Dominic Thiem je hráč, kterého bych chtěl zkopírovat, hrajeme podobný typ hry: Sumit Nagal

Dominic Thiem na US Open 2020 během své výhry nad Sumit NagalVzestup Dominica Thiema za posledních několik let provázela jedna stálá - ocenění jeho tvrdé práce a intenzity, a to jak od odborníků, tak od jeho vrstevníků. Thiem byl mnohými citován jako vzor a poslední z nich je indický hráč číslo 2 na turnaji ATP Sumit Nagal.

Nagal se vloni utkal s Dominicem Thiemem ve druhém kole US Open. To byl turnaj, ve kterém sedmadvacetiletý Rakušan vyhrál, o svůj první grandslamový titul.tenisový video návod

Ačkoli Sumit Nagal prohrál svůj zápas s Dominicem Thiemem ve dvou setech, Ind nebyl v žádném případě mimo svou hloubku na stadionu Arthura Ashe. Ve skutečnosti se Nagal dokázal udržet proti Thiemovi v několika hrách, než ho rakouské nadřízené pokrytí soudem, kondice a střelba zvládly.

průvodce epizodami liv and maddie

V tomto kontextu Sumit Nagal nedávno citoval Intenzita a vytrvalost Dominica Thiema jako vlastnosti, které by chtěl napodobit. Třiadvacetiletý mladík také zdůraznil, že jejich loňský zápas byl pro něj dobrým studijním zážitkem.

'Je to jeden z hráčů, které bych chtěl zkopírovat,' řekl Nagal. „Přestože Dominic Thiem má jednoruční bekhend a já ne, hrajeme podobný (fyzický) typ hry. Po kurtu se pohybujeme dobře. Rád bych hrál s takovou intenzitou, jakou hraje, jak zůstává na špičce a hraje tak dlouho na této vysoké úrovni. Zápas s Dominicem Thiemem byl skvělý poznávací zážitek. '

Jsem velmi rád, že jsem tentokrát dostal zástupný znak Australian Open: Sumit Nagal

Sumit NagalSumit Nagal, který se na světovém žebříčku umístil na 137. místě, získal vstup do divoké karty do hlavního slosování Australian Open, které začíná v Melbourne 8. února.

Melbourne nebylo v minulosti pro Nagala šťastným lovištěm, ale 23letý hráč je vděčný za možnost soutěžit v letošním hlavním tahu.Je to Melbourne a Austrálie a zařízení jsou skvělá, takže se to všem líbí, řekl Nagal. Jsem si jistý, že předvedou skvělý Slam. Ale Australian Open je místo, kde jsem absolvoval více výletů sám, ať už v juniorech nebo profesionálech. Vždy chcete hrát první Slam roku, takže je trochu tlak. Nikdy jsem na to nebyl úplně připraven. Takže nemám „dobré“ vzpomínky. Proto jsem byl velmi rád, že jsem se dozvěděl, že jsem tentokrát dostal zástupný znak, a chci poděkovat lidem, kteří to umožnili.

Populární Problémy

Jak umýt chrániče kolen. Chrániče kolen jsou důležitou součástí většiny sportovních potřeb a mohou být užitečné při mnoha koníčcích a aktivitách v domácnosti. Mohou však rychle páchnout a špinit, zejména z potu, takže je nejlepší ...

Maria Sharapova ve věku 17 let dokonce nerozbije první 2 v seznamu !.

Jak efektivně ukončit boj. Tento článek je navržen tak, aby vám pomohl co nejrychleji ukončit boj v nebezpečné situaci, jakmile pominou všechny naděje na mírové řešení. Následující wiki předpokládá, že jste se pokusili ukončit ...

Smrt Eleny Baltacha byla pro všechny zdrcující zprávou, ale vždy zůstane ve vzpomínkách lidí kvůli jejímu nikdy neříkajícímu duchu.