Australian Open 2021: Petra Kvitova vs Sorana Cirstea náhled, souboj a předpověď

Petra Kvitová

Petra Kvitová

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : Petra Kvitová vs Sorana Cirstea

Datum: 10. února 2021

Turnaj : Australian Open 2021

Kolo : Druhé kolo (kolo 64)

Místo : Melbourne, Austrálie

Kategorie: Grand Slam

Povrch : Venkovní hardcourt

Finanční odměna: 80 milionů AUD

Načasování zápasu: Cca. 12:30 místního času, 7:00 IST

Živé televizní vysílání : USA - ESPN / Tenisový kanál | Indie - Sony Six


Náhled Petra Kvitová vs Sorana Cirstea

Podruhé běžela Petra Kvitová v polovině zápasu na vážném řešení problémů. Tentokrát se však Češce dařilo vyhýbat se porážce, když na Australian Open prošla 6-3, 6-4 proti Greet Minnenové.

Další na řadě Kvitovou je Rumunka Sorana Cirsteaová, která v prvním kole ulehčila krajance Patricii Tigové 6-2, 6-1.

Sorana Cirstea

Sorana Cirstea

Cirstea je na turné po dlouhou dobu a za ta léta nashromáždil několik úspěchů. Rumun, bývalý hráč top 25, je od roku 2008 součástí všech grandslamových turnajů, kromě roku 2016 Australian Open.

To je statistika, na kterou by měla být Cirstea hrdá, zvláště s ohledem na její historii se zraněním zad a zápěstí. Měla také značný úspěch v Melbourne, když se dostala do čtvrtého kola jednou (2017) a třetího kola dvakrát (2012 a 2013).

Cirstea je skvělý útočník míče a má obrovské údery z přední i zadní strany křídla. Její čas na čtyřhře také pomohl vyvinout šikovnou hru na přední části hřiště a Kvitová si bude této hrozby vědoma.

Petra Kvitova vs Sorana Cirstea proti sobě

Petra Kvitová

Petra Kvitová

Petra Kvitová vede Sorana Cirstea v zápase proti sobě pohodlným rozdílem 5: 2, ale obě hráčky se nepotkaly od roku 2016. Při svém posledním setkání na wimbledonském mistrovství 2016 zvítězila Kvitová 6: 0 , 6-4.

Predikce Petra Kvitova vs Sorana Cirstea

Petra Kvitová vstupuje do této soutěže jako oblíbená, ale vzhledem k její historii se Soranou Cirstea to nemusí být tak jednoduché, jak to vypadá na papíře.

Obě výhry Cirstea nad její oblíbenější soupeřkou přišly na tvrdý povrch - povrch, kde je o Rumunce známo, že hraje svůj nejlepší tenis. A ačkoli od té doby uplynulo hodně času, je jasné, že Cirstea zná způsob, jak obejít Kvitovu palebnou sílu.

Pro Češku bude důležité zlepšit její výkon z prvního kola. Při obsluze zveřejnila netypicky špatná čísla - odevzdala 11 dvojitých chyb - a bude se snažit to změnit. Její levé podání je velkou výhodou a bude ji muset dobře využít proti dobrému vraceči, jako je Cirstea.

V tomto zápase lze očekávat spoustu rychlých bodů, protože ani jedna žena si dlouhé rally neužívá. A v soutěži palebné síly Kvitova pravděpodobně zvítězí.

Předpověď: Petra Kvitová vyhrát ve dvou těsných setech.

Populární Problémy

Jak skrýt rukojeti lásky. K rukojeti lásky dochází, když se nadbytečný tuk kolem vašeho žaludku vyboulí po stranách, a ty mohou být zdůrazněny špatným výběrem oblečení. Někdy může být nesprávné oblečení dokonce tak nelichotivé, že ...

Jak najít číslo modelu Bulova. Zjistit, jaký model jsou vaše hodinky Bulova, může být docela náročné. Důvodem je, že na nich nejsou vyražena žádná čísla modelů. Často však existují kódy data a/nebo sériová čísla, která mohou pomoci ...

Leonardo Mayer se stal druhým šťastným poraženým za tolik týdnů, který vyhrál titul ATP, když porazil Floriana Mayera na německém tenisovém mistrovství.

Zde je komplexní průvodce, jak sledovat hry Dallas Mavericks online bez kabelu v sezóně 2019-20.

24letý hráč hrál finále WTA Copa Las Condes.

Rozdělení losování na turnaji Swiss Indoors, který začíná tento týden v Basileji.