Montpellier 2021: Ugo Humbert vs Tallon Griekspoor náhled, head-to-head & prediction | Otevřete Sud de France

Ugo Humbert

Ugo Humbert

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : Ugo Humbert vs Tallon Griekspoor

Datum: 24. února 2021

Turnaj : Otevřete Sud de France 2021

Kolo : Druhé kolo (16. kolo)

Místo: Jižní Francie Arena, Montpellier

Kategorie: ATP 250

bandita pro tenisový loket

Povrch : Indoor hardcourt

Odměna: 262 170 EUR

Načasování zápasu: Cca. 15:00 místního času, 19:30 IST

Živé televizní vysílání : USA - ESPN / Tenisový kanál


Ugo Humbert vs Tallon Griekspoor náhled

Ugo Humbert rychle překonal zklamání z předčasného výjezdu na Australian Open, když ve svém úvodním zápase na Open Sud de France 2021 zaznamenal vítězství ve dvou setech.

Humbertem, čtvrtým týmem letošního turnaje, je nizozemský kvalifikant Tallon Griekspoor. Griekspoor vytáhl amerického Marcose Girona v těsném třísetovém zápase.

Tallon Griekspoor (L)

Tallon Griekspoor (L)

Griekspoor absolvoval seniorský debut v roce 2015, ale převážně závodil na úrovních Challenger a Futures, kde má celkem 17 kariérních finále. Holanďan má na úrovni ATP bilanci ztrát 2: 9, ale je to pozoruhodná statistika, protože jeho dvě vítězství byla nad 10 nejlepšími hráči Stan Wawrinka a Karen Khachanov.

Pro někoho, kdo se dostal do hlavního tahu akce ATP pouze na půl tuctu příležitostí, to připadá jako docela anomálie. Je to však také důkazem toho, jak nebezpečný může být Griekspoor, když hraje.

Ugo Humbert vs Tallon Griekspoor hlava-nehlava

Ugo Humbert má na svém kontě dva tituly harcourts.

Ugo Humbert má na svém kontě dva tituly harcourts.

ortéza na ošetření tenisových loktů

Ugo Humbert a Tallon Griekspoor se na turné nikdy předtím nezkřížili, takže jejich současný souboj stojí na mrtvém bodě 0: 0.

Predikce Ugo Humbert vs Tallon Griekspoor

Ugo Humbert se do této soutěže přihlásí jako favorit, vzhledem k nesmírně rozdílné úrovni zkušeností mezi těmito dvěma hráči. Francouz už ve své mladé kariéře nashromáždil několik titulů a je viděn jako uchazeč o titul také v Montpellier.

Humbert rád hraje ve vnitřních podmínkách, což jen pomáhá posílit jeho hru s velkým úderem. Jeho čísla na první podání vypadala v prvním kole ostře a ve středu bude hledat opakování téhož.

Pro Tallon Griekspoor je to docela neznámé území. V minulosti vzal v raných fázích turné velké jména, ale ne vždy se mu podařilo udržet svou hybnost po delší dobu.

Griekspoor bude muset najít způsob, jak zůstat pozitivní po celý zápas a pokusit se vynutit si jeden nebo dva tiebreaky, kde by i mírné uvolnění mohlo vést k posunu hybnosti. Griekspoor by mohl nakonec položit pár otázek svému oblíbenějšímu soupeři, ale Humbert se pravděpodobně stále dokáže probojovat do osmičky.

Předpověď : Ugo Humbert vyhrát ve dvou setech.

Populární Problémy

Dívka je někdo, kdo z celého srdce přijímá její ženskost, aniž by obětoval její osobnost nebo sílu. Záleží jí na jejím chování, stylu a vzhledu, ale nikdy není sebestředná nebo zlá a je vždy sama sebou. Je...

Venuše čelí na středním soudu mladému uchazeči Ostapenkovi

Podívejte se, jak sledovat nový televizní pořad NBC The Enemy Within online prostřednictvím přímého přenosu.

Jak se zotavit z chronického stresu. Chronický stres je potenciálně závažný stav, který může časem způsobit další onemocnění, včetně hypertenze, srdečních nepravidelností, nespavosti a deprese. Pokud se setkáte s některými z těchto ...

Podíváme se na 5 nejlepších výher Ana Ivanovic, krádeže srdcí, bývalého světového ne. 1, který v roce 2016 odešel z profesionálního tenisu.

Jak provádět protahování hrudníku. Ať už jste hodně v posilovně nebo celý den sedíte shrbeni u stolu, bolest v hrudi může být bolestivá a dráždivá. Naštěstí existují způsoby, jak můžete zmírnit bolest a napětí tím, že uděláte pár ...