Přímý přenos Suns vs Warriors: Jak se dívat online bez kabelu

GettyPokud je hra Suns vs Warriors na vašem trhu, můžete sledovat živý přenos prostřednictvím FuboTV nebo Hulu s živou televizí . Pokud je mimo váš trh, můžete sledovat živý přenos prostřednictvím Amazon Prime nebo NBA.com . Více podrobností naleznete níže.


Golden State Warriors bude ve středu hostit Phoenix Suns v Chase Center.Začátek hry je naplánován na 22:30. ET. Zde je návod, jak sledovat živý přenos Suns vs Warriors na počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení, přičemž možnosti závisí na tom, zda je hra na vašem trhu:

Pokud je hra na vašem trhu

Hra bude vysílána lokálně buď na Fox Sports Arizona (Suns market) nebo NBC Sports Bay Area (Warriors market). Pokud nemáte kabel, můžete některý z těchto kanálů sledovat online online prostřednictvím jedné z následujících kabelových bezplatných služeb streamování živého televizního vysílání:

Fanoušci ve Phoenixu, San Francisku/Oaklandu a na dalších místních trzích: FuboTVPro ty, kteří žijí na místních trzích, patří Fox Sports Arizona a NBC Sports Bay Area Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Suns vs Warriors na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

loketní ortéza předloktí

Pokud hru nemůžete sledovat naživo, přichází FuboTV s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat jakoukoli hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když to nezaznamenáte.Fanoušci ve Phoenixu, San Francisku/Oaklandu a na dalších místních trzích: Hulu s živou televizí

Pro ty, kteří žijí na místních trzích, jsou Fox Sports Arizona a NBC Sports Bay Area součástí 60 plus živých televizních kanálů, které jsou součástí Hulu s živou televizí , který je také dodáván s obrovskou streamovací televizí a filmovou knihovnou Hulu na vyžádání.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Suns vs Warriors na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud hru nemůžete sledovat naživo, přichází Hulu With Live TV s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed reklamy.


Pokud je hra mimo váš trh

Kanál NBA League Pass Channel Amazon Prime

To je nakonec stejné jako běžné NBA League Pass (více informací o tom níže), ale toto je upřednostňovaná možnost, protože hry můžete sledovat spíše na digitálních platformách Amazonu než na NBA. Ten měl v minulosti problémy s uživatelskou zkušeností a ukládáním do vyrovnávací paměti.

Ať už máte Amazon Prime nebo spustíte bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžete sledovat každou hru NBA mimo trh, která není vysílána na národní úrovni prostřednictvím kanálu Amazon Prime NBA League Pass .

Můžeš zaregistrujte se zde na Amazon Prime i na kanálu NBA League Pass , a poté můžete sledovat živý přenos Suns vs Warriors a všechny hry mimo trh na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Amazon, nebo je můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilním s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

NBA League Pass

Opět je to většinou stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, přičemž velkou odlišností je, že budete sledovat spíše digitální platformy NBA než Amazon. Při registraci do League Pass prostřednictvím NBA.com existuje také několik různých cenových možností, jako je průkaz pro jeden tým, pro celý tým nebo pro celý tým a pro komerční použití.

Můžeš zaregistrujte se přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Suns vs Warriors a všechny hry mimo trh na vašem počítači prostřednictvím webových stránek NBA, nebo je můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné kompatibilní zařízení prostřednictvím aplikace NBA.

jak čistit bílé plátěné tenisové boty

Náhled Suns vs Warriors

Warriors, kteří se vydali na pátý po sobě jdoucí výlet do finále NBA, zahájili sezónu ztrátami back-to-back. V pondělí si polepšili na 1–2, což je nejlepší výsledek z New Orleans Pelicans 134–123 na silnici.

Byl tu stupeň intenzity, na který jsme se dnes večer dostali, úroveň energie, které jsme první dva zápasy neviděli, řekl hlavní trenér Steve Kerr. NBC Sports Bay Area .

