Přímý přenos Demokratické úmluvy: Sledujte pondělní DNC onlineGetty DNC

Demokratické národní shromáždění začíná dnes večer v pondělí 17. srpna. Poté DNC 2020 pokračuje v úterý večer, ve středu v noci a ve čtvrtek v noci. Poslední událost úmluvy se koná ve čtvrtek 20. srpna s projevem Joe Bidena. Přímý přenos z konvence můžete sledovat online přímo zde.


DNC živé přenosy

Níže naleznete oficiální přímý přenos z Demokratického národního shromáždění 1. den.

nejlepší středně pokročilá tenisová raketa


Hrát si

Demokratický národní sjezd: 1. den Nalaďte si v pondělí 17. srpna od 21 do 11 hodin východního času první noc Demokratického národního shromáždění 2020, kde uslyšíme mnoho Američanů, kteří povstávají, aby zvládli krize, kterým naše země čelí. Účinkují: bývalá první dáma Michelle Obama, senátor Bernie Sanders, senátorka Catherine Cortez Masto, guvernér Andrew Cuomo,… 2020-08-10T22: 48: 15Z

Pokud vám výše uvedený stream nefunguje, můžete také sledovat odkaz tady . Hlavní událost začíná ve 21 hodin. Východní (20:00 centrální/18:00 tichomořský.)

Níže můžete také sledovat španělštinu.Hrát si

Demokratický národní sjezd: 1. den V pondělí 17. srpna od 9:00 do 23:00 ET naladíte první noc Demokratického národního shromáždění 2020, kde uslyšíme mnoho Američanů, kteří povstávají a čelí krizi, že protíná naši zemi. Představení: bývalá první dáma Michelle Obama, ... 2020-08-10T23: 53: 34Z

Nebo přes ASL níže.Hrát si

[ASL] Demokratický národní sjezd: 1. den Nalaďte si 1. den Demokratického národního shromáždění 2020 od 21.00 do 11.00 ET 17. srpna, kdy oficiálně nominujeme Joe Bidena na příštího prezidenta USA. Sledujte, jak odpočítáváme do konvence: Facebook: facebook.com/DemConvention Twitter: twitter.com/DemConvention Instagram: instagram.com/demconvention Web: demconvention.com 2020-08-10T23: 11: 38Z

Pokud dáváte přednost sledování prostřednictvím pokrytí sítě, a ne přes oficiální kanál demokratů, níže pro vás máme více možností.

stream hry o trůny epizoda 4

Níže je stream PBS News Hour.Hrát si

SLEDUJTE ŽIVĚ: Plné demokratické národní shromáždění 2020 | DNC Night 1 | Speciální zpravodajství PBS NewsHour Připojte se k PBS NewsHour a získejte speciální zpravodajství z první noci Demokratického národního shromáždění. Začátek v 19 hodin ET, reportér politiky NewsHour Daniel Bush bude mluvit s korespondentkou NewsHour Lisou Desjardins o tom, co si demokraté myslí o premiéře; Mary Lahammer z Twin Cities PBS o tom, co voliči říkají v jejím státě;… 2020-08-13T13: 55: 10Z

Pokrytí C-SPAN je níže.Hrát si

Demokratické národní shromáždění (1. den) Mezi přednášející na první noc Demokratického národního shromáždění. cs.pn/31O57JI 2020-08-13T20: 47: 27Z

Konvence bude letos velmi odlišná. Všichni řečníci budou své projevy dávat spíše na dálku než na samotnou Úmluvu. Mnozí budou mluvit z domova a mnoho (ne -li všechny) projevy budou předem zaznamenány. Letos to tedy bude úplně jiný zážitek.

Můžete také vidět některé streamované reakce demokratických delegátů, kteří dnes večer sledují projevy, aby měli jiný pocit.

Úmluva měla být v Milwaukee, ale pandemie koronaviru docela změnila plány. Kotva je stále ve Wisconsin Center, Informovala o tom ABC News , ale delegáti a řečníci tam necestovali. Jediní lidé, kteří tam budou, budou členové produkčního týmu koordinující kombinaci živých a nahraných kanálů.


Plán na dnešní večer

Dnešní rozvrh zahrnuje následující řečníky, kteří v určitém okamžiku promluví v níže uvedených časových intervalech. Přesný čas zahájení není k dispozici.

 • Senátorka Amy Klobuchar (9–11 hodin východně)
 • Senátor Catherine Cortez Masto (9-11 hod.)
 • Guvernér Andrew Cuomo (9-11 hodin)
 • Guvernér Gretchen Whitmer (9-11 hodin)
 • Rep. Jim Clyburn (9-11 hod.)
 • Convention Chari Bennie Thompson (9-11 hod.)
 • Rep. Gwen Moore (9-11 hod.)
 • Senátor Doug Jones (9-11 hodin)
 • Představení Maggie Rogers (9-11 hod.)
 • Představení Leon Bridges (9-11 hod.)
 • Senátor Bernie Sanders (10-11 hod.)
 • Michelle Obama (10-11 hod.)


Hlavními hvězdami dnešního večera jsou Obama a Sanders. Sanders měl druhý nejvyšší počet delegátů v demokratických primárkách. Když odstoupil, bylo téměř jisté, že Biden bude kandidátem demokratů.

Obama pronesl projev na Demokratickém národním shromáždění 2016, o kterém lidé stále mluví. Během této řeči zazněl její citát: Když klesají, my stoupáme, a lidé tento citát stále opakují i ​​dnes.

tenis mezi nohama

Demokratické národní shromáždění by mělo běžet ve stejných časových intervalech v úterý, ve středu a ve čtvrtek. Headlinery v úterý jsou bývalý prezident Bill Clinton a Dr. Jill Biden. Headlinery ve středu večer jsou senátor Kamala Harris a bývalý prezident Barack Obama.

Čtvrtek je posledním dnem sjezdu, který vyvrcholil proslovem Joea Bidena. Přednáší svůj projev z Chase Center ve Wilmingtonu, což je stejné místo, kde se očekává, že Harris přednese svůj projev v noci, Informovala o tom ABC News .


Populární Problémy

12 titulů Rafaela Nadala na French Open překonalo rekordní úspěchy Michaela Phelpsa a Usaina Bolta v hlasování fanoušků. Roger Federer a Serena Williamsová byli také uchazeči v soutěži o hlasování v závorkách.

Zde je návod, jak sledovat dnešní zápas Mavericks vs Celtics online bez kabelu, ať už jste v Dallasu, Bostonu nebo mimo trh.

Když nastoupil do práce trenéra Novaka Djokoviče, Boris Becker řekl Srbovi, že se od té doby nezlepšil. V rozhovoru s Eurosportem Becker připomněl, jak jeho brutální poctivost dala Djokoviče během jejich partnerství na správnou cestu

Zde je návod, jak v neděli sledovat přímý přenos mistrovství PGA, pokud nemáte kabel.

Serena Williamsová je pravděpodobně největší tenistkou všech dob a je také jednou z nejmódnějších.