál. Správná mechanika házení je nejdůležitějším prvkem, pokud jde o to, jak tvrdě nebo daleko můžete hodit baseball. Předním loketem mířte na cíl, vyhazovací loket mějte ohnutý na 90 stupňů ...

Zde je návod, jak můžete online sérii 9 seriálu „American Horror Story“ s názvem „Dáma v bílém“ online bez kabelu.

Zahájení kariéry copywritera na volné noze je nejen možné, ale také ziskové. Zde je několik kroků, které vám pomohou začít. Šířit slovo. Začněte říkat všem svým přátelům a příbuzným o vaší změně kariéry, abyste se dostali ke slovu. Ony...