Australian Open 2021: Alexander Zverev vs Dusan Lajovic náhled, souboj a předpověď

Alexandr Zverev

Alexandr ZverevPodrobnosti zápasu

Svítidlo : Alexander Zverev vs Dušan Lajovicdatum : 14. února 2021Turnaj : Australian Open 2021

Kolo : Čtvrté kolo (16. kolo)sling tv pro xbox 360

Místo : Melbourne, AustrálieKategorie : Grand Slam

správná velikost tenisové rukojeti

Povrch : Venkovní hardcourtOdměna : 80 000 000 AUDŽivé televizní vysílání : USA - ESPN / Tenisový kanál | Spojené království - Eurosport 1 | Indie - Sony Six

Alexander Zverev vs Dusan Lajovic náhled

Dušan Lajovic hraje bekhend

Dušan Lajovic hraje bekhend

aplikace disney plus samsung tv

Světová jednotka č. 7 Alexander Zverev se bude snažit pokračovat ve svém vynikajícím startu do sezóny, když se v neděli ujme 23. nasazeného Dušana Lajoviče o postup do čtvrtfinále Australian Open.

Zverev musel ve svém úvodním zápase proti americkému Marcosu Gironovi hlouběji vyhrát. Ale jak se turnaj vyvíjel, zlepšil se a zaznamenal vítězství ve dvou setech nad USA Maxime Cressy a Francií Adrianem Mannarinem ve druhém a třetím kole.

Němec prošel druhým týdnem Australian Open teprve potřetí v kariéře. Loni dosáhl semifinále a v roce 2019 čtvrtého kola, kde ho rozčílil Miloš Raonic.

Srb Dusan Lajovic mezitím poprvé od French Open 2014 dosáhl čtvrtého kola grandslamu.

Lajovic byl na sérii sedmi zápasů porážek přicházejících do Melbourne, protože od svého prvního kola na French Open 2020 nevyhrál ani jeden zápas. Srb ale své jmění otočil tvrdě vybojovanou výhrou pěti setů nad Ukrajincem Sergijem Stakhovským v prvním kole Australian Open.

V dalších dvou zápasech pak porazil Alexandra Bublika a Pedra Martineze, aby potvrdil své místo ve druhém týdnu turnaje.

Alexander Zverev vs Dusan Lajovic proti sobě

Dušan Lajovic a Alexander Zverev po zápase na French Open 2018

Dušan Lajovic a Alexander Zverev po zápase na French Open 2018

Alexander Zverev vede Dusana Lajoviče 2: 0 v jejich vzájemném souboji. Obě setkání dvojice se uskutečnila na French Open, v letech 2018 a 2019. A v obou těchto zápasech se Zverev stal vítězem pětisetového thrilleru.

trénink tenisového podání

Predikce Alexandra Zvereva vs Dušana Lajoviče

Alexander Zverev slouží na Australian Open 2021

Alexander Zverev slouží na Australian Open 2021

Alexander Zverev měl během svého zápasu proti Adrianovi Mannarinovi pod sluncem úplnou kontrolu. 6'6 'Němec odstřelil 19 es a 35 vítězů za Mannarinem, což bylo jeho zatím nejlepší letošní vystoupení na Open.

Poté, co Zverev před několika měsíci skončil na US Open, bude se v Melbourne snažit jít ještě o krok dále.

Dušan Lajovic nemá úplně stejnou palebnou sílu jako Alexander Zverev. Srb je ale solidní od základní linie a má technicky dobrý jednoruční bekhend.

Lajovic bude muset být pro zpáteční hry proaktivní a pokusit se vzít míč brzy, aby narušil německý rytmus. V jejich předchozích setkáních to byla Zverevova pasivita, která umožnila Lajovicovi zůstat na hladině a Srb bude doufat, že se stejný vzorec bude opakovat i v Melbourne.

popruh na zánět šlach

„Nový“ Zverev je ale mentálně silnější než verze 2019 a nebojí se zmáčknout spoušť, když se mu naskytne příležitost. V neděli by měl s výhrou přijít znovu, pokud Lajovic nepřinese na stůl něco zvláštního.

Předpověď : Alexander Zverev vyhrát ve dvou setech.

Populární Problémy

Po mokrém a chladném stintu v září loňského roku kvůli vypuknutí COVID-19 se Roland Garros vrací do svého původního okna v roce 2021.

Zde je návod, jak můžete sledovat show A & E „Extreme Unboxing“ online, pokud nemáte kabel.

Mapy jsou po tisíciletí součástí lidské kultury. Ať už jde o zobrazení detailů terénu v rámci přípravy na invazi, vykreslování obchodních cest přes oceány, nebo dokonce o to, jak se dostat z jedné stanice na druhou, mapy lze použít pro mnoho ...

Vysoký krevní tlak (HBP) může být pro mnoho lidí důvodem k obavám. Existuje několik příznaků vysokého (nebo nízkého) krevního tlaku, dokud se problém nestane vážným, takže je důležité pravidelně kontrolovat krevní tlak. Tohle je...