Stosur do posledních osmi, Dolgopolov z Kermlin Cupu

Austrálie

Australská Samantha Stosurová vrací míč francouzské hráčce Alize Cornetové během tenisového turnaje Kremlin Cup v Moskvě. Stosur vyhrál 7-6 (8/6), 7-5 za dvě hodiny 28 minut.

MOSKVA (AFP): Australanka Samantha Stosurová, nejlepší nasazená částka 1,5milionového společného turnaje ATP a WTA Kremlin Cup, si ve čtvrtek vybojovala postup do čtvrtfinále vítězstvím nad francouzskou Alize Cornet.

V mužské části způsobil francouzský kvalifikant Edouard Roger-Vasselin velké rozrušení, když přežil čtyři mečboly, než v těžkém tiebreaku třetího setu narazil na nejlepšího semena Ukrajiny Alexandra Dolgopolova.

Stosurová, která je v žebříčku WTA devátá, zvítězila 7-6 (8/6), 7-5 za dvě hodiny 28 minut, aby si vytvořila svůj vzájemný rekord s 22letou úrovní Cornetové 2-2 .

Vždycky hrajeme proti sobě tvrdě, řekl Stosur. Ale dlouho jsme se nepotkali a od posledního setkání jsme oba vážně vylepšili tenis.

Dnes jsem měl spoustu příležitostí a šancí dokončit body. A bylo důležité věřit, že dělám vše správně, abych získal odměnu jako výhru.

Soupeři si v úvodní sadě dvakrát vyměnili přestávky, aby si vynutili tajbrejk, který Stosur vyhrál, aby získal náskok jedné sady za hodinu a 21 minut.

Ve druhém setu došlo k dvojici mezi dvojicí, ale 28letý Stosur dostal rozhodující přestávku v 11. hře, aby vzal sadu a zápas.

Stosur se nyní o místo v semifinále utká s Češkou Klárou Zakopalovou.

Čtvrtá nasazená Srbka Ana Ivanovičová pohodlně křižovala mezi osmičky vítězstvím 6: 1, 6: 4 nad 19letou místní kvalifikantkou Valerií Solovieva.

Byl to pro mě celkově dobrý zápas, řekl vítěz French Open 2008 a bývalá světová jednička Ivanovic.

I když je zde povrch poměrně pomalý a jeho přizpůsobení nějakou dobu trvalo.

A nikdy není snadné hrát s někým, koho jste ještě neviděli, protože nevíte, jak reagují v různých švech, ale jsem rád, že se mi podařilo dokončit zápas v dobrém stylu.

Sedmá nasazená Maria Kirilenko, poslední ruská hráčka v poli, porazila při postupu do čtvrtfinále Jaroslavu Švevdovou z Kazachstánu 7: 5, 6: 4.

Edouard Roger-Vasselin

Francouz Edouard Roger-Vasselin vrací míč Ukrajinci Alexandru Dolgopolovovi během zápasu tenisového turnaje Kremlin Cup v Moskvě. Roger-Vasselin, 116. v žebříčku ATP, postoupil do čtvrtfinále vítězstvím 6-3, 5-7, 7-6 (8/6).

Roger-Vasselin, 116. v žebříčku ATP, postoupil do čtvrtfinále vítězstvím 6-3, 5-7, 7-6 (8/6) nad Dolgopolovem, kde se utká s chorvatským obrem Ivo Karlovičem, který vyhnal z Ruska Alexe Bogomolova , o místo v posledních čtyřech.

Byl to velmi těsný a těžký zápas. A bylo rozhodnuto jen o pár bodů, řekl 28letý neokázalý Francouz.

Přežil jsem čtyři mečboly, ale také jsem minul několik snadných střel, než jsem vyhrál zápas.

Proti Karlovic jsem ještě nehrál, ale každopádně to bude opravdu těžké čtvrtfinálové utkání.

Druhý nasazený Ital Andreas Seppi porazil Holanďana Igora Sijslinga 7: 5, 6: 2 a setkal se s osmi nasazenými Tatsuma Ito v zápase o postup do semifinále.

Sedmý nasazený Argentinec Carlos Berlocq nedokázal vstoupit do čtvrtfinále a utrpěl porážku 6: 3, 6: 4 z rukou neohlášeného Poláka Jerzyho Janowicze, který je 74. v žebříčku ATP.

Populární Problémy

Šarapovová dnes večer nenápadně zaútočila na Boucharda na Twitteru!

Zde je vše, co potřebujete vědět o ceně UFC PPV o ESPN Plus, speciální nabídce balíčků a dalších nákladových informacích.

Pohled na pět nejmladších mužských singlových šampionů v historii Roland Garros. Tři z hráčů v seznamu tak učinili v otevřené éře.

Lapač je možná nejdůležitější defenzivní hráč baseballového týmu. Lapač střeží nejen domácí metu, ale lapač spolupracuje s nadhazovačem a dalšími hráči na koordinaci obrany týmu. Nakonec však existují ...

Vaše předloktí sahá od lokte k zápěstí. V každém z kloubů nad a pod předloktím jsou šlachy, které pomáhají těmto kloubům v pohybu a udržují vaše kosti a svaly v provozu. Pokud trpíte tendinitidou předloktí, máte ...

Tento článek se zabývá minulými snahami vyřešit nejspornější debaty - který je ze všech nejatletičtější sport ?.