Přímý přenos Bengals vs Bills: Jak se dívat bez kabelu

Getty V 8. týdnu má Josh Allen plus-matchup proti Eagles.Buffalo Bills začínají překvapivě 2: 0 a mají skvělou příležitost zůstat neporaženi, protože v neděli vítají ve městě bez vítězství Cincinnati Bengals.

Začátek hry je naplánován na 13:00. ET, a pokud je na vašem trhu ( mapa pokrytí ), bude to vysílána na CBS . Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Bengals vs Bills na svém počítači, telefonu, Firestick, Roku, Apple TV, Xbox One, PS4, Smart TV nebo jiném zařízení prostřednictvím jedné z následujících streamovacích služeb:Pokud je hra na vašem trhu: Kanál CBS Amazonu Prime

Pokud chcete sledovat CBS hry s nákupem a nepotřebujete žádné další kanály, Kanál CBS Amazonu Prime je skvělá volba.

Pokud již máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah CBS naživo a na vyžádání prostřednictvím Amazonského kanálu CBS All-Access , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí.Jakmile jsi zaregistrovali se pro kanál Amazon Prime i CBS , pak můžete sledovat živý přenos Bengals vs Bills na vašem počítači přes web Amazon, nebo můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

základní tenisové pojmy

Pokud je hra na vašem trhu: FuboTV

Pokud chcete sledovat co nejvíce NFL mimo tuto hru, CBS, Fox, NBC (všechny žijí na vybraných trzích, včetně Cincinnati a Buffalo) a NFL Network patří mezi Více než 100 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , zatímco NFL RedZone je součástí doplňku Sports Plus.Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Bengals vs Bills na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenávejte to.

sledujte hard knockers raiders online zdarma

Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizí

Další možností sledování co nejvíce NFL je Hulu With Live TV s více než 60 živými televizními kanály, včetně CBS, Fox, NBC (všechny žijí na vybraných trzích, včetně Cincinnati a Buffalo) a ESPN.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Bengals vs Bills na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Pokud je hra na vašem trhu: CBS All-Access

Stejně jako kanál Amazon Prime CBS je to dobrá volba, pokud chcete jednoduše sledovat hry CBS s nákupem na trhu. To je nakonec stejné jako s možností Amazonu, pouze místo toho budete sledovat digitální platformy CBS.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi CBS All-Access , a poté můžete sledovat živý přenos Bengals vs Bills na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS nebo na svém telefonu (kompatibilním s Androidem a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Amazon Fire TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace CBS.

Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket.TV

SundayTicket.TV vám umožní sledovat živý přenos her, které nejsou na vašem trhu a nejsou vysílány na národní úrovni. Tato služba však není široce dostupná, protože je k dispozici lidem, kteří žijí v rezidencích, které nemohou získat satelitní televizi (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům určitých metropolitních oblastí, jako je San Francisco, Philadelphia a New York City. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

jak dlouho tenisky vydrží

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků prostřednictvím SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry, které nejsou dostupné na trhu, na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket, nebo je můžete sledovat na svém telefonu, tabletu nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace NFL Sunday Ticket, která je k dispozici na mnoho různých zařízení .

Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě můžete sledovat každou pravidelnou sezónu a postsezónní zápas NFL živě online prostřednictvím DAZN , služba digitálního streamování, která také zahrnuje síť NFL, NFL RedZone, fotbal Premier League, fotbal Ligy mistrů, box a další živé sporty za 20 $ měsíčně nebo 150 $ ročně.

Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou měsíční zkušební verzi DAZN Canada , a poté můžete sledovat živý přenos Bengals vs Bills a každou další hru NFL na počítači přes DAZN.com, nebo na telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN .


Náhled Bengals vs Bills

Navzdory jednobodové ztrátě na Seattle Seahawks v 1. týdnu měli Bengals solidní výkon. To se nedalo říci o tom, že minulý týden vzali 49ers z rukou 41ers, 41-17.

Cincy bylo rozděleno na 572 yardů, z toho 259 na zemi. Pro Begnals to byla nejhorší defenzivní show v otvíráku domácích.

Neexistuje žádná šedá, řekl obranný koordinátor Bengals Lou Anarumo. Zkazili jsme to. Nejde jen o hráče; jsme to i my trenéři. Toto je podnikání založené na výkonu a my jsme vůbec nevykonali (neděle).

Tým stále čeká na návrat trvalého širokého přijímače Pro Bowl A.J. Green, který první den tréninkového kempu utrpěl zranění kotníku. Green je mimo svou vycházkovou botu, ale těch aktualizací bylo málo a jsou daleko od sebe. Poslední přišel od Zaca Taylora, který řekl, že doufá, že Green může hrát ranou část plánu.

Mezitím se Bills valí za Joshem Allenem a na stadionu MetLife srazili Giants i Jets na zahájení sezóny.

Při vítězství 28-14 nad Giants v posledním zápase byl Allen 19 z 30 na 253 yardů s touchdownem. A co je nejdůležitější, neměl žádné obraty.

Ve hře hře rozumí trochu lépe a co může a co ne, řekl McDermott v pondělí, den poté, co se Bills zlepšily na 2: 0. Myslím, že to samo o sobě je krok.

Nováček Devin Singletary spěchal na 57 yardů a jeho první kariéra TD minulý týden. Byl světlým bodem a vedl tým se 127 spěšnými yardy, druhým mezi nováčky. Existuje však šance, že vynechal zápas proti Bengals s problémem ochromit.

Pokud je venku, veterán Frank Gore uvidí nárůst nést. Gore spěchal minulý týden na 68 yardů a má 14 836 yardů na kariérní spěch-čtvrté místo v historii

Máme skvělou místnost (běží zpět), tečka, řekl Gore. Ať už jsme všichni měli jakoukoli roli, pokusíme se udělat maximum. T.J. byl předkrm v této lize, já jsem byl předkrm. Musíme ještě zjistit, co se stane s Devinem, ale myslím si, že máme skvělou skupinu a bez ohledu na to, jakému číslu se bude říkat, snažíme se ze všech sil dělat správnou věc.

velikost tenisové hlavy

Jako skupina stále pracujeme a snažíme se každý týden, každý den zlepšovat, a myslím, že se nám to podaří. Ale myslím, že jsme také měli nějaký úspěch. Myslím, že jeden a dva, já a Motor, se nám spolu daří.

The Bills jsou v současné době uvedeny jako šestibodový favorit pro hru s celkovým počtem 44.


Populární Problémy

Novak Djokovic vypadá, že je připraven na velký úspěch v roce 2019, a možná dokonce překoná rekord Rogera Federera ve 20 grandslamech.

Jak léčit burzitidu v kyčli. Bursitida je bolestivý stav, ke kterému dochází, když se zapálí vaše burza, malé váčky s tekutinou, které tlumí vaše klouby, aby chránily před třením. Https://www.mayoclinic.org/disease-conditions/bursiti ...

Nick Kyrgios oznámil, že ve Wimbledonu 2021 bude hrát smíšenou čtyřhru s 23násobnou grandslamovou vítězkou Venus Williamsovou.

Větrné sendviče jsou malé sendviče, které jsou stočeny do role. V závislosti na použité zálivce jsou větrné sendviče velmi univerzální; jsou skvělé na odpolední čaj a dostatečně elegantní na koktejlové párty. Jako bonus navíc ...