Australian Open 2021: Novak Djokovic vs Frances Tiafoe náhled, souboj a předpověď

Novak Djokovič zahájil rok 2021 třemi výhrami ve třech zápasech

Novak Djokovič zahájil rok 2021 třemi výhrami ve třech zápasechPodrobnosti zápasu

Svítidlo: Novak Djokovic vs Frances TiafoeDatum: 10. února 2021Turnaj : Australian Open 2021

pádlo na stolní tenis

Kolo : Druhé kolo (kolo 64)Místo: Melbourne, AustrálieKategorie: Grand Slam

Povrch : Venkovní hardcourtOdměna: 80 milionů AUDŽivé televizní vysílání: USA - Tenisový kanál | Indie - Sony Six

pravidla tenisových bodů

Novak Djokovic vs Frances Tiafoe náhled

Světová jednička Novak Djokovič má za sebou perfektní start do tohoto kalendářního roku, když ze tří dosavadních zápasů vyhrál tři. Jeho rok 2021 začal vítězstvím nad Denisem Shapovalovem a Alexandrem Zverevem v poháru ATP, i když tomu druhému připustil set.

nejlepší tenisové boty

Obhájce titulu a top seed zahájil v pondělí kampaň na Australian Open vítězstvím 6-3, 6-1, 6-2 nad Jeremym Chardym. Djokovoic vypadal po celý zápas skvěle, čelil nulovým bodům brejku a dosáhl procenta prvního podání 75%. Zasáhl také 41 vítězů a proměnil šest ze 13 brejkbolů, které se mu naskytly.

Poté, co v roce 2020 vyhrál jen jeden Grand Slam, bude Djokovic toužit pozvednout letos další grandslamovou trofej v Melbourne.

I když Frances Tiafoe letos nemá bezchybný rekord jako Novak Djokovic, určitě dosáhl několika působivých výsledků. Američanka minulý měsíc postoupila do čtvrtfinále Delray Beach Open a nakonec z posledních osmi skončila Cameron Norrie. Poté byl vyřazen v prvním kole na akci tune-up v Melbourne, prohrál s Corentinem Moutetem ve třech setech.

Tiafoe však zahájil svou kampaň na Australian Open solidně, když ve dvou setech porazil italského Stefana Travaglia. Třiadvacetiletý mladík se dostal do čtvrtfinále Australian Open v roce 2019 , kde prohrál s Rafaelem Nadalem ve dvou setech.

Novak Djokovic vs Frances Tiafoe hlava na hlavě

Novak Djokovic a Frances Tiafoe se dosud na turné nepotkali. Do této hry jdou s vyrovnaným rekordem 1: 0.

Novak Djokovic vs Frances Tiafoe předpověď

Frances Tiafoe se umístila na 64. místě v žebříčku hráčů ATP

Frances Tiafoe se umístila na 64. místě v žebříčku hráčů ATP

Novak Djokovic se svou téměř dokonalou základní střelbou a záviděníhodným pohybem je v těchto podmínkách impozantním soupeřem. Navíc začal na turnaji mimořádně dobře a v prvním kole předvedl mistrovský výkon.

jak čistit plátěné tenisky

Srb byl vyřazen před čtvrtým kolem Australian Open jen jednou za posledních 14 let.

Frances Tiafoe se mezitím chlubí velkým podáním a bude doufat, že to bude nejlepší proti silnému vraceči, jako je Djokovič. Američan by také mohl pro Srba představovat hrozbu svým návratem a pohybem.

Oba hráči se předtím nepotkali, což by mohlo být pro Američana výhodné. To znamená, že Djokovič v tuto chvíli nevypadá porazitelně.

Předpověď : Novak Djokovič vyhrát ve čtyřech setech.

Populární Problémy

Nenarodíš se v pohodě, musíš to najít. Miles Davis to našel v několika hrbolatých poznámkách v rohu pódia, zatímco Audrey Hepburn to našla v pohledu. Každý, kdo někdy vylezl na motorku, připojil elektrickou kytaru, ...

Luka Doncic a Mavs se ve středu ve středu otvírají sezónu s Devinem Bookerem a Suns. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online.

Eugenie Bouchardová po svém vítězství v Melbourne 23. ledna (IANS) Světová jednička č. 7 Eugenie Bouchardová zlehčila kontroverzi a prohlásila, že je v pořádku

Akademie Rafaela Nadala na Mallorce během čtyř let své existence uvítala zápletku slavných hráčů. Zařízení na světové úrovni kombinuje tenis a akademiky pro své mladé absolventy spolu s přizpůsobenými školeními pro dospělé.