Přímý přenos Seahawks vs Vikingové: Jak se dívat online bez kabeluGetty Seattle Seahawks se v pondělí večer utkají s Minnesota Vikings.

Dva z nejlepších týmů NFC se chystají bojovat v pondělí večer fotbal, protože Seattle Seahawks (9-2) hostí Minnesota Vikings (8-3).

Začátek hry je naplánován na 20:15. ET a bude vysílán na ESPN. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují ESPN.

Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verzi

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos Seahawks vs Vikingů na svém počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí přihlašovacích údajů AT&T TV Now.

části tenisové obuvi

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký kanálový balíček si vyberete - je dodáván s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

ESPN je jeden z více než 60 živých televizních kanálů zahrnutých v Hulu With Live TV , který je také dodáván s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů a filmů na vyžádání společnosti Hulu.

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s Live TV, můžete sledovat živý přenos Seahawks vs Vikingů na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

zábal paže na tenisový loket

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Sling TV

ESPN je jedním z více než 30 živých televizních kanálů, které jsou součástí balíčku Sling Orange Sling TV.

Získejte Sling TV

kolik bodů vyhrát badminton

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat živý přenos Seahawks vs Vikingů na svém počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu , Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů pro Sling TV.

Pokud nemůžete sledovat živě, cloud DVR je k dispozici jako doplněk.


Náhled Seahawks vs Vikingové

Místo v hlavním vysílacím čase v pondělí večer se zdá být vhodným místem pro Seahawks a Vikingy k bitvě ve hře s významnými důsledky pro play-off.

Oba týmy bojují o přední místa ve své divizi a ucházejí se o celkové nejlepší umístění v NFC.

Je to obrovská hra pro nás oba. Známe sázky. Sázky zná každý, řekl novinářům linebacker Vikingů Eric Kendricks. Pondělní noc to v Seattlu trochu zvětšuje. Ale myslím, že pro takovéto okamžiky musíš žít, víš, co tím myslím?

S výhrou by Seahawks vyskočili na místo č. 2 v NFC a skočili 49ers na místo č. 5. San Francisco tento týden prohrálo s Havrany. Svatí se dostali na 1. místo díky vítězství Seahawks 22. září.

Seahawks by také vyhráli nad Vikingy a vyskočili na místo číslo 2 v NFC. Tři ze čtyř posledních zápasů v Seattlu nastoupily proti divizním nepřátelům.

Čeká nás úžasný rozvrh, výzvy a to vše, řekl trenér Seattlu Pete Carroll. Budeme muset hrát opravdu dobře. Myslím si však, že nás to vede k našemu nejlepšímu fotbalu, který je stále před námi.

tenisová raketa pro 8 let

Seahawks konečně viděli odpočinkovou hru z běhu Rashaada Pennyho, který se vydal na kariéru 129 yardů při vítězství 17: 9 nad Eagles a zajistil hru 58-yardovým během TD. Penny byl výběrem prvního kola Seahawks v roce 2018, ale Chris Carson nesl většinu zátěže od svého příjezdu.

Rashaad si vedl skvěle. Jsem z toho opravdu nadšený, řekl Carroll. Potřebujeme jeho výbušnost. Ukazuje se dál. Měl skutečný domácí styl hry. Musíme mu dát šanci, aby nám to přinesl.

Vikingové jdou na rozloučenou, ale to nemusí být dobré. Minnesota je 2–7 za posledních devět sezón, které přicházejí z přestávky.

Dopřejte svému tělu odpočinek, odpočiňte své mysli. Myslím, že to přišlo v pravý čas, řekl linebacker Anthony Barr. Doufejme, že se nám pár chlapů vrátí zdraví a budeme silní v této poslední pětizápasové snaze, kterou máme.

Vikingové naposledy zaznamenali obrovský návrat, když použili 20 bodů čtvrtého čtvrtletí na omráčení Broncosu 27-23.

Seahawks jsou oblíbenci tříbodových domácích. Celková částka je stanovena na 42,5.


Populární Problémy

Analýza největších tenistů moderní doby.

Jste na Manhattanu a potřebujete chytit letadlo z letiště Newark (oficiálně známé jako Newark-Liberty International Airport nebo EWR) v New Jersey. Existuje mnoho způsobů, jak toto dojíždění uskutečnit, i když některé jsou pohodlnější než ...

Pohled na to, jak Roger Federer dokázal nemožné, a nakonec sundal svého nemesis Rafaela Nadala.

Jak nosit potítko. Potítka absorbují pot, což vám pomůže zůstat v pohodě a suchu při cvičení. Nejběžnějším druhem jsou potítka na zápěstí a potítka na hlavu. Potítka na zápěstí mohou zabránit nehodám způsobeným hladkými rukama a hlavou ...

V neděli Rafael Nadal vyjádřil naději, že se dlouholetý rival a přítel Roger Federer brzy vrátí na turné. Nadal postoupil do čtvrtfinále French Open, kde se v úterý setká s talentovaným mladíkem Jannikem Sinnerem.

Falcons a Packers se setkají v pondělí večer ve fotbale ve 4. týdnu. Zde je návod, jak sledovat hru, pokud nemáte kabel.