Přímý přenos UFC 243 Prelims: Jak se dívat onlineGetty

Hlavní PPV kartu UFC 243 si můžete koupit právě zde . Další informace o tom, jak sledovat přímý přenos přípravných zápasů, naleznete níže


Zápas welterové váhy mezi Jakem Matthewsem a Rostem Akmanem bude sloužit jako finále přípravných bojů na UFC 243 v australském Melbourne.

raketa ve třech osobách

Počáteční přípravy (18:15 ET) bude výhradně na ESPN+ , zatímco druhá předběžná karta (20:00 ET) bude na ESPN2. Zde je návod, jak sledovat živý přenos všech předběžných bojů online:

Jak sledovat online předkola UFC 243 online

ESPN+

Počáteční přípravné zápasy nebudou na běžné kabelové televizi nikde v USA, ale můžete sledujte živý přenos těchto bojů na ESPN+ , služba digitálního streamování od ESPN, která zahrnuje živé UFC, rozsáhlou knihovnu UFC na vyžádání, mnoho dalších živých sportů, všechny dokumenty 30 za 30 a další exkluzivní obsah za pouhých 4,99 $ měsíčně.

Whittaker vs. Adesanya a hlavní PPV kartu UFC 243 lze navíc objednat pouze prostřednictvím ESPN+. Pokud tedy plánujete sledovat rané přípravy a hlavní karta, můžete si zakoupit roční předplatné ESPN+ a UFC 243 PPV za speciální cenu balíčku 79,98 USD . Při nákupu samostatně je to obvykle 109,99 $.

Pokud chcete sledovat pouze úvodní přípravy, Můžete se zaregistrovat na ESPN+ právě zde , a poté můžete sledovat živý přenos raných příprav na svém počítači přes ESPN.com, nebo na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Jak sledovat druhou předběžnou kartu UFC 243 online

Druhá předběžná karta bude vysílána na ESPN2, ale pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ESPN na vašem počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání:

Hulu s živou televizí

Hulu With Live TV je dodáván s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů a filmů na vyžádání a Více než 60 živých televizních kanálů, včetně ESPN2.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos bojů na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Sling TV

Balíček Sling Orange od Sling TV je dodáván s 25 a více živými televizními kanály, včetně ESPN2.

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi Sling TV , a poté můžete sledovat živý přenos bojů na svém počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů pro Sling TV.

Pokud nemůžete sledovat živě, cloud DVR je k dispozici jako doplněk.

YouTube TV

YouTube TV je dodávána s více než 70 živými televizními kanály, včetně ESPN2.

Můžete se zaregistrovat na YouTube TV přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos bojů na svém počítači prostřednictvím webové stránky YouTube nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím YouTube aplikace. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů YouTube TV.

Pokud nemůžete sledovat živý přenos, YouTube TV je dodáván s DVR.


Náhled UFC 243 Prelims

Pro Akmana to bude druhý boj s propagací a první s plným táborem na přípravu. Při svém debutu v UFC vystoupil o týden před UFC Fight Night 153, aby nahradil Bartosze Fabinského proti Sergeji Khandozhkovi, který po třech kolech vyhrál jednomyslným rozhodnutím.

Sedmadvacetiletý Švéd před příchodem do UFC vedl 6: 0 jako profík, s pěti knockouty a podáním.

Chci dokončit své boje, zejména jako profík, protože je důležité mít vzrušující bojový styl, abychom se mohli živit MMA, řekl Akman před svým prvním profesionálním bojem v dubnu 2017, podle IMMAF.com . Začnu teď srážet lidi dolů.

Matthews vstupuje do zápasu s rekordem 14-4 jako profesionál a se skóre 7-4 v UFC.

Pětadvacetiletý Australan naposledy utrhl sérii vítězných zápasů na tři zápasy, podlehl anakondovému tlumivku Anthonyho Rocca Martina na UFC Fight Night 142 v Adelaide.

Myslím si, že je to dobrý boj, jen se dostat zpět na trať, dostat se zpět do kolony vítězů, řekl Matthews o svém setkání s Akmanem, podle UFC.com . Je v UFC z nějakého důvodu, je to tvrdý chlap. Je to kalibr člověka, se kterým jsem předtím bojoval? Ne. Ale když to říkám, jdu tam, jako bych bojoval s mistrem světa, jako vždycky. Takže pro mě je to nejtvrdší chlap na světě. Je to dobrý boj, mentálně. Pokud by přivedli známého muže, nervy by se mohly trochu zvýšit. Cílem je dosáhnout pěkného a rychlého zakončení. Uveďte prohlášení, že jsem stále tady, stále aktivní a stále získávám vítězství.

tenisová raketa pro 4leté

Dodal: Je těžké nebýt ještě napumpovanější, když na vás křičí šedesát tisíc tisíc Australanů-a všichni budou křičet na mě-je těžké k tomu nemotivovat.

Hlavní karta (22:00 ET na PPV)

Robert Whittaker (vítěz) vs. Israel Adesanya (prozatímní šampion), střední váha

Al Iaquinta vs. Dan Hooker, lehký

Tai Tuivasa vs. Sergey Spivac, těžká váha

Luke Jumeau vs. Dhiego Lima, welterová váha

Justin Tafa vs. Yorgan de Castro, těžká váha

Předběžná karta (20:00 ET na ESPN2)

Jake Matthews vs. Rostem Akman, welterová váha

Callan Potter vs. Maki Pitolo, welterová váha

Jamie Mullarkey vs. Brad Riddell, lehký

Megan Anderson vs. Zairh Fairn dos Santos, ženská muší váha

Brzy předběžná karta (18:45 ET na UFC Fight Pass)

Nadia Kassem vs. Ji Yeon Kim, dámská muší váha

Khalid Taha vs. Bruno Silva, bantamová váha


Populární Problémy

Hraniční porucha osobnosti (BPD) je typ poruchy osobnosti definovaný Diagnostickým a statistickým manuálem duševních poruch (DSM-5) jako vzor nestability v osobních vztazích a sebeobrazu. Lidé s BPD mají ...

Jak hrát paddleball. Paddleball je zábavná halová pádlová hra, která je podobná raketbalu. Cílem hry je trefit míč pádlem, aby se odrazilo od zdi a vrátilo se na hřiště. Jakmile se naučíte pravidla a získáte ...

Jak na High Five. Jaký lepší způsob, jak vyjádřit svou radost, než bouchnout dlaní rychlostí machu do kamarádovy? Výsledná hromová klapka slouží nejen jako oslava vaší vlastní slávy, ale také jako kakofonický varovný výbuch každému ...

Plechový dort můžete krájet jakýmkoli způsobem. Získání perfektně velkých plátků dortů je však jiný příběh. Chcete -li nakrájet listový dort na úhledné, rovnoměrné kousky, vyžaduje to trochu přípravy. Budete potřebovat znát velikost dortu ...

Zde je návod, jak sledovat dnešní fotbalové utkání Austin Peay vs Pittsburgh v přímém přenosu online zdarma, pokud nemáte kabel.

Jak upravit zájmy na Facebooku. Tento wikiHow vás naučí, jak přidat a odebrat zájmy z vašeho profilu na Facebooku. Vaše „zájmy“ na Facebooku jsou stránky, které se vám líbí. Může se vám líbit více stránek, které můžete přidat ke svým zájmům na Facebooku, ...