Útočník válečníků Draymond Green získal 33 bodů za 17 doskoků a 10 asistencí za 33. triple-double své kariéry (včetně play-off).

Prvních pár nocí jsme nesoutěžili na úrovni, abychom byli ve hře NBA, řekl Green, podle NBC Sports Bay Area. Kluci dostali dost a vyšli ven a hráli s nějakou energií a výsledek byl pro nás jiný.

Dodal: V prvních dvou hrách jsem nenastavil dobré tempo. Máme spoustu mladých kluků a ty je musíš… vést, a to může jít jakkoli. Prvních pár her jsem je vedl špatnou cestou a musím být lepší. Dnes v noci jsem byl lepší.

Golden State odevzdal v průměru 128 bodů na zápas, což je druhá nejhorší známka v lize; Pelikáni vzdali 128,3 bodu za soutěž.

Vím, že tento tým má co zlepšovat, a plánujeme to udělat, řekl Green, podle NBC Sports Bay Area. Ale právě teď nejsme moc dobrý tým. To je prostě fakt věci.

Pravděpodobně máme sedm kluků s méně než tříletou praxí. Získání zkušeností těch chlapů pod pásem (je zásadní) a jako vedoucí tohoto týmu se je snažíme každý večer přinášet a dávat jim něco, co mohou následovat. A vyhrajeme pár her.

někdo hraje tenis

V pondělí Suns vyrazili pozdě, když prohráli s Utah Jazz 96-95 a v tomto roce klesli na 2-2.

Pokládka Devina Bookera postavila Slunce do šesti a do Utahu zbývalo 5:18. Když se rýsovalo prodloužení, vytáhl Jazzový strážce Donovan Mitchell střelecký faul na Bookera, zbývalo 0,4 sekundy, trefil první volný hod o vedení a další zmeškal, než došlo k výpadu Suns.

Booker, strážce pátého ročníku, vedl Phoenix s 21 body za střelbu 9 z 16. Bodový strážce Ricky Rubio chytil 10 desek a připsal si 8 asistencí, oba týmové maxima, aby získal 10 bodů.

Líbí se mi, jak se v těžkých chvílích scházíme a hrajeme s vášní, řekl Rubio Associated Press . Jediným rozdílem v tom, že se nedostanete do play -off nebo do něj, je vyhrát tyto druhy her. Vím, že jsme mladí, učíme se, ale musíme se zavřít.


Populární Problémy

Jak zapadnout při návštěvě Londýna. Londýn je jedním z nejvíce, ne -li nejvíce vzrušujících a kulturně rozmanitých měst na planetě. Je to hlavní město Anglie i Velké Británie a je jedním z nejnavštěvovanějších měst v ...

Jak hrát Scramball. Scramball je hra jako dodgeball, jen tam nejsou žádné týmy. Je to každý sám za sebe. Stará pravidla hry říkají, že máte 6 hráčů a 6 náramků (kdo má všechny náramky, vyhrává). Ale toto...

Indický nejvyšší hráč Prajnesh Gunneswaran převezme Němce Yannicka Madena, když otevírá svou nabídku na titul.

Jak zvýšit zrychlení. Pro sportovce ve všech sportech je rychlá a silná akcelerace klíčová, pokud chcete vyniknout. Pokud to se zvyšováním zrychlení myslíte vážně, začněte cvičením několik dní v týdnu. Můžete také stavět ...

Jak skenovat kódy Mii QR na přepínači Nintendo. Protože přepínač nemá kameru, tento wikiHow vám ukáže, jak pomocí 3DS nebo jiného systému Nintendo (jako Wii U) skenovat kódy Mii QR. K tomu budete také potřebovat figurku amiibo ...

Zde je návod, jak můžete sledovat dnešní epizodu seriálu '90 Day Fiancé: Before the 90 Days' online bez kabelu. Epizoda 4 s názvem „Baby Be Mine“ se vysílá ve 20 hodin. ET.