Rafael Nadal se stahuje z Toronto Masters kvůli zranění levé nohy

Rafael Nadal odstoupil z Canadian Open

Rafael Nadal odstoupil z Canadian Open

cíl tenisových sukní

Dvojnásobný obhájce titulu Rafael Nadal nedostane v Kanadě příležitost udělat z toho tři po sobě jdoucí tituly. Španěl byl v úterý nucen vystoupit z National Bank Open (známější jako Toronto Masters) kvůli tíživému problému s levou nohou.

Tennis Canada poprvé vydala a prohlášení na jejich webových stránkách ohlášení Nadalova odstoupení. Poté následovaly podrobné komentáře od samotného muže, které vysvětlovaly okolnosti vedoucí k rozhodnutí.

Jako důvod svého odstoupení Rafael Nadal uvedl zranění levé nohy. Problém s nohou ve skutečnosti má obtěžoval ho od jeho prohry s Novakem Djokovičem v semifinále Roland Garros.

'Jak lidé vědí, mám tento problém několik měsíců,' řekl Nadal. 'Ano, to samozřejmě není šťastná situace po všech těch úspěších, kterých jsem zde v Kanadě dosáhl, a nemůžu letos hrát poté, co jsem rok vynechal.'

Rafael Nadal je pětinásobným šampiónem na Canadian Open a znělo pochopitelně naštvaně, že promarnil příležitost k rekordní šesté koruně. Rychle však vysvětlil, že právě teď potřebuje poslouchat své tělo, než připustil, že plný rozsah problému bude znám až po zhodnocení nohy v příštích několika dnech.

'Dnes si s touto bolestí nedokážu užít a opravdu nevěřím, že mám šanci bojovat za věci, za které opravdu potřebuji bojovat,' řekl Nadal. 'Pravděpodobně v příštích několika dnech budeme vědět víc.'

Organizátoři také oznámili, že Rafaela Nadala při losování nahradí jeho krajan, šťastný poražený Feliciano Lopez.

Rafael Nadal sdílí video zprávu pro fanoušky, objevují se pochybnosti o jeho účasti na US Open

Krátce poté, co byl výběr Rafaela Nadala z National Bank Open zveřejněn, zveřejnil dvacetinásobný vítěz Major video zprávu na twitteru turnaje.

Nadal v krátkém klipu vysvětlil, že má nohu 'není na to připraven (soutěžit)', než se omluvil fanouškům, kteří ho přišli vidět hrát v Torontu.

V samostatném bleskovém rozhovoru s webem turnaje Rafael Nadal tvrdil, že ho jeho levá noha během zápasu ve druhém kole ve Washingtonu „trápila“ na hřišti. Španěl dále vysvětlil, že očekával, že se problém časem zlepší, ale že po jeho příchodu do Kanady vykazoval jen velmi malé známky zlepšení.

'Lidé, kteří sledují tenis, sledovali televizi, trpěl jsem, zvláště v tom prvním zápase (ve Washingtonu),' řekl Nadal. 'A také jsem trpěl praktikami, ale vždy očekáváte zlepšení nebo doufáte ve zlepšení, a proto jsem přišel.'
„A toto zlepšení se nestalo, ne? Takže opravdu věřím, že nejsem schopen soutěžit na úrovni, kterou potřebuji, protože noha mi nedovoluje pohybovat se tak, jak potřebuji, “dodal.

Rafael Nadal měl ve čtvrtek hrát jihoafrického Lloyda Harrise, jeho washingtonského dobyvatele. Podle novináře vysílaného na National Bank Open se ale světová jednička 4 nyní vrátí do Španělska k léčbě.

Pokud se má věřit slovům tohoto novináře, pak by mohla být pochybnost o účasti Rafaela Nadala na příštím týdnu Cincinnati Masters a také na US Open. Fanoušci po celém světě budou doufat, že Španěl bude včas připraven na poslední Major roku, kde je čtyřnásobným bývalým šampionem.

Populární Problémy

Sriram Balaji Chennai, 23. března (IANS) Druhý nasazený N. Sriram Balaji zvítězil pohodlně ve dvou setech nad Matiasem Castrem z Argentiny 6-3, 6-3 t.

Jak testovat Parkinsonovu chorobu. Parkinsonova nemoc (PD) je progresivní neurodegenerativní porucha postihující motorické i nemotorické schopnosti. Postihuje 1% osob starších 60 let. John D. GAZEWOOD, MD, MSPH, D. ROXANNE ...

Jak se bavit se svým psem venku. Hraní venku se svým psem může být spousta zábavy a zároveň poskytnout vašemu psovi (a sobě) nějaké cvičení. Psi budou přirozeně běhat a hrát si, když jsou venku, ale můžete to zvládnout dokonce ...

Jak se starat o ledviny. Ledviny jsou životně důležité orgány v našem těle. Jsou zodpovědné za filtrování odpadu ve vaší krvi a jeho vylučování močí. Ledviny také pomáhají regulovat tekutinovou rovnováhu vašeho těla, elektrolyty, ...

3. sezóna seriálu Idris Elba 'In The Long Run' má premiéru v neděli na Starz. Pokud ale nemáte kabel, můžete jej sledovat online.

Zjistěte, jak sledovat 3. sérii seriálu Love & Hip Hop Miami, pokud nemáte kabel nebo přístup k televizi